Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till DM, sprint, Halland

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: DM, sprint, Halland
Arrangörsorganisation: Halmstad OK
Datum: söndag 26 maj 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 250 anmälda deltagare.

Falkenbergs OK (26)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Claes AnderssonFalkenbergs OKH351700012
Frida AnderssonFalkenbergs OKD21860521
Ronnie AnderssonFalkenbergs OKH3517392
Peter BadenfeltFalkenbergs OKH458100599
Henrik BengtssonFalkenbergs OKH357886644
Lennart BengtssonFalkenbergs OKH45402872
Linnea BengtssonFalkenbergs OKD189010706
Sven-Åke BengtssonFalkenbergs OKH459720708
Rasmus BlockgrenFalkenbergs OKH21930030
Rune EliassonFalkenbergs OKH65748288
Eline EricssonFalkenbergs OKD162119993
Martin EricssonFalkenbergs OKH459680714
Anna HagströmFalkenbergs OKD458210670
Helena HagströmFalkenbergs OKD21970407
Ella Hertz-JensenFalkenbergs OKD122060828
Camilla JacobsonFalkenbergs OKD352060874
Hans JensenFalkenbergs OKH452060849
Martin JohanssonFalkenbergs OKH457401154
Jennie Malmgren RybergFalkenbergs OKD35423287
Gunilla MartinssonFalkenbergs OKD55402861
Mikael MartinssonFalkenbergs OKH45306589
Björn RexfeltFalkenbergs OKH452119961
Erik RexfeltFalkenbergs OKH169040226
Leon RybergFalkenbergs OKH142060876
Johan SöderblomFalkenbergs OKH21920605
Åsa SöderblomFalkenbergs OKD211890121

Fjärås AIK (10)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lena FlinkFjärås AIKD351810306
Tyra FlinkFjärås AIKD101090122
Torbjörn HalvarssonFjärås AIKH55570615
Fredrik HöökFjärås AIKH45452225
Linnea HöökFjärås AIKD16231003
Adam OdénFjärås AIKH452801090
Fabian OdénFjärås AIKH162079771
Frida OdénFjärås AIKD14450810
Ulrika OdénFjärås AIKD452800756
Elias PerssonFjärås AIKH167030326

FK Boken (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anton CarlströmFK BokenH121080305
Martin CarlströmFK BokenÖppen 71721124

FK Friskus-Varberg (40)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Felicia AhlstrandFK Friskus-VarbergD14451475
Bernice AntonssonFK Friskus-VarbergD75451423
Hjalmar AntonssonFK Friskus-VarbergH102123600
Vilmer AntonssonFK Friskus-VarbergH122126055
Annika BechtelFK Friskus-VarbergD451489209
Axel BechtelFK Friskus-VarbergH161912221
Henrik BechtelFK Friskus-VarbergH451803793
Noah BechtelFK Friskus-VarbergH181520216
Alice CarlqvistFK Friskus-VarbergD12451445
Filip CarlqvistFK Friskus-VarbergH16451410
Fredrik CarlqvistFK Friskus-VarbergH45451402
Emma EliassonFK Friskus-VarbergD169030520
Lisa EliassonFK Friskus-VarbergInskolning44018
Lovisa EliassonFK Friskus-VarbergD149061025
Magnus EliassonFK Friskus-VarbergH459740218
Maja EliassonFK Friskus-VarbergU2247838
Stina EliassonFK Friskus-VarbergInskolning44020
Jennifer GullFK Friskus-VarbergD357811118
Johan GullFK Friskus-VarbergH357820715
Daniel GustafssonFK Friskus-VarbergH21621638
Emy HjertströmFK Friskus-VarbergD147031040
Pia HjertströmFK Friskus-VarbergD45247840
Alex JohanssonFK Friskus-VarbergH168080566
David JohanssonFK Friskus-VarbergH1840299
Lova JohanssonFK Friskus-VarbergD128070625
Malin JohanssonFK Friskus-VarbergD457710531
Tim JohanssonFK Friskus-VarbergH219000420
Thomas JosarpFK Friskus-VarbergH45980923
Åsa JosarpFK Friskus-VarbergD451690710
Elvira KarmstigFK Friskus-VarbergD12451497
Jeanette LarssonFK Friskus-VarbergD459001404
Emma LindénFK Friskus-VarbergD357201362
Ulf-Björn RönnFK Friskus-VarbergH352119618
William RönnFK Friskus-VarbergH127081005
Viola RönnFK Friskus-VarbergD107100623
Isak TörnströmFK Friskus-VarbergH149060424
Marta TörnströmFK Friskus-VarbergD169040125
Sixten TörnströmFK Friskus-VarbergH109090429
Ulf TörnströmFK Friskus-VarbergH559030322
Gert WildheimFK Friskus-VarbergH45247845

FK Herkules (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emrik LindFK HerkulesH182077553
Gisela LindFK HerkulesD452059027
Helena SvenssonFK HerkulesD458067515

FK Åsen (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jan-Eric NelkingFK ÅsenH7515920

Göteborg-Majorna OK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
David AndréGöteborg-Majorna OKH351981614
Andreas EklundGöteborg-Majorna OKH458000234
Pär GustavssonGöteborg-Majorna OKH558311103
Anders JohanssonGöteborg-Majorna OKH4511061
Laust SörensenGöteborg-Majorna OKH351046021

Halmstad OK (15)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Selma AbrahamssonHalmstad OKD142058196
Nova CarlidenHalmstad OKU12123437
Oliver CarlidenHalmstad OKH14444064
Gabriel EkströmHalmstad OKH142060866
Albin JägstedtHalmstad OKH168141014
Elliot JägstedtHalmstad OKH12445109
Malte KristianssonHalmstad OKH167203839
Gustav LundqvistHalmstad OKH149050509
Julia LönnHalmstad OKD122074539
Sara LönnHalmstad OKD102139023
Axel MagnussonHalmstad OKÖppen 31010711
Emmy NilssonHalmstad OKD1419700
Nellie NilssonHalmstad OKD1219680
Emma PerssonHalmstad OKD12445115
Gustav SkilliusHalmstad OKH14

Helsingborgs SOK (15)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Erik AhlströmHelsingborgs SOKH459680405
Eva EmanuelssonHelsingborgs SOKD558210458
Sven-Åke EmanuelssonHelsingborgs SOKH558220257
Patrik JohanssonHelsingborgs SOKH218202113
Martin NilssonHelsingborgs SOKH357780811
Jonas NorénHelsingborgs SOKH218000037
Elias PerssonHelsingborgs SOKH141061227
Felicia PerssonHelsingborgs SOKD148080318
Malin PerssonHelsingborgs SOKÖppen 3263054
Mathias PerssonHelsingborgs SOKH21760417
Ebba RanbroHelsingborgs SOKD141175971
Linda RanbroHelsingborgs SOKD352062190
Oskar RanbroHelsingborgs SOKH101239558
Signe RanbroHelsingborgs SOKD101784737
Kurt SjöbergHelsingborgs SOKH128070216

Hjärnarps OL (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Björn FränkelHjärnarps OLH55217140
Kerstin FränkelHjärnarps OLD55216893
David MorénHjärnarps OLH161040903
Hanna MorénHjärnarps OLD141060118
Lennart MorénHjärnarps OLH451690819
Lotta MorénHjärnarps OLD451720423
Lars SvantessonHjärnarps OLH559630518

Hässleholms OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Elias NilssonHässleholms OKH162119842

IF Rigor (26)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Alvar AlexanderssonIF RigorH122109306
Bernt AnderssonIF RigorH552058862
Elsa BobergIF RigorD168040207
Martin BobergIF RigorH45702105
Adam BrobergIF RigorH211981013
Peter BrobergIF RigorH451965417
Andy GranforsIF RigorH122058860
Ulrika GranforsIF RigorD45446159
Unni GranforsIF RigorD167720921
Ellen HeymanIF RigorÖppen 52075491
Claes HorndahlIF RigorÖppen 72101835
Viktor HorndahlIF RigorH102101838
Erik HultanderIF RigorH181010921
Lars HultanderIF RigorÖppen 52075455
Marita HultanderIF RigorÖppen 52075483
Kjell JeppsonIF RigorH652075451
Ella RuderfeltIF RigorD109090929
Jacob RuderfeltIF RigorH129070804
Terese RuderfeltIF RigorD3525057
Anna SvenssonIF RigorD161040611
Ulrika TofteredIF RigorD21951010
Edvin TolestamIF RigorH162075494
Hugo TolestamIF RigorH122101816
Simon TolestamIF RigorH142101829
Sven TolestamIF RigorH552101819
Felizia ZienkiewiczIF RigorD209909170

IK Dran (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sören AnderssonIK DranH7530722
Kristina TellqvistIK DranD5530732

IK Trenne Ullared (10)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Elin CarlssonIK Trenne UllaredD181402384
Gunilla CarlssonIK Trenne UllaredD451402389
Tilda HenningssonIK Trenne UllaredD181402381
Felicia KarlssonIK Trenne UllaredD211402397
Mattias KarlssonIK Trenne UllaredH211402395
Viktor KarlssonIK Trenne UllaredH211402393
Sabina MårtenssonIK Trenne UllaredD451402400
Lasse OlssonIK Trenne UllaredH7513763
Magnus WallinIK Trenne UllaredH351402387
Håkan WinnbergIK Trenne UllaredH651402373

IK Uven (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Clas BörjessonIK UvenH558337777
Gunnel BörjessonIK UvenD758652919

Kalmar OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lars ErikssonKalmar OKH55209020

Laholms IF OK (9)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Johan AsplundLaholms IF OKH45421258
Karla BengtssonLaholms IF OKD122062128
Sophia BengtssonLaholms IF OKD142062120
Ingrid JohanssonLaholms IF OKD558014145
Tobias JohanssonLaholms IF OKH2116498
Lena JönssonLaholms IF OKD6516481
Ulf JönssonLaholms IF OKH6516460
Britt-Marie MagnussonLaholms IF OKD652119370
Fredrik MagnussonLaholms IF OKH352119375

Ljungskile FK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kent KardellLjungskile FKH657500718

Markaryds FK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Johan FilipssonMarkaryds FKH2125943

OK Gisle (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emilia JohanssonOK GisleD21241195

OK Gynge (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Caspar PegardOK GyngeH147210288
Lina PegardOK GyngeD127203425

OK Lindéna (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hjördis ErlandssonOK LindénaD658001335
Kjell ErlandssonOK LindénaH658001342
Bernt LarssonOK LindénaH758001339
Gun LarssonOK LindénaD758001346

OK Löftan (23)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Elin AnderssonOK LöftanD128628168
Gustav AnderssonOK LöftanH168619635
Henrik AnderssonOK LöftanH459201711
Ida AnderssonOK LöftanD148620600
Albin BrandtOK LöftanU2258514
Alice BrandtOK LöftanD129070320
Hugo CorneliussonOK LöftanH128080225
Linda CorneliussonOK LöftanD357781229
Annie ErikssonOK LöftanD169170604
Axel ErikssonOK LöftanH189110901
Magnus HanssonOK LöftanH457730628
Alice HultinOK LöftanD208080808
Jonas HultinOK LöftanH459800110
Jesper JohanssonOK LöftanH218020430
Magnus JohanssonOK LöftanH451366622
Daniel MobergOK LöftanH351780405
Jakob MobergOK LöftanH168000145
Agnes PaulssonOK LöftanD129081011
Albin PaulssonOK LöftanH149051125
Jan Eric PerssonOK LöftanH759440612
Jeanette PerssonOK LöftanD359750806
Johanna RundqvistOK LöftanD209990807
Hugo ÅkerbergOK LöftanH16257304

OK Nackhe (18)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Catarina BengtssonOK NackheD457671019
Therese BlomOK NackheD35433734
Tilde BlomOK NackheD147950090
Malin BrorsonOK NackheD458081828
Emmelie GeorgssonOK NackheÖppen 536090
Thomas GeorgssonOK NackheH552087255
Johan GustafssonOK NackheH219960924
Jonas JohanssonOK NackheH458043291
Tommy JohnssonOK NackheH55259975
Andreas LundbladOK NackheH21860308
Björn NilssonOK NackheH6525274
Håkan RundqvistOK NackheH459990104
Albin SeverinssonOK NackheH168040820
Adam SjööarvOK NackheH149050126
Alice SjööarvOK NackheD122041889
Amanda SjööarvOK NackheU12041893
Anders SjööarvOK NackheH359790819
Weronica ZederinOK NackheD4518514

OK Orinto (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ingemar LindblomOK OrintoH757441027
Inger LindblomOK OrintoD657490413
Kent OlaussonOK OrintoH659913579
Siw OlaussonOK OrintoÖppen 315217

OK Orion (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Myrra CarlssonOK OrionD218080614
Nils Hammaräng GripOK OrionH218171298

OK Pan-Kristianstad (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Peo BengtssonOK Pan-KristianstadH75660818
Ulla EngelbyOK Pan-KristianstadD65540609
Vilma SvantessonOK Pan-KristianstadD208300205

OK Tisaren (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Olle JosarpOK TisarenH218098092

OK Vivill (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Arne BogrenOK VivillH6519689
Lars RunessonOK VivillH55582612
Lena RunessonOK VivillD559590412

Rävetofta OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Willie OlssonRävetofta OKÖppen 77201375

Skåneslättens OL (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anders JägrydSkåneslättens OLH458638365
Karin JägrydSkåneslättens OLD458324901

Stigmännen Karlshamns OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kati NémethStigmännen Karlshamns OKD558192019
Eric TenlandStigmännen Karlshamns OKH65947815

Stångenäs AIS (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ralph JohanssonStångenäs AISH5526430

Tormestorps IF (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Arvid FalkstrandTormestorps IFH121071118
Axel FalkstrandTormestorps IFH101090906
Edwin FalkstrandTormestorps IFH142109399

Ätrans IF (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Katarina AnderssonÄtrans IFD551964725
Gunni EkbergÄtrans IFD7510038
Christina SöderblomÄtrans IFD55600802

Annonser