Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Storviks natt

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Storviks natt
Arrangörsorganisation: Storviks IF
Datum: onsdag 21 augusti 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 171 anmälda deltagare.

D21 Elit (1)

NamnOrganisationBricknummer
Annika BjörkOK Linné760301

H21 Elit (14)

NamnOrganisationBricknummer
Joel Börjesson ErikssonStorviks IF8004830
Philip CarlssonNyköpings OK8010814
Ivan ForsgrenOK Tisaren9860806
Simon FriskJärla Orientering7423023
Erik HannrupIF Thor9990214
Johan LangerakJärfälla OK581581
Tommy LindbergOK Roslagen690725
Benjamin NäslundSkogslöparna8010127
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF8091108
Henrik PetrisiVästerbergslagens OL8020108
Felix SilverGävle OK1577026
Joakim StåhlJärbo OK353038
Viktor SvenskStora Tuna OK8310922
Gustav ÖhgrenOK Kåre1980819

D20 Elit (3)

NamnOrganisationBricknummer
Emma BlixtOK Hammaren9910097
Maja MörthStora Tuna OK8101538
Ella OlssonGrycksbo IF OK8200613

H20 Elit (1)

NamnOrganisationBricknummer
Johannes ÖhgrenOK Kåre551144

D18 Elit (6)

NamnOrganisationBricknummer
Cornelia IvarssonOK Hammaren1200203
Moa KarlssonOK Hammaren9011126
Ebba LindellIF Thor9020802
Agnes MalmgrenOckelbo OK8021002
Linnea PerssonValbo AIF444754
Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF2057272

H18 Elit (7)

NamnOrganisationBricknummer
Anton AugustssonFagersta OK452318
Karl GranathOK Kåre520030
Axel LundgrenSundsvalls OK9020623
David MelinOK Rodhen9020205
Andreas NäslundVästerås SOK8200165
Daniel StåhlOK Hammaren27879
Kalle Åkerman SjöströmVästerås SOK9021333

D16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Karolina AnderssonDalaportens OL1140414
Tyra ForsbergValbo AIF2107474
Sara ÅbomGävle OK9040619

H16 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Oskar EureniusOK Hammaren9040423
Eric HallnerOckelbo OK9030717
Viktor KarlssonStorviks IF437302
Edvin MäkinenOK Hammaren7140106
Fabian SundOK Hammaren7040409
Rasmus SöderbergGävle OK1031219

D14 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Linnéa WestlinValbo AIF427763

H14 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Max AlfredssonGävle OK2087330
Petter GranathSvärdsjö SOK418084
Axel HejdenbergGävle OK9051023
Alfred JeppssonOK Hammaren7050924
Hampus KarlssonOK Hammaren9050522
Lucas SöderbergGävle OK1050919

D12 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Nilla EnquistOK Hammaren1070211
Svea ForsslundGävle OK2115544
Alicia IvarssonOK Hammaren7180601
Vera JeppssonOK Hammaren9081217

H12 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Morgan AlfredssonGävle OK2087333
Adam EngstrandStorviks IF9070719
Arvid KjellmanStorviks IF7080511
Gustav MattssonValbo AIF402791
Oskar WennbergStorviks IF452723

D10 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Alma WestlinValbo AIF2107465

H35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Jonatan SöderbergGävle OK1800208

D40 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Jenny JohanssonValbo AIF8051221
Maria WikströmOK Hammaren1050120

H40 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Mattias BerggrundUmeå OK1960002
Richard HejdenbergGävle OK552310

D45 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Anna BerggrenGävle OK442137
Lena BernhardssonÅrsunda IF47496
Ulrika SilverGävle OK1700615

H45 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Torbjörn BlomValbo AIF2066512
Fredrik GranathSvärdsjö SOK19099
Mikael PerssonGävle OK28400
Tobias StenälvValbo AIF2066509
Stefan StridValbo AIF8457777
Per WesterlundSkogsluffarnas OK417397

D50 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Monica BomanGävle OK353865
Elisabet EnmarkGävle OK205412
Ingela ErikssonGävle OK18820
Maria KvarnlöfOK Roslagen8065040
Lena LarssonSala OK8303057
Maria StrömbergAvesta OK214376
Marianne ÅsåkerHudiksvalls OK1968063

H50 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AnderssonValbo AIF7660909
Thomas AnderssonDalaportens OL670815
Magnus FlodmanOK Hammaren1399786
Magnus FredrikssonKorsnäs IF OK8366991
Johan HallgrenBjursås OK9102597
Lasse JanssonGävle OK611129
Ola JernströmAvesta OK8118118
Lars KarlssonValbo AIF651105
Anders L OlssonGävle OK661229
Sven PerssonÅrsunda IF355960
Lars ÖhgrenKarlsbyhedens OK1166997

H55 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Björn AlbinssonIFK Mora OK44601
Mats AronssonBromma-Vällingby SOK2059169
Mikael BacklundDalaportens OL621404
Jörgen BatzSkarpnäcks OL600600
Jan-Olov BergmanVästerås SOK8000800
Christer BlomqvistRembo IK259286
Harry HietanenGävle OK600915
Mats JönssonKorsnäs IF OK8061040
Lennarth KarlssonValbo AIF2066519
Thomas NilssonStora Tuna OK14832
Per SundströmVästerås SOK9630310

D60 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Tanja-Birgit SöderströmSala OK9550304

H60 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Kjell BomanSöderhamns OK560405
Stefan CarlssonAlfta-Ösa OK570513
Göran EngblomRehns BK448866
Hans-Olof FröjdOslättforspojkarnas IK9005508
Anders GedinSäterbygdens OK8171256
Jan GottfridssonNorbergs OK2147819
Lars HagrotTäby OK7570427
Ola HedinOK Hammaren259583
Göran HedmanValbo AIF2095207
Lars LandströmLånghundra IF660331
Lars LindgrenOK Ödmården9590622
Svante LindgrenKorsnäs IF OK571202
Mats LundbergDalaportens OL902905
Lars MattssonOK Kåre9590502
Christer SegerquistGävle OK2078257
Lennart WinbergHudiksvalls OK2800588

H65 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Karl-Erik AnderssonIFK Mora OK8167510
Bengt FröjdfeldtGävle OK18806
Mats HemströmGävle OK8011590
Sten-Åke HolmbergSala OK1392398
Arne HolmerIFK Mora OK9540901
Jan JohanssonIF Thor449765
Nisse JohanssonRehns BK540319
Rolf KullaValbo AIF25010
Göran LarssonSala OK8636984
Peter LidholmIFK Hedemora OK30412
Rolf LundbergOK Ödmården2059995
Thomas NybergAvesta OK249554
Ulf RadlerJärfälla OK27597
Olle RönnolsSäterbygdens OK541117
Thom SandvikAvesta OK43058
Bengt SöderqvistDalaportens OL26963
Olov SöderqvistDalaportens OL1357924
Anders Stefan VestlundOK Kåre8012070

D70 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Elke WilkeTierps SOK443708

H70 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Nils BoremyrKvarnsvedens GOIF OK7450328
Per ElfströmÅrsunda IF18785
Leif ErikssonHeby AIF403103
Karl Ivar JönssonÅrsunda IF231216
Sven-Erik KempeOK Hammaren38436
Bernt LöfkvistBjursås OK1411862
Mats MårtenssonStora Tuna OK14892
Benny RendalenKorsnäs IF OK902968
Ingvar SvenssonBjursås OK661124
Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden9450626
Per-Erik WåhlbergOK Linné592177
John ÖstlundSundbybergs IK951119

H75 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Rolf JakobssonAlfta-Ösa OK7420223
Sören JohanssonSala OK9431024
Erik KardellNjurunda OK439415
Hans KruskopfKorsnäs IF OK8100943
Lars-B LarssonOK Tyr707580
Tor LindströmTumba-Mälarhöjden OK433396
Göran NilssonValbo AIF427766
Tryggve OttossonKorsnäs IF OK525004
Bo SundénKarlsbyhedens OK2068901
Torbjörn TirénHellas Orientering37589
Stig ÖstKorsnäs IF OK38043

Öppen 1 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Karin HelmOK Hammaren2131919
Nova HelmOK Hammaren2119344
Iris WikströmOK Hammaren1090504

Öppen 3 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Elma WikströmOK Hammaren9050120

Öppen 5 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Maria EnquistOK Hammaren1428393
Ann-Sofie TäckOK Hammaren9730921

Öppen 7 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Anna-Karin ErikssonNorbergs OK2119952
Jimmy KoivistoNorbergs OK1422634
Curt LandinRehns BK2104475
Johan SjööNorbergs OK423468
Lasse SvenssonNorbergs OK1133243

Annonser