Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Stockholm City Cup, #3

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Stockholm City Cup, #3
Arrangörsorganisationer: OK Södertörn / Sundbybergs IK
Datum: tisdag 28 maj 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

D50 18:30-19:00 (56)

NamnOrganisationBricknummer
Johanna AlmlundHaninge SOK671004
Ulrika AxellIFK Enskede2089365
Madelene BarbozaAttunda OK1213290
Elisabeth BengtssonIFK Lidingö SOK421423
Gunilla BergSöders-Tyresö850985
Kristina BergstrandSöders-Tyresö631004
Annika BerntssonVäsby OK1670701
Birgitta BillstamJärfälla OK451625
Cecilia BjörklundOK Ravinen7691211
Karin BjörklundIFK Enskede41828
Kerstin BjörnegrenVäsby OK41916
Anna BlomgrenTullinge SK780426
Pia BoudrieVäsby OK41985
Anna Brandhorst-SatzkornJärla Orientering1110313
Maria BrattTullinge SK611016
Anette BrunanderAttunda OK2060832
Karin EdströmSkogsluffarnas OK440056
Charlotte EngesAttunda OK247618
Lena GrandinOK Linné430086
Carina GullbergOK Österåker631210
Ulla GummesonVäsby OK41918
Anna GyllenstiernaIFK Lidingö SOK9090900
Helena HedeSödertälje-Nykvarn OF9690223
Ebba HedegårdOK Kolmården437065
Britt-Marie HellgrenOK Älvsjö-Örby895464
Lena HellströmOK Ravinen234475
Birgitta HenrikssonJärla Orientering419787
Carin HomannJärfälla OK2115600
Cia HunhammarBromma-Vällingby SOK402975
Lena JanssonJärla Orientering798390
Jeanette JarlemarkIFK Lidingö SOK445583
Marianne JernbergSöders-Tyresö1959080
Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK7631015
Gunilla KreissJärla Orientering2125926
Teija LeppinenIFK Lidingö SOK15126
Mia LiljaIFK Lidingö SOK7670204
Anna LindellGustavsbergs OK16933
Louise NilssonJärfälla OK7071257
Lena Nyström-NilssonRånäs OK9510524
Kerstin OhlssonHaninge SOK8238991
Birgitta OlssonTäby OK631206
Maria OlssonHJS-Vansbro OK42745
Åsa PetterssonVallentuna-Össeby OL306064
Charlotte PruthSkogsluffarnas OK246171
Gunvor SandbergBromma-Vällingby SOK27788
Åsa SkunckeTäby OK347073
Maria SternJärla Orientering231385
Annika SvenssonSolna OK409781
Christina SälgbladVallentuna-Össeby OL38390
Susanne SöderholmSträngnäs-Malmby OL2078004
Anna TedhamreSnättringe SK417472
Sussie TistadIFK Lidingö SOK15172
Solveig TjernbergSödertälje IF431083
Helen TörnrosTumba-Mälarhöjden OK18744
Ina WidegrenSkogsluffarnas OK2088505
Elke WilkeTierps SOK443708

Annonser