Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Mila Stockholm by Night, #4

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Mila Stockholm by Night, #4
Arrangörsorganisation: Täby OK
Datum: onsdag 13 februari 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Pöbel (83)

NamnOrganisationBricknummer
Martin AhlströmIFK Enskede8006260
Erik AnderssonOK Österåker501796
Jesper AnderssonSnättringe SK950601
Tobias AnderssonOK Österåker8040993
Pontus AxellIFK Enskede2089374
Erik BerggrenTullinge SK253657
Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK2077350
Joel BerringCentrum OK400066
Martin BjurnerBromma-Vällingby SOK2140389
Gustav BjörklundIFK Enskede449776
Erik BovalliusJärfälla OK7915915
Ola BovalliusJärfälla OK7671014
Håkan DahlbäckOK Österåker610424
Per DalekantIFK Enskede1969328
Per DambergIFK Lidingö SOK2062085
Patric De BoussardIFK Enskede9720527
Nicklas DoyleSkarpnäcks OL9681107
Per EdvallSkarpnäcks OL2107223
Nils EdvardssonJärfälla OK826826
Fredrik Eggöy MarkhesterSnättringe SK8270677
Ludvig Eggöy MarkhesterSnättringe SK8070721
Magnus FalkenströmSkogsluffarnas OK7730620
Hugo FlordalSnättringe SK8130911
Elis Forsberg RundströmIFK Enskede1240517
Per ForsbergIFK Enskede680510
Karin FägerlindCentrum OK537853
Isak GeliusSnättringe SK7174850
Jonas GidingVallentuna-Össeby OL8250714
Torbjörn GillsparrOK Österåker2123566
Jan GlevénJärla Orientering9654433
Michael GranqvistOK Ravinen990918
Asbjörn GrøvlenJärfälla OK9690122
Albin HainkeSnättringe SK2089372
Mats HainkeSnättringe SK2048740
Hampus HatlenSnättringe SK2060701
Daniel HelanderTullinge SK2138872
Emil HelanderTullinge SK2800745
Henrik HellborgCentrum OK441705
Jonas HolmgrenVästerbergslagens OL7720728
Hans-Christian HöieSkogsluffarnas OK2089359
Svante JonsellVallentuna-Össeby OL8111600
Kenneth JönssonTullinge SK30076
Mattias KallhaugeSnättringe SK1041200
Per KallhaugeSnättringe SK711122
Jesper LagerbergOK Södertörn970413
Peter LandénGustavsbergs OK2063815
Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OK8141414
Mats LarssonIFK Enskede7580304
Johan LidmarSnättringe SK439403
Pär LiljaIFK Lidingö SOK7720406
Jan LindhSundbybergs IK7620830
Filip LindqvistTäby OK9659493
Hans LiwångIFK Lidingö SOK7207723
Andreas LundstenCentrum OK7854062
Nils-Göran Nilsson BatzSkarpnäcks OL7131116
Fredrik NilssonLånghundra IF2083784
Janne NilssonCentrum OK2066561
Erik NorinSöders-Tyresö2095226
Stefan NorinSöders-Tyresö7207724
Fredrik NorlinIFK Mora OK9980126
Ove OksvoldCentrum OK2101637
Hans OlsénSundbybergs IK19469
Melker PalmJärfälla OK8652911
Linus RisplingCentrum OK2083848
Mattias SandqvistVallentuna-Össeby OL9005270
Piero SannicolòTullinge SK7206828
Lars SegermanSkarpnäcks OL1700206
Joakim SkantzeSundbybergs IK2083755
Donald StaudteJärla Orientering227006
Hans SundqvistTullinge SK778100
Jacob SvenssonSöders-Tyresö1991051
Hans TarandiIFK Lidingö SOK580924
Olle ThimbergSöders-Tyresö2093568
Stig ThunellIFK Lidingö SOK15135
Joel WallnerAttunda OK7050910
Joachim WansölinOK Ravinen1446611
Per WesterlundSkogsluffarnas OK417397
Eskil WidehagSundbybergs IK8030602
Erik WidingSkarpnäcks OL2140383
John WolgastSnättringe SK9555561
Per WolgastSnättringe SK9555560
Jesper ÅkessonJärfälla OK9101500
Max ÖsterbergGustavsbergs OK7210276

Annonser