Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SAKO Ungdomstafett

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisationDölj laguppställningar

Tävlingens namn: SAKO Ungdomstafett
Arrangörsorganisation: Vänersborgs SK
Datum: tisdag 28 augusti 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 25 anmälda lag.

HD 12 (9)

NamnLaguppställning
OK Flundrehof 1
1Milia Olofsson1070802
2Tilda Såby1070330
3Milia Olofsson1070802
4Tilda Såby1070330
OK Flundrehof 2
1Simon Thörnblad9101532
2Tilda Eriksson33593
3Simon Thörnblad9101532
4Tilda Eriksson33593
OK Gipen 1
1Lilly Jorehed435813
2Alexander Johansson2067147
3Benjamin Vink2109394
4Lilly Jorehed435813
OK Gipen 2
1
2
3
4
Trollhättans SOK 1
1Viggo Andersson9577765
2Malte Andersson9601465
3Viggo Andersson
4Malte Andersson
Trollhättans SOK 2
1Oskar Westerberg439928
2Olivia Gustafsson7080516
3Karolina Knuts435337
4Oskar Westerberg
Vänersborgs SK 1
1Gabriel Hogedal1080722
2Melwin Norberger438014
3Ida Sylvan1660626
4Linn Enbom9709121
Vänersborgs SK 2
1Johannes Andersson9090312
2Josef Eskilsson448902
3Elvira Åhlund448906
4Andrea Enbom9709122
Vänersborgs SK 3
1Vilgot Åhlund7080701
2Nore Modén1090708
3Maja Nyman9060323
4Ida Andersson9070512

HD 13-16 (10)

NamnLaguppställning
OK Flundrehof 1
1Isak Thörnblad9101524
2Ellen Eriksson28913
3Wilma Broman2073312
4Isak Thörnblad9101524
OK Flundrehof 2
1Emil Eriksson433659
2Hampus Hellqvist9030531
3Alice Tersing Lindblom2073335
4Emil Eriksson433659
OK Gipen 1
1Max Nyman26616
2Oscar Nyman33569
3Max Nyman26616
4Oscar Nyman33569
OK Skogsvargarna 1
1Johan Eriksson9050329
2Linnea Solvang Stagg7041117
3Johan Eriksson9050329
4Linnea Solvang Stagg7041117
Trollhättans SOK 1
1Elsa Martander8050624
2Hugo Mandinger8020820
3Elsa Martander
4Hugo Mandinger
Trollhättans SOK 2
1Elias Thörnblad9101910
2Ronja Andersson7030717
3Elias Thörnblad
4Ronja Andersson
Trollhättans SOK 3
1Alva Björk8051024
2Olle Melén9910060
3Alva Björk
4Olle Melén
Trollhättans SOK 4
1David Almén8030415
2Alma Appelgren9030210
3David Almén
4Alma Appelgren
Trollhättans SOK 5
1Hilda Martander8200301
2Arvid Björk8030205
3Hilda Martander
4Arvid Björk
Vänersborgs SK 1
1Liam Hogedal1061008
2Alvin Rösehag9202080
3Matilda Cederberg1040122
4Liam Hogedal1061008

U1 (6)

NamnLaguppställning
OK Flundrehof 1
1Arvid Högnert2104484
2Ingrid Högnert2126032
3Alfred Tersing2073331
4Algot Tersing2073329
OK Gipen 1
1Lucas Kraufvelin435811
2Hanna Larsson26608
3Lucas Kraufvelin435811
4Hanna Larsson26608
OK Skogsvargarna 1
1Ida Hallqvist2054910
2Lucas Källberg2054902
3Lowa Elliot2054945
4Alfred Svensson2054908
Trollhättans SOK 1
1Beyoncé Andersson13953
2Selma Martander351094
3Beyoncé Andersson
4Selma Martander
Trollhättans SOK 2
1Lovisa Kristiansson208684
2Oskar Gustafsson448911
3Lovisa Kristiansson
4Oskar Gustafsson
Vänersborgs SK 1
1Malte Zijp218249
2Max Sylvan1047027
3Emil Hillebrand1143889
4Ole Hillebrand438002

Annonser

Mila