Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Stockholm City Cup, #3

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Stockholm City Cup, #3
Arrangörsorganisationer: OK Södertörn / Sundbybergs IK
Datum: tisdag 28 maj 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

H21 19:00-19:30 (100)

NamnOrganisationBricknummer
Örjan AhnoffCentrum OK2119906
Mattias AllaredTumba-Mälarhöjden OK8624617
Albin AnderssonTullinge SK990426
Albin AnderssonOK Ravinen615141
Emil AnderssonTullinge SK8040495
Mats AnderssonCentrum OK
Johan AnemyrNässjö OK2119875
Joel Aristondo MagnussonOK Tor2050859
Pontus AxellIFK Enskede2089374
David BejbomJärla Orientering8168704
Kalle BergmanOK Ravinen888123
Peter BergmanTullinge SK2075344
Johan BernhardSnättringe SK15001
Joel BerringCentrum OK400066
Erik BerzellJärla Orientering9950503
Love BerzellOK Ravinen8234751
Oscar BjörckJärla Orientering9930812
Ludde BlomIFK Enskede2078162
David BorgSödertälje-Nykvarn OF9200690
Lars BygdénSödertälje-Nykvarn OF7720627
Martin BygdénSödertälje-Nykvarn OF8020421
Patric De BoussardIFK Enskede9720527
Kristoffer EdshageCentrum OK887878
Oskar EdvardssonJärfälla OK8140647
Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn OF8009501
Gustav EknerSnättringe SK429949
Anders EnglidTumba-Mälarhöjden OK8090414
David ErikssonHagaby GoIF Örebro890129
Robin ErikssonOK Roslagen9768212
Allan EverumStockholm Multisport Klubb7611301
Magnus FalkenströmSkogsluffarnas OK7730620
Daniel FogelmarkOK Södertörn2139848
Nils Forsberg RundströmIFK Enskede1020003
Henrik FranzonOK Älvsjö-Örby1418166
Magnus FärdigNyköpings OK2073301
Jakob Gadefors-NauHaninge SOK8140621
Magnus GrafströmCentrum OK690806
Mathias HallJärla Orientering7755333
Simon HectorSnättringe SK8120797
Mats HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF8101212
Assar HellströmOK Ravinen941128
Christian HjalmarssonKamrat och IF KIF900513
Viggo HjerneTumba-Mälarhöjden OK2089351
William HultqvistVallentuna-Össeby OL8008537
Victor ImarkTullinge SK8001414
Mattias IvaresOK Södertörn8000921
Mattias JohanssonKamrat och IF KIF502019
Fredrik JonssonAttunda OK9730214
Max Igor KajanusTumba-Mälarhöjden OK452613
Tintin KarlbergTullinge SK931022
Magnus KarlssonCentrum OK8199801
Tobias KarlssonSnättringe SK2058188
Jonas KjällCentrum OK7003440
Axel KudinoffOK Södertörn991108
Albin KvarnefalkJärfälla OK2063812
Arne KvarnefalkJärfälla OK2063899
Jacob KällströmVallentuna-Össeby OL15166
Viktor LindbergOK Roslagen664996
Albin LindskogOK Ravinen2132088
Martin LindskogOK Ravinen7403060
Mats LundbladTäby OK427066
Björn LundquistOK Ravinen2089174
Henrik LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF2059047
Niklas MannbergHögåkers OK9890729
Aleksandr ManoilovJärfälla OK8140628
John McLellandOK Rodhen7421126
Allan MogensenOK Ravinen330931
Henrik MorastHaninge SOK7009060
Axel MålargårdTäby OK8636978
Lars NicanderJärla Orientering2060827
Hugo NilssonOK Älvsjö-Örby449721
Fredrik NorengStockholm Multisport Klubb
Hampus NyholmSträngnäs-Malmby OL7020115
Adam NymanCentrum OK9900609
Hampus OlesundOK Landehof890531
Martin OlssonTäby OK932403
Love OttossonHaninge SOK354328
Håkan PalmOK Klemmingen950206
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK930807
Daniel PerssonCentrum OK7141592
Felix PerssonHaninge SOK7090061
Christian RedtzerAttunda OK9201485
Michael ReforsJärla Orientering910422
Martin RinnbäckOK Ravinen500801
Rasmus RostöRånäs OK9940531
Jens RönnolsJärla Orientering8140650
Martin SahlinJärla Orientering1530419
Henrik SandebergWaxholms OK7031024
Alexander SchandlOK Södertörn8371795
Magnus StrömqvistAttunda OK1700526
Göran ThimbergSöders-Tyresö2048775
Torbjörn ThorsénSkogsluffarnas OK1420213
Daniel TjernbergSödertälje-Nykvarn OF29689
Noel WaldenfjordJärfälla OK652000
Isak WestringJärfälla OK8140626
Anders WidegrenMälarö SOK10443
Erik WidingSkarpnäcks OL2140383
Henrik WillamoSödertälje-Nykvarn OF341752
John WolgastSnättringe SK9555561
Simon ÖsterlingOK Södertörn9990821

Annonser