Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Sprint KM

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Sprint KM
Arrangörsorganisation: OK Älvsjö-Örby
Datum: torsdag 23 augusti 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 56 anmälda deltagare.

H21 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Lucas FredmanOK Älvsjö-Örby8188888
Hugo NilssonOK Älvsjö-Örby449721
Magnus NordströmOK Älvsjö-Örby9101545
Emil ThalinOK Älvsjö-Örby2048676
Erica ThalinOK Älvsjö-Örby888748

H18 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Linus BerggrenOK Älvsjö-Örby2112456
Johan KarlssonOK Älvsjö-Örby7010210

D16 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lisa KarlssonOK Älvsjö-Örby2078200

H16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Malte BerggrenOK Älvsjö-Örby2077339
Hjalmar SandbergOK Älvsjö-Örby8200305
Jakob WirénOK Älvsjö-Örby2063724

D14 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Frida MårtenssonOK Älvsjö-Örby17970

H14 (3)

NamnOrganisationBricknummer
David EngströmOK Älvsjö-Örby2063725
Alfons GezeliusOK Älvsjö-Örby2122081
Olle SandbergOK Älvsjö-Örby7201142

D12 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Beatrice WatzOK Älvsjö-Örby2063748
Clara WerdinOK Älvsjö-Örby2088922

H12 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Valdemar AggeforsOK Älvsjö-Örby2104091
Anton AkterinOK Älvsjö-Örby1662995
Johan KrookOK Älvsjö-Örby37172

D10 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid GidlöfOK Älvsjö-Örby2063795
Irma GreenOK Älvsjö-Örby2063749
Maja GustafssonOK Älvsjö-Örby2063716
Alice HjelmOK Älvsjö-Örby2063769
Sofia NyströmOK Älvsjö-Örby2063766

H10 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Tage AggeforsOK Älvsjö-Örby2104301
Love AkterinOK Älvsjö-Örby1770522
Ville Blomqvist IvarssonOK Älvsjö-Örby2063745
Jacob EngverOK Älvsjö-Örby2063732
Nils GidlöfOK Älvsjö-Örby2063750
Fabian GrundmannOK Älvsjö-Örby2063730
Gustav HellbergOK Älvsjö-Örby2063765
Ivar MessingOK Älvsjö-Örby2107444
Vide MessingOK Älvsjö-Örby400066
Alvar WallinOK Älvsjö-Örby2138978

D35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Karin RådenmanOK Älvsjö-Örby2063798

H35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
David Stenwall WahlundOK Älvsjö-Örby2063723

D40 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ida GustafssonOK Älvsjö-Örby2063706

H40 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ulf AggeforsOK Älvsjö-Örby2104301

D45 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Camilla KarlssonOK Älvsjö-Örby1409860

H45 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Fredric NyströmOK Älvsjö-Örby2063772
Fredrik SandbergOK Älvsjö-Örby7039309

D50 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anneli FredmanOK Älvsjö-Örby2104230

H50 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Lars G BerggrenOK Älvsjö-Örby2089162
Thomas KarlssonOK Älvsjö-Örby7681231
Karl MårtenssonOK Älvsjö-Örby2095560
Bengt WerdinOK Älvsjö-Örby2088950

D55 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid MattssonOK Älvsjö-Örby2050720
Christina SwahnOK Älvsjö-Örby2078228

H55 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Kennet NilssonOK Älvsjö-Örby2800738
Jan RönnbergOK Älvsjö-Örby9631105

D60 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Britt-Marie HellgrenOK Älvsjö-Örby895464
Margareta WadinOK Älvsjö-Örby560411

H60 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Mats ZackrissonOK Älvsjö-Örby9561028

H65 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Christer NordströmOK Älvsjö-Örby9510225
Robert PuustaOK Älvsjö-Örby306184

Annonser