Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Mörtsjödubbeln, långdistans

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Mörtsjödubbeln, långdistans
Arrangörsorganisationer: Snättringe SK / Söders-Tyresö
Datum: lördag 13 april 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Centrum OK (17)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Joel BerringCentrum OKH40400066
Mette BrolinsonCentrum OKD4028310
Kristoffer EdshageCentrum OKH35887878
Tomas HolmbergCentrum OKH219790804
Magnus KarlssonCentrum OKH217206826
Janne KokkalaCentrum OKÖppen 92139812
Olof LethagenCentrum OKH21202281
Per-Anders LindgrenCentrum OKH552101626
Henrik LundgrenCentrum OKH409873333
Janne NilssonCentrum OKH552066561
Christofer NäsholmCentrum OKH351409855
Ove OksvoldCentrum OKH402101637
Niclas PeterssonCentrum OKH40306612
Linus RisplingCentrum OKH212083848
Samuel SvenssonCentrum OKH408652918
Mattias ÅgrenCentrum OKH35820319
Lena ÖhmanCentrum OKD212083785

Annonser