Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Stockholm City Cup, #3

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Stockholm City Cup, #3
Arrangörsorganisationer: OK Södertörn / Sundbybergs IK
Datum: tisdag 28 maj 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

H21 18:30-19:00 (148)

NamnOrganisationBricknummer
Tobias AbrahamssonSundbybergs IK9001203
Linus AlbinssonIFK Enskede8110319
Alexander AlnessLånghundra IF7980219
Fredrik AlzénGustavsbergs OK8011275
Josef AnderssonJärfälla OK1710605
Peter AnderssonSöders-Tyresö740517
Tobias AnderssonOK Österåker8040993
Mårten AnterudVäsby OK43020
Lukas ArkängTullinge SK8490521
Jakob AttåsOK Tisaren7879971
Max Peter BejmerIFK Göteborg Orientering8350032
Joakim BergBromma-Vällingby SOK2115492
Gustav BergmanOK Ravinen909192
Gustav BjörklundIFK Enskede449776
Robert BjörklundTumba-Mälarhöjden OK1417475
Samuel BjörklundAttunda OK2115481
Henrik BladhTullinge SK345077
Johannes BladhTullinge SK7010521
Petter BodingIFK Lidingö SOK8140631
Andreas BorängSnättringe SK9020614
Mårten BoströmIFK Lidingö SOK8644987
Erik Brandhorst-SatzkornJärla Orientering901228
Adam BrattTullinge SK510320
Henrik ByströmBromma-Vällingby SOK7206831
Carl CarlssonNyköpings OK8032399
Filip DahlgrenHagaby GoIF Örebro8198803
Jerker DrottenmyrVisborgs OK431144
Nils EdvardssonJärfälla OK826826
Ludvig EkNyköpings OK9991313
Tomas EklundSkogsluffarnas OK8050372
Håkan EnmarkSkogsluffarnas OK2095253
Jonas ErlandssonRehns BK10245
Niklas EverittCentrum OK2132087
Tomas FagerstedtSödertälje-Nykvarn OF225498
Axel FlordalKatrineholms OK620502
Henrik FlordalKatrineholms OK9740821
Hugo FlordalSnättringe SK8130911
Oskar ForsbergSnättringe SK8080599
Cristian FranzénAnkarsrums OK1331217
Frej FredmanCentrum OK8140645
Johan GibergSödertälje-Nykvarn OF991919
Casper GidingKamrat och IF KIF1501848
Torbjörn GillsparrOK Österåker2123566
Ruslan GlebovOK Ravinen8000674
Jonas GoldJärfälla OK2109338
David GranathTjällmo-Godegårds OK8103201
Emil GrehnOK Rodhen8133769
Patrik GunnarssonMälarhöjdens IK OK797246
Per GöthssonTäby OK2058774
Albin HainkeSnättringe SK2089372
Mats HainkeSnättringe SK2048740
Daniel HalvardssonNässjö OK9840411
Manne HammarbergJärfälla OK8020616
Fredrik HanssonTäby OK8190428
David HectorSnättringe SK8161195
Ulf HedbergSöders-Tyresö2137572
Oskar HektorLinköpings OK911210
Henrik HellmanJärla Orientering2148454
Harald HenrikssonJärla Orientering8393939
Mattias HenrikssonCentrum OK9005103
Oskar HermanssonCentrum OK2101718
Oliver HermundstadSnättringe SK9005079
Erik HerneOK Ravinen8447484
Ludvig HolmqvistOK Tor8010508
Zac HuddIFK Lidingö SOK8000515
Andreas HultqvistTullinge SK960220
Johan HydénKamrat och IF KIF7890306
Kristoffer HylanderTumba-Mälarhöjden OK423392
Fredric HöglindIFK Enskede1418167
Petter IsakssonVäsby OK1021392
Anders JennerGustavsbergs OK2139722
Martin Holth JohannessenKamrat och IF KIF820206
Erik JonssonLånghundra IF1974630
Valtteri KankainenTurun Suunnistajat8303047
Andrei KartashevSundbybergs IK2052689
Lars KlassonOK Ravinen41793
Viggo KlassonOK Ravinen712000
Alexander KällTumba-Mälarhöjden OK7000619
Mårten KällmanSöders-Tyresö1701224
Krister KölzowOK Ravinen585958
Torbjörn KölzowOK Ravinen575859
Axel Leijon ThorellLånghundra IF9981657
Jesper LidmarSnättringe SK8140623
Pär LiljaIFK Lidingö SOK7720406
Petter LindSkogsluffarnas OK1411387
Magnus LindblomGustavsbergs OK8260576
Samuel LindénAttunda OK966814
Anders LindgrenLånghundra IF690121
Jon LindmarkCentrum OK1364282
Hans LiwångIFK Lidingö SOK7207723
Henrik LundgrenCentrum OK9873333
Andreas LundstenCentrum OK7854062
David LundstenIFK Umeå8045618
Alfred LängheimTullinge SK7782161
Joel LännevallOK Roslagen8080116
Erik MattssonJärla Orientering860860
Samuel MurrayIFK Lidingö SOK2140396
Timo MähönenIFK Lidingö SOK8638361
Filip MöllerOK Södertörn951951
Nils-Göran Nilsson BatzSkarpnäcks OL7131116
Martin NilssonSnättringe SK960930
Gustav NirvinHaninge SOK8001120
Andreas NordforsStora Tuna OK881023
Henrik NorellSnättringe SK1979020
Stefan NorinSöders-Tyresö7207724
Dennis NyqvistVäsby OK9012111
Joakim OlssonVäsby OK9006011
Robert PedersenJärfälla OK2093697
Fredrik PerssonDomnarvets GOIF963411
Roland PerssonSkarpnäcks OL720902
Olle Pettersson GradinAttunda OK450052
Ronnie PetterssonHaninge SOK8140629
Thomas PetterssonAttunda OK901810
Anders PlattJärla Orientering850811
Yngve RahlénOK Ravinen961027
Thierry ReignierJärfälla OK2089135
Daniel RejmentOK Linné8110305
Duncan RobertsonSvaide Roma SOK7010507
Johan RunessonIFK Lidingö SOK9901120
Jerk RönnolsCentrum OK851228
Johan SandlerSkogsluffarnas OK441785
Anton SilierJärfälla OK8010415
Jonas SjöblomAttunda OK2123585
Niclas SjögrenHaninge SOK713008
Martin SkärlénHaninge SOK8000328
Emil SoneAttunda OK9701112
Oskar StenviOK Linné1422441
Tommy StenviOK Linné1422442
Olle StorellHaninge SOK9760601
Jan StridhSkogsluffarnas OK450617
Jon SundbergJärfälla OK7206816
Oskar SundblomRånäs OK8020319
Anton SundgrenLånghundra IF9931204
Sture SundqvistLånghundra IF2083796
Hannes SvahnOK Ravinen9990108
Stefan Svensson GeliusSnättringe SK2078251
Jonathan SvenssonVäxjö OK881214
Oskar SvenssonFinspångs SOK920211
Kristoffer TengrothSundbybergs IK8000330
Emil ThalinOK Älvsjö-Örby2048676
Joel UddMarkbygdens OK921606
Jonathan UllerKils OK8000602
Robert WallsténSnättringe SK1260375
Per WesterlundSkogsluffarnas OK417397
Mikael WilhelmssonSöders-Tyresö8000650
Stefan WisborgTullinge SK2101629
Mattias ÅgrenCentrum OK820319
Patrik ÄppelgranSnättringe SK43939

Annonser