Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Motionsorientering Uppland i Stenhagen OK Linné

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Motionsorientering Uppland i Stenhagen OK Linné
Arrangörsorganisation: OK Linné
Datum: torsdag 16 augusti 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 89 anmälda deltagare.

Öppen motion 3 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Isabelle AndreiOK Linné2125967
Andreas FischerOK Linné2104313
Ida JarhedeOK Linné1090311
Ida PalmOK Linné2075482
Signe PalmOK Linné2075309
Theo RistoOK Linné1071126
Axel SparrmanOK Linné452652
Ellen SundquistOK Linné2109180
Björn WangheimOK Linné9750504
Cedric WangheimOK Linné7080112
Anton ÅbergOK Linné9090709

Öppen motion 4 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Tatu RekolaOK Linné2111202
Alicia SöderströmOK Linné

Öppen motion 5 (26)

NamnOrganisationBricknummer
Annika EliasEj klubbansluten9760822
Viktor FischerOK Linné2085389
Erik FredlundOK Linné7920812
Hanna FriskOK Linné2119616
Tomas FrömanOK Linné1050428
Axel GidlundOK Linné7201144
Karin HallinOK Linné2062062
Stina JarhedeOK Linné1050722
Felix JohnssonOK Linné2107151
Tom KarlssonOK Linné419650
Per-Ola KjellssonEj klubbansluten1224444
Jimmy LarssonIF Thor2058798
Valle LarssonIF Thor2065283
Elin LindhagenOK Linné2132137
Emma LundbergOK Linné411859
Svante NelanderOK Linné2088424
Jan NylundOK Linné26248
Tor NylundOK Linné9488784
Daniel PalmOK Linné2089464
Karin PalmOK Linné448502
Linn RistoOK Linné1030611
Sara RoosOK Linné37590
Eva SchönquistOK Linné2061492
Adam SparrmanOK Linné452604
Ingrid Suarez LarssonOK Linné2119756
Emil ÅbergOK Linné9060000

Öppen motion 7 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Carina HammarlingLänna IF630716
Claes HammarlingLänna IF993061
Ulf IsacssonOK Linné407262
Anna KaskOK Linné452103
Lena KaskOK Linné417598
Lars LindhagenOK Linné2125977
Lena NilssonOK Linné264803
Linnea NilssonOK Linné264806
Lovisa NilssonOK Linné940220
Leif NyholmOK Linné343895
Oscar PalmOK Linné437457
Lars PetterssonOK Linné7800314
Ingrid SegerbergOK Linné7810612
Evonne StrandOK Linné437408
Emil WeiseliusOK Linné1020326
Lars WeiseliusOK Linné9690605
Per-Erik WåhlbergOK Linné592177

Öppen motion 8 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Arne BergensOK Linné259458
Lisa CarlssonOK Linné9861028
Anders ErikssonOK Linné999777
Joachim FriessnigEnnstal8133113
Elsa HedinOK Linné9051104
Åsa HedinOK Linné409790
Carin HomannJärfälla OK2115600
Klaus KrischanEnnstal8118881
Helmut LercheggerEnnstal8088088
Moa LundinOK Linné8220404
Stefan NilssonOK Linné264802
Robert NoackOK Linné1973521
Lars OlssonVäsby OK449127
Johanna RagvaldOK Linné860912
Kjell RistoOK Linné2061493
Johanna RoosOK Linné437403
Tryggve RönnqvistOK Linné345306
Samantha SaegerOK Linné1406136
Gottfried ScheiklEnnstal8000097
Erik SparrmanOK Linné225185
Malin SparrmanOK Linné225186
Tommy StenviOK Linné1422442
Bo StrandOK Linné209640
Karna ThorssonOK Linné861119
Per WretbladOK Linné2115513

Öppen motion 9 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Fredrik LindgrenIK Hakarpspojkarna18682
Kate MorrisonOK Linné1207323
Olle NilssonOK Linné977715
Mika NumminenOK Linné9750123
Julia OhlssonOK Linné941206
Anders TvärånaOK Linné9891314
Axel WrådheAttunda OK895427
Mats ÅbergOK Linné9939949

Annonser