Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till DM, sprint, Halland

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: DM, sprint, Halland
Arrangörsorganisation: Halmstad OK
Datum: söndag 26 maj 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 250 anmälda deltagare.

D21 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Frida AnderssonFalkenbergs OK860521
Myrra CarlssonOK Orion8080614
Helena HagströmFalkenbergs OK970407
Emilia JohanssonOK Gisle241195
Felicia KarlssonIK Trenne Ullared1402397
Åsa SöderblomFalkenbergs OK1890121
Ulrika TofteredIF Rigor951010

H21 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Rasmus BlockgrenFalkenbergs OK930030
Adam BrobergIF Rigor1981013
Johan FilipssonMarkaryds FK25943
Daniel GustafssonFK Friskus-Varberg621638
Johan GustafssonOK Nackhe9960924
Nils Hammaräng GripOK Orion8171298
Jesper JohanssonOK Löftan8020430
Patrik JohanssonHelsingborgs SOK8202113
Tim JohanssonFK Friskus-Varberg9000420
Tobias JohanssonLaholms IF OK16498
Olle JosarpOK Tisaren8098092
Mattias KarlssonIK Trenne Ullared1402395
Viktor KarlssonIK Trenne Ullared1402393
Andreas LundbladOK Nackhe860308
Jonas NorénHelsingborgs SOK8000037
Mathias PerssonHelsingborgs SOK760417
Johan SöderblomFalkenbergs OK920605

D20 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Alice HultinOK Löftan8080808
Johanna RundqvistOK Löftan9990807
Vilma SvantessonOK Pan-Kristianstad8300205
Felizia ZienkiewiczIF Rigor9909170

D18 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Linnea BengtssonFalkenbergs OK9010706
Elin CarlssonIK Trenne Ullared1402384
Tilda HenningssonIK Trenne Ullared1402381

H18 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Noah BechtelFK Friskus-Varberg1520216
Axel ErikssonOK Löftan9110901
Erik HultanderIF Rigor1010921
David JohanssonFK Friskus-Varberg40299
Emrik LindFK Herkules2077553

D16 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa BobergIF Rigor8040207
Emma EliassonFK Friskus-Varberg9030520
Eline EricssonFalkenbergs OK2119993
Annie ErikssonOK Löftan9170604
Unni GranforsIF Rigor7720921
Linnea HöökFjärås AIK231003
Anna SvenssonIF Rigor1040611
Marta TörnströmFK Friskus-Varberg9040125

H16 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Gustav AnderssonOK Löftan8619635
Axel BechtelFK Friskus-Varberg1912221
Filip CarlqvistFK Friskus-Varberg451410
Alex JohanssonFK Friskus-Varberg8080566
Albin JägstedtHalmstad OK8141014
Malte KristianssonHalmstad OK7203839
Jakob MobergOK Löftan8000145
David MorénHjärnarps OL1040903
Elias NilssonHässleholms OK2119842
Fabian OdénFjärås AIK2079771
Elias PerssonFjärås AIK7030326
Erik RexfeltFalkenbergs OK9040226
Albin SeverinssonOK Nackhe8040820
Edvin TolestamIF Rigor2075494
Hugo ÅkerbergOK Löftan257304

D14 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Selma AbrahamssonHalmstad OK2058196
Felicia AhlstrandFK Friskus-Varberg451475
Ida AnderssonOK Löftan8620600
Sophia BengtssonLaholms IF OK2062120
Tilde BlomOK Nackhe7950090
Lovisa EliassonFK Friskus-Varberg9061025
Emy HjertströmFK Friskus-Varberg7031040
Hanna MorénHjärnarps OL1060118
Emmy NilssonHalmstad OK19700
Frida OdénFjärås AIK450810
Felicia PerssonHelsingborgs SOK8080318
Ebba RanbroHelsingborgs SOK1175971

H14 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Oliver CarlidenHalmstad OK444064
Gabriel EkströmHalmstad OK2060866
Edwin FalkstrandTormestorps IF2109399
Gustav LundqvistHalmstad OK9050509
Albin PaulssonOK Löftan9051125
Caspar PegardOK Gynge7210288
Elias PerssonHelsingborgs SOK1061227
Leon RybergFalkenbergs OK2060876
Adam SjööarvOK Nackhe9050126
Gustav SkilliusHalmstad OK
Simon TolestamIF Rigor2101829
Isak TörnströmFK Friskus-Varberg9060424

D12 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Elin AnderssonOK Löftan8628168
Karla BengtssonLaholms IF OK2062128
Alice BrandtOK Löftan9070320
Alice CarlqvistFK Friskus-Varberg451445
Ella Hertz-JensenFalkenbergs OK2060828
Lova JohanssonFK Friskus-Varberg8070625
Elvira KarmstigFK Friskus-Varberg451497
Julia LönnHalmstad OK2074539
Nellie NilssonHalmstad OK19680
Agnes PaulssonOK Löftan9081011
Lina PegardOK Gynge7203425
Emma PerssonHalmstad OK445115
Alice SjööarvOK Nackhe2041889

H12 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Alvar AlexanderssonIF Rigor2109306
Vilmer AntonssonFK Friskus-Varberg2126055
Anton CarlströmFK Boken1080305
Hugo CorneliussonOK Löftan8080225
Arvid FalkstrandTormestorps IF1071118
Andy GranforsIF Rigor2058860
Elliot JägstedtHalmstad OK445109
Jacob RuderfeltIF Rigor9070804
William RönnFK Friskus-Varberg7081005
Kurt SjöbergHelsingborgs SOK8070216
Hugo TolestamIF Rigor2101816

D10 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Tyra FlinkFjärås AIK1090122
Sara LönnHalmstad OK2139023
Signe RanbroHelsingborgs SOK1784737
Ella RuderfeltIF Rigor9090929
Viola RönnFK Friskus-Varberg7100623

H10 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Hjalmar AntonssonFK Friskus-Varberg2123600
Axel FalkstrandTormestorps IF1090906
Viktor HorndahlIF Rigor2101838
Oskar RanbroHelsingborgs SOK1239558
Sixten TörnströmFK Friskus-Varberg9090429

D35 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Therese BlomOK Nackhe433734
Linda CorneliussonOK Löftan7781229
Lena FlinkFjärås AIK1810306
Jennifer GullFK Friskus-Varberg7811118
Camilla JacobsonFalkenbergs OK2060874
Emma LindénFK Friskus-Varberg7201362
Jennie Malmgren RybergFalkenbergs OK423287
Jeanette PerssonOK Löftan9750806
Linda RanbroHelsingborgs SOK2062190
Terese RuderfeltIF Rigor25057

H35 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Claes AnderssonFalkenbergs OK1700012
Ronnie AnderssonFalkenbergs OK17392
David AndréGöteborg-Majorna OK1981614
Henrik BengtssonFalkenbergs OK7886644
Johan GullFK Friskus-Varberg7820715
Fredrik MagnussonLaholms IF OK2119375
Daniel MobergOK Löftan1780405
Martin NilssonHelsingborgs SOK7780811
Ulf-Björn RönnFK Friskus-Varberg2119618
Anders SjööarvOK Nackhe9790819
Laust SörensenGöteborg-Majorna OK1046021
Magnus WallinIK Trenne Ullared1402387

D45 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Annika BechtelFK Friskus-Varberg1489209
Catarina BengtssonOK Nackhe7671019
Malin BrorsonOK Nackhe8081828
Gunilla CarlssonIK Trenne Ullared1402389
Ulrika GranforsIF Rigor446159
Anna HagströmFalkenbergs OK8210670
Pia HjertströmFK Friskus-Varberg247840
Malin JohanssonFK Friskus-Varberg7710531
Åsa JosarpFK Friskus-Varberg1690710
Karin JägrydSkåneslättens OL8324901
Jeanette LarssonFK Friskus-Varberg9001404
Gisela LindFK Herkules2059027
Lotta MorénHjärnarps OL1720423
Sabina MårtenssonIK Trenne Ullared1402400
Ulrika OdénFjärås AIK2800756
Helena SvenssonFK Herkules8067515
Weronica ZederinOK Nackhe18514

H45 (29)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AhlströmHelsingborgs SOK9680405
Henrik AnderssonOK Löftan9201711
Johan AsplundLaholms IF OK421258
Peter BadenfeltFalkenbergs OK8100599
Henrik BechtelFK Friskus-Varberg1803793
Lennart BengtssonFalkenbergs OK402872
Sven-Åke BengtssonFalkenbergs OK9720708
Martin BobergIF Rigor702105
Peter BrobergIF Rigor1965417
Fredrik CarlqvistFK Friskus-Varberg451402
Andreas EklundGöteborg-Majorna OK8000234
Magnus EliassonFK Friskus-Varberg9740218
Martin EricssonFalkenbergs OK9680714
Magnus HanssonOK Löftan7730628
Jonas HultinOK Löftan9800110
Fredrik HöökFjärås AIK452225
Hans JensenFalkenbergs OK2060849
Anders JohanssonGöteborg-Majorna OK11061
Jonas JohanssonOK Nackhe8043291
Magnus JohanssonOK Löftan1366622
Martin JohanssonFalkenbergs OK7401154
Thomas JosarpFK Friskus-Varberg980923
Anders JägrydSkåneslättens OL8638365
Mikael MartinssonFalkenbergs OK306589
Lennart MorénHjärnarps OL1690819
Adam OdénFjärås AIK2801090
Björn RexfeltFalkenbergs OK2119961
Håkan RundqvistOK Nackhe9990104
Gert WildheimFK Friskus-Varberg247845

D55 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Katarina AnderssonÄtrans IF1964725
Eva EmanuelssonHelsingborgs SOK8210458
Kerstin FränkelHjärnarps OL216893
Ingrid JohanssonLaholms IF OK8014145
Gunilla MartinssonFalkenbergs OK402861
Kati NémethStigmännen Karlshamns OK8192019
Lena RunessonOK Vivill9590412
Christina SöderblomÄtrans IF600802
Kristina TellqvistIK Dran30732

H55 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Bernt AnderssonIF Rigor2058862
Clas BörjessonIK Uven8337777
Sven-Åke EmanuelssonHelsingborgs SOK8220257
Lars ErikssonKalmar OK209020
Björn FränkelHjärnarps OL217140
Thomas GeorgssonOK Nackhe2087255
Pär GustavssonGöteborg-Majorna OK8311103
Torbjörn HalvarssonFjärås AIK570615
Ralph JohanssonStångenäs AIS26430
Tommy JohnssonOK Nackhe259975
Lars RunessonOK Vivill582612
Lars SvantessonHjärnarps OL9630518
Sven TolestamIF Rigor2101819
Ulf TörnströmFK Friskus-Varberg9030322

D65 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Ulla EngelbyOK Pan-Kristianstad540609
Hjördis ErlandssonOK Lindéna8001335
Lena JönssonLaholms IF OK16481
Inger LindblomOK Orinto7490413
Britt-Marie MagnussonLaholms IF OK2119370

H65 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Arne BogrenOK Vivill19689
Rune EliassonFalkenbergs OK748288
Kjell ErlandssonOK Lindéna8001342
Kjell JeppsonIF Rigor2075451
Ulf JönssonLaholms IF OK16460
Kent KardellLjungskile FK7500718
Björn NilssonOK Nackhe25274
Kent OlaussonOK Orinto9913579
Eric TenlandStigmännen Karlshamns OK947815
Håkan WinnbergIK Trenne Ullared1402373

D75 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Bernice AntonssonFK Friskus-Varberg451423
Gunnel BörjessonIK Uven8652919
Gunni EkbergÄtrans IF10038
Gun LarssonOK Lindéna8001346

H75 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Sören AnderssonIK Dran30722
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad660818
Bernt LarssonOK Lindéna8001339
Ingemar LindblomOK Orinto7441027
Jan-Eric NelkingFK Åsen15920
Lasse OlssonIK Trenne Ullared13763
Jan Eric PerssonOK Löftan9440612

Inskolning (2)

NamnOrganisationBricknummer
Lisa EliassonFK Friskus-Varberg44018
Stina EliassonFK Friskus-Varberg44020

U1 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Nova CarlidenHalmstad OK2123437
Amanda SjööarvOK Nackhe2041893

U2 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Albin BrandtOK Löftan258514
Maja EliassonFK Friskus-Varberg247838

Öppen 3 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Axel MagnussonHalmstad OK1010711
Siw OlaussonOK Orinto15217
Malin PerssonHelsingborgs SOK263054

Öppen 5 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Emmelie GeorgssonOK Nackhe36090
Ellen HeymanIF Rigor2075491
Lars HultanderIF Rigor2075455
Marita HultanderIF Rigor2075483

Öppen 7 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Martin CarlströmFK Boken1721124
Claes HorndahlIF Rigor2101835
Willie OlssonRävetofta OK7201375

Annonser