Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Stockholm City Cup, #3

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Stockholm City Cup, #3
Arrangörsorganisationer: OK Södertörn / Sundbybergs IK
Datum: tisdag 28 maj 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

D21 19:00-19:30 (73)

NamnOrganisationBricknummer
Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OK7010120
Ewa AlbrektssonOK Ravinen710518
Tone AlbrektssonOK Ravinen9981209
Jenny BergOK Ravinen351109
Emilia BergströmOK Rodhen9050000
Elin BjessmoBromma-Vällingby SOK245624
Emma BjessmoIFK Lidingö SOK8095062
Synnøve BråtenIFK Lidingö SOK7195458
Lena BuhreAttunda OK7684775
Annika BygdénSödertälje-Nykvarn OF38647
Åsa BörjessonJärla Orientering2101587
Magdalena CarlsteinIFK Lidingö SOK8370466
Madeleine CasselIFK Lidingö SOK15132
Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering8160297
Siri EngbergJärla Orientering33448
Sara EskilssonAlfta-Ösa OK870601
Helena FalkTäby OK225348
Julia FriskCentrum OK1364892
Elin GidingVallentuna-Össeby OL951226
Sofia GidingVallentuna-Össeby OL9911133
Magdalena GrunderJärfälla OK9730407
Alma GustafssonSOK Aneby8021008
Frida HectorSnättringe SK7000614
Pille HedströmSöders-Tyresö262751
Lisa HeldtSödertälje-Nykvarn OF2048674
Karolina HellbergSundbybergs IK1977061
Josefin HersénTullinge SK8107123
Alice HugossonIFK Lidingö SOK8000094
Anna JohanssonJärla Orientering9891001
Carolina JonsellOK Linné8491123
Vendela JonsellVallentuna-Össeby OL8010710
Alma KappelOK Tyr806010
Helena KarlssonIFK Lidingö SOK8270427
Josefin KarlssonAttunda OK971002
Sofie KarlssonCentrum OK988645
Therese KlintbergLinköpings OK900309
Ausrine KutkaiteIFK Lidingö SOK8333883
Hanna LagerbergOK Södertörn8100531
Elin LeanderssonTullinge SK8080991
Fanny LinderborgSkellefteå OK245815
Malin LindskogOK Ravinen452147
Kajsa LjungbergTumba-Mälarhöjden OK9021006
Michaela LundellOK Österåker2060831
Anna LundquistOK Ravinen2093292
Johanna LännevallOK Roslagen8080789
Linda LönnebergTäby OK30052
Helen MagnussonOK Tor2050825
Annick MeisterOK Södertörn8130602
Emma MiléusAttunda OK900712
Embla MorastHaninge SOK940609
Carolina NealisOK Roslagen522940
Therese NilssonOK Österåker8020314
Lovisa Nimvik SternJärla Orientering2077220
Irina NybergAlfta-Ösa OK8625717
Sanna-Kaisa NyströmOK Ravinen7978214
Tove OlssonOK Södertörn2087064
Nina PerssonHaninge SOK9064226
Sofia PerssonSnättringe SK851031
Therese PerssonSnättringe SK27239
Barbora PijákováIFK Lidingö SOK8133318
Claudia QuasWaxholms OK2101661
Galina RibediucHellas Orientering8041989
Fanny RostöRånäs OK960406
Maja SandvikAttunda OK8020810
Jenni SimolaIFK Lidingö SOK2048687
Ida SkantzeSundbybergs IK2063843
Karin StadigIFK Enskede2139717
Jessica StrömqvistAttunda OK1151275
Susanne StålSödertälje-Nykvarn OF7675469
Boel SundbergOK Södertörn2138989
Carolin SvenssonHaninge SOK9186822
Jenny WallnerAttunda OK7771029
Charlotta ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK929123

Annonser