Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Veteranträffen i Gästrikland

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Veteranträffen i Gästrikland
Arrangörsorganisation: Österfärnebo IF
Datum: söndag 28 april 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 144 anmälda deltagare.

H40 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AnderssonValbo AIF7660909
Johan BjörklundHammarby IF OF25093
Torbjörn BlomValbo AIF2066512
Tony HedinÅrsunda IF355961
Stefan StridValbo AIF8457777
Peter WiréhnAvesta OK652655

D45 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Kajsa WinderLjusdals OK7740328

D50 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Monica BomanGävle OK353865
Maria EngbergKorsnäs IF OK244090
Laila IngelssonOK Hammaren259575
Christina LiljeGävle OK439412
Lena LiljeforsAvesta OK249504
Birgitta LindellLånghundra IF259516
Marianne ÅsåkerHudiksvalls OK1968063

H50 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Mats GavleforsOK Hammaren259591
Sven PerssonÅrsunda IF355960

D55 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Anna AlbinssonIFK Mora OK208337
Cathrine JohanssonTierps SOK47346
Sofie NylanderOK Kåre402009
Katarina SundqvistOK Kåre42971

H55 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Björn AlbinssonIFK Mora OK44601
Olle AnderssonRehns BK29075
Jörgen BatzSkarpnäcks OL600600
Per-Åke BladForsa OK611029
Bo BörjessonStorviks IF8007514
Karl-Erik EngblomValbo AIF29927
Michael HolmgrenIF Thor249154
Joacim IngelssonOK Hammaren1090812
Kjell KlarSäterbygdens OK1070460
Curt LandinRehns BK2104475
Jan LindbergKorsnäs IF OK38856
Jan LindellLånghundra IF259515
Anders LundJärfälla OK43047
Jonas NäslundOK Hammaren1080802
Kennet OlanderTullinge SK630309
Peter SkyttnerLjusdals OK9600123
Tomas SundqvistOK Kåre226925
Robert ÖstlundSäterbygdens OK640607

D60 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Kia BratbergOK Hammaren259557
Monika LarssonSkarpnäcks OL33504
Anki Teike AnderssonForsa OK570616

H60 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Hans-Olof FröjdOslättforspojkarnas IK9005508
Leif GustafssonSäterbygdens OK939164
Mats HedbergÅrsunda IF9550422
Ola HedinOK Hammaren259583
Mats KarlssonOK Ödmården41611
Sven-Erik LevinTierps SOK47396
Roger LindLeksands OK26936
Lars LindgrenOK Ödmården9590622
Svante LindgrenKorsnäs IF OK571202
Peter LundbergJärfälla OK591201
Johnny NilssonStora Skedvi IK SOFF44495
Torbjörn OttossonStora Tuna OK39000
Christer SegerquistGävle OK2078257
Peter SvenssonAvesta OK29096
Kjell ViklundHofors OK446007
Lennart WinbergHudiksvalls OK2800588
Jan ZetterbergHudiksvalls OK421836

D65 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Karin AnderssonLjusdals OK19844
Catherine DawsonGafanhori9102190
Annika GillgrenGävle OK18812
Helena HemströmGävle OK36185
Agneta ThorsellForsa OK47121

H65 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Roland BergSäterbygdens OK1470414
Kurt ErikssonVandrarringen9500821
Bengt HanssonSäterbygdens OK9003300
Mats HemströmGävle OK18840
Nisse JohanssonRehns BK540319
Johan JungellKorsnäs IF OK341276
Leif KlingOckelbo OK2141455
Lasse KokkonenLångshyttans AIK OK8007196
Kjell LidholmIFK Hedemora OK44523
Svend Erik MathiassenOK Linné540123
Thom SandvikAvesta OK43058
Ivan SöderqvistLjusdals OK2107530
Olov SöderqvistDalaportens OL1357924
Anders Stefan VestlundOK Kåre402026
Hasse ÅbergValbo AIF7501209
Tommy ÖstLjusdals OK9540703

D70 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Karin DelinAlfta-Ösa OK204995
Eva HalvarsonOK Kåre600321
Anna-Lena LundellGävle OK43817
Anne LundmarkJärfälla OK944474
Gunilla MäkinenOK Hammaren43982
Solveig PålssonOckelbo OK435727
Ann-Marie Rees-AnderssonEnebybergs IF895434
Pirkko StenerhagVästerbergslagens OL37442
Lena WahssAvesta OK9480410
Christina WestmanHudiksvalls OK1418142
Elke WilkeTierps SOK443708

H70 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Bertil AnderssonLjusdals OK19880
Hans AurellGävle OK1393048
Bengt BjörkÅrsunda IF18761
Karl-Olof BorgOckelbo OK603211
Per-Åke CarlenstamVäsby OK640116
Torbjörn DanielssonOK Hammaren18752
Roy DawsonGafanhori8088990
Per ElfströmÅrsunda IF18785
Lasse HolmStorviks IF2139123
Rune JonssonLjusdals OK451230
Karl Ivar JönssonÅrsunda IF231216
Sven-Erik KempeOK Hammaren38436
Hans KäckDalaportens OL43125
Tommy LundqvistBjursås OK1411853
Bernt LöfkvistBjursås OK1411862
Stig OvelandValbo AIF2066504
Bengt A PerssonOckelbo OK29092
Yngve PerssonTierps SOK38785
Benny RendalenKorsnäs IF OK902968
Vilho RokkaLångshyttans AIK OK262692
Bengt StenerhagVästerbergslagens OL37411
Bo SundqvistOckelbo OK306161
Dan ThorsellForsa OK1116222
Leif WallenbroVäsby OK7491008
Ove ÅbergStorviks IF1985326

D75 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Lisbeth EurénAvesta OK18713
Lena LeanderssonÄlvdalens IF OK714542

H75 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Kurt AnderssonStorviks IF262184
Olle AnderssonIFK Mora OK42309
Sören AnderssonJärbo OK27878
Henrik BergmanOK Linné33558
Jan Olof DahlströmBjursås OK1411860
Roland ForsblomKungsgårdens SK354861
Rolf JakobssonAlfta-Ösa OK7420223
Karl JohanssonIFK Hedemora OK30431
Hans KruskopfKorsnäs IF OK14872
Göran NilssonValbo AIF427766
Tryggve OttossonKorsnäs IF OK525004
Leif PerssonLjusdals OK9430511
Per SundbergGävle OK43818
Ale ThorslingKungsgårdens SK47405
Torbjörn TirénHellas Orientering37589

H80 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Rolf AnderssonRimbo SOK7516043
John BerglundAlfta-Ösa OK13944
Rune CarlssonSundbybergs IK19416
Rolf KrohnHudiksvalls OK1418113
Erik LindbergKorsnäs IF OK14926
Olle OlofssonStorviks IF262177
Lars PerssonVäsby OK8321982
Åke PerssonOckelbo OK7202823
Åke SundbergFagersta OK306991
Börje WestringGävle OK43808

D85 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ulla BengtssonÅrsunda IF18765
Gun KrohnHudiksvalls OK2075331

Annonser