Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Stockholm City Cup, #3

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Stockholm City Cup, #3
Arrangörsorganisationer: OK Södertörn / Sundbybergs IK
Datum: tisdag 28 maj 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

H12 18:30-19:00 (58)

NamnOrganisationBricknummer
Hugo AbelSnättringe SK2093561
Anton AkterinOK Älvsjö-Örby1662995
Maximilian AnderssonTullinge SK2089369
Ruben ArenanderSkarpnäcks OL2088403
Edvin Björklund BoljangTumba-Mälarhöjden OK2101650
Svante BrohagenOK Ravinen2089169
Wilmer CarlsteinIFK Lidingö SOK8457544
Linus DanielssonSolna OK2123591
Gustav DarginTäby OK2139836
Åke EngmanIFK Lidingö SOK2095247
Gabriel EricssonOK Ravinen2124613
Petter FochsenWaxholms OK8071106
Vilmer FolckeJärla Orientering2112246
Elmer GardbyTumba-Mälarhöjden OK2107543
Teodor GerholmJärla Orientering2115549
Victor GranathVäsby OK9853482
Olof HagwallJärla Orientering2063817
Gustav HenrikssonOK Södertörn2126166
Albin HessleTullinge SK2123904
Benjamin HjerténJärfälla OK9080329
Folke IsakssonVäsby OK1487252
Malte JennerGustavsbergs OK2139845
Edvin JohanssonVäsby OK2095103
Folke JohanssonSundbybergs IK9090924
Olle JonasSkarpnäcks OL347270
Teodor JonssonSkarpnäcks OL209857
Kevin KarlssonSkarpnäcks OL2139769
Ted LagerströmAttunda OK7070516
Leo LindkvistTäby OK2135768
Elliot LjungdellTäby OK1071016
Petter LjungquistTäby OK12101
Leonard Lundström DabrowskiJärla Orientering680022
Oskar MagnellSkarpnäcks OL2141330
Ivar MessingOK Älvsjö-Örby2107444
Eskil MyrbergerTullinge SK2125913
Gustav MyrbergerTullinge SK2041817
Viggo MårsellTumba-Mälarhöjden OK2104122
Gustav NetzJärla Orientering9201718
Jonas NicanderJärla Orientering2095582
Albin PerssonTäby OK9070116
Caio PruthSkogsluffarnas OK2095209
Vincent RylanderVäsby OK1090722
Alexander Segolsson LarssonVäsby OK
Botvid SimonssonSundbybergs IK436116
Lukas SjöblomAttunda OK2139736
Erik SjölanderTäby OK2095104
Filip SjölanderTäby OK2095586
Kjetil SkarmyrSkarpnäcks OL450094
Elias TrossingTäby OK2101604
Alvar WallinOK Älvsjö-Örby2138978
Anton WarneIFK Lidingö SOK2139740
Isak WarvelinLånghundra IF1100827
Alvin WestmanOK Älvsjö-Örby2141483
Tore WestmanGustavsbergs OK351571
Leo WisborgTullinge SK2062744
Alve WistedtSundbybergs IK2115471
Egon WistedtSundbybergs IK2089325
Elis ÖstborgSkogsluffarnas OK2095295

Annonser