Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Stockholm City Cup, #3

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Stockholm City Cup, #3
Arrangörsorganisationer: OK Södertörn / Sundbybergs IK
Datum: tisdag 28 maj 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

H50 19:00-19:30 (66)

NamnOrganisationBricknummer
Mats AjlingTäby OK2083814
Matts AnderssonOK Ravinen7794070
Johan BalckTäby OK9101167
Ulf BråsjöJärla Orientering2139633
Ulf BurmanGustavsbergs OK8000522
Leif CarlssonSkarpnäcks OL1111478
James ChristieSnättringe SK2107411
Per DambergIFK Lidingö SOK2062085
Mats EkmanTäby OK680127
Per EknerSnättringe SK429944
Lennart ErforsOK Torfinn650728
Joakim ErikssonSödertälje-Nykvarn OF350573
Conny ForsbergLånghundra IF601337
Per ForsbergIFK Enskede680510
Per FranzénOK Södertörn2057326
Mats FryxellTullinge SK640807
Jan GottfridssonNorbergs OK46931
Andreas GrunderJärfälla OK9691014
Krister GumaeliusWaxholms OK9580728
Jörgen HectorSnättringe SK8027218
Mats HeldtSödertälje-Nykvarn OF631201
Christophe HerlyOK Södertörn2119883
Rudolf HersénTullinge SK650527
Ola HultinOK Roslagen7731377
Alf JanssonSkarpnäcks OL247893
Mats JavehedTäby OK9631002
Bjarne JohanssonSkogsluffarnas OK2095120
Svante JonsellVallentuna-Össeby OL8111600
Mats KarlssonSnättringe SK650508
Peo KrookOK Älvsjö-Örby17962
Martin KvarnefalkJärfälla OK2107359
Ola KåbergOK Ravinen7680702
Matz LarssonGustavsbergs OK2078159
Bo LauriSnättringe SK553563
Johan LidmarSnättringe SK439403
Jan LindellLånghundra IF259515
Anders LundJärfälla OK43047
Torbjörn LännevallOK Roslagen8022061
Rolf LöfqvistSöders-Tyresö36557
Lars LöthmanJärfälla OK30265
Tapani MattusIFK Lidingö SOK1581117
Fredrik MorastHaninge SOK1220177
Leif MörkforsJärfälla OK2077217
Anders NauHaninge SOK2058183
Oskar NederheimTäby OK660708
Bo NeidenströmFrölunda OL423437
Niclas NilssonOK Österåker680920
Anders NissarJärfälla OK2093682
Mikael NordquistTäby OK9201465
Kjell NordqvistWaxholms OK7660407
Christer NorinJärfälla OK8140625
Torbjörn OhlssonHaninge SOK608991
Joakim PerssonHaninge SOK440902
Olof PerssonSnättringe SK27240
Thomas PetterssonBromma-Vällingby SOK7640123
Ove RinnbäckOK Ravinen640326
Håkan RostöRånäs OK39626
Piero SannicolòTullinge SK7206828
Alain SerrandTOAC Orientation2069887
Gunnar SkärlénHaninge SOK438672
Stefan SundeliusJärfälla OK1500459
Anders SöderbärgOK Roslagen9621025
Johan WestringJärfälla OK2066557
Per WolgastSnättringe SK9555560
Torbjörn WrighedMotala AIF OL7205419
Henrik ÖsterbergGustavsbergs OK1401360

Annonser