Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till IFK Lidingö, medeldistans

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: IFK Lidingö, medeldistans
Arrangörsorganisation: IFK Lidingö SOK
Datum: onsdag 1 maj 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

H50 (64)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan AbrahamssonSundbybergs IK438781
Mats AjlingTäby OK2083814
Christer AlmHagaby GoIF Örebro9060191
Kjell AlmgrenOK Ravinen351142
Christian AnderssonVallentuna-Össeby OL2122003
Christer ArksandVallentuna-Össeby OL8412412
Johan BalckTäby OK9101167
Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK2077350
Nicklas BergströmTäby OK553365
Jan-Olof BogrenSundbybergs IK640315
Sven BolmbladOK Södertörn7202511
Ola BovalliusJärfälla OK7671014
Anders BrinkmanVandrarringen500325
Per DalekantIFK Enskede1969328
Sven EdvardssonSundbybergs IK7587333
Mats EkmanTäby OK680127
Magnus ElwinIFK Enskede343543
Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK2123455
Per ForsbergIFK Enskede680510
Per FranzénOK Södertörn2057326
Magnus GrafströmCentrum OK690806
Andreas GrunderJärfälla OK9691014
Asbjörn GrøvlenJärfälla OK9690122
Stefan HenrikssonIFK Enskede7766555
Anders HolmqvistSnättringe SK8006609
Eric HuijsersHammarby IF OF247632
Ola HultinOK Roslagen7731377
Ulrik IversAttunda OK7691127
Peter JakobssonOK Södertörn259204
Hans JonssonVäsby OK9201483
Björn JäderbergSundbybergs IK9200674
Ola KåbergOK Ravinen7680702
Peter LandénGustavsbergs OK2063815
Patrik LeicktTullinge SK780757
Johan LidmarSnättringe SK439403
Jonatan LindellGustavsbergs OK9670322
Jan LindhSundbybergs IK7620830
Pär LundkvistSundbybergs IK600830
Johan LundvallTäby OK9660206
Göran LängheimTullinge SK530010
Allan MogensenOK Ravinen330931
Fredrik MorastHaninge SOK1220177
Esa MyllyvainioVallentuna-Össeby OL1849532
Per MårtenssonOK Ravinen7896342
Oskar NederheimTäby OK660708
Robert NordesjöSundbybergs IK2093257
Ronny NordgrenSundbybergs IK8131012
Mikael NordquistTäby OK9201465
Jonas NordströmOK Roslagen9110333
Roger NybergSnättringe SK2083758
Hans OlsénSundbybergs IK19469
Lars OlssonOK Linné449127
Thomas RoosIF Thor9999966
Fredrik SandbergOK Älvsjö-Örby7039309
Olle SandénOK Södertörn2060724
Mattias SandqvistVallentuna-Össeby OL9005270
Per SchölinTäby OK37852
Joakim SkantzeSundbybergs IK2083755
Fredrik SoneAttunda OK9701112
Lennart SwahnSundbybergs IK448560
Bengt SvenssonSundbybergs IK19495
Tom SvenssonHammarby IF OF2141354
Johan WestringJärfälla OK2066557
Per WollbrandOK Ravinen7661009

Annonser