Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Ungdomsserien, region N

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Ungdomsserien, region N
Arrangörsorganisation: Solna OK
Datum: onsdag 28 augusti 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 376 anmälda deltagare.

D16 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Emma AlmJärfälla OK2107418
Emma BarnardBromma-Vällingby SOK431261
Louise ByströmBromma-Vällingby SOK7100713
Melina FogelbrinkVäsby OK2132060
Moa FröstadiusSundbybergs IK1041107
Madeleine GranathVäsby OK9202066
Maja HoppeWaxholms OK448771
Ebba HörlingSundbybergs IK1040509
Doris IkoTäby OK2107358
Wilma JosefssonVäsby OK1041225
Fredrika NordquistTäby OK1040315
Bella PedersenJärfälla OK2093688
Miia RollerJärfälla OK8030570
Emelie RökenTäby OK1110720
Sofia SundinWaxholms OK1401323
Lisa WadenbrantSundbybergs IK9201728
Sandra ValjusIFK Lidingö SOK2115475

H16 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Ludvig BjörkstedtIFK Lidingö SOK2121939
Erik BovalliusJärfälla OK8157157
Marcus EkmanTäby OK8469693
Johan FochsenWaxholms OK8040624
Erik FranklingIFK Lidingö SOK9040504
Emil FranzénSundbybergs IK2093411
Emil FunemyrBromma-Vällingby SOK27800
William GrunderJärfälla OK8366355
Elis IversAttunda OK7040211
Jannick Karlsson BrabieJärfälla OK8041117
Theodor Karlsson BrabieJärfälla OK9030203
Filip LindqvistTäby OK8040618
Simon LundellOK Österåker2060825
Melker LundqvistJärfälla OK2107294
Liam MorénBromma-Vällingby SOK2139463
Anton MörkforsJärfälla OK2050719
Wilhelm NordqvistWaxholms OK7522552
Birger NormanSundbybergs IK
Melker PalmJärfälla OK8652911
Morris RassètBromma-Vällingby SOK448453
David RyderåsWaxholms OK2101666
Viktor SoneAttunda OK8040730
Marcus SteneboAttunda OK8140634
Anton WällstedtJärfälla OK1031111
Jesper ÅkessonJärfälla OK9101500

D16 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Anna AhlbinJärfälla OK451628
Emelie LindbomSundbybergs IK2139708
Saga Norgren ÅkerlundJärfälla OK2148017

D14 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Alma BarkstedtTäby OK1060627
Selma CarlsonBromma-Vällingby SOK2058747
Eleonora Dell'OrtoSundbybergs IK2062033
Maja FalkSundbybergs IK9060213
Elsa ForsbergJärfälla OK2093423
Alice HedinIFK Lidingö SOK2048797
Emma HöökIFK Lidingö SOK2123483
Ingrid JohanssonSundbybergs IK8060109
Maja LiljaIFK Lidingö SOK7150527
Wilda LundqvistMälarö SOK2107201
Vilma NilssonAttunda OK2078299
Lovisa NordquistTäby OK1061025
Stina PedersenJärfälla OK2093695
Maja RundlöfVäsby OK2095556
Alice RökenTäby OK1060116
Vera SkantzeIFK Lidingö SOK441712
Malin StrömqvistAttunda OK1140205
Ingrid TillegårdSundbybergs IK2095391
Ebba WestringJärfälla OK8140648
Stina YlipääMälarö SOK2107248
Stella ÖstblomJärfälla OK2063840

H14 (31)

NamnOrganisationBricknummer
Malte AlbinssonOK Österåker1051010
Jonatan AndersonJärfälla OK2065333
Melvin Andersson EkSundbybergs IK1178105
Emil AnterudVäsby OK2107225
Marcus BarbozaAttunda OK1209005
Anton BartschJärfälla OK8050726
Joel BjörklundAttunda OK2107413
Ludvig BrooméJärfälla OK2135317
Alexander DybergIFK Lidingö SOK1050810
Melvin EkbergSundbybergs IK2112345
Jens FochsenWaxholms OK8060308
Marcus GrunderJärfälla OK8050811
Wilhelm GrönquistSundbybergs IK1015318
Noa HelgarsTäby OK8050328
Wilhelm LarssonJärfälla OK2107436
Manfred LevinSundbybergs IK2132070
Oliver LiwångIFK Lidingö SOK1418109
Elias LjungdellTäby OK8160905
Noah MehreteabJärfälla OK2109337
Erik NederheimTäby OK711026
Axel NordqvistWaxholms OK7172730
August OldingTäby OK2121903
Elias PetterssonJärfälla OK2109332
Nils SamrudIFK Lidingö SOK2123383
Svante SandvikAttunda OK8061030
Noah SantaliusVäsby OK2107366
Hugo SjölanderTäby OK2065123
Hampus SundbergJärfälla OK2079617
Fabian TörnqvistAttunda OK9991013
Joel WallnerAttunda OK7050910
Erik WällstedtJärfälla OK1050622

D14 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Moa RollJärfälla OK452164
Freja ÖhmanVäsby OK1461794

H14 Kort (5)

NamnOrganisationBricknummer
Joel BrandonBromma-Vällingby SOK449954
Love DanielssonSolna OK2132065
Victor DannesundSundbybergs IK19479
Erik LidénVäsby OK1911191
Carl NormanSundbybergs IK

D12 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Molly BomanMälarö SOK2107242
Tyra FogelbrinkVäsby OK2132086
Anna FranklingIFK Lidingö SOK9070210
Alma HallstenTäby OK2109184
Alice HellbergSundbybergs IK1977063
Emelie HolmströmTäby OK1290607
Irma JarlemarkIFK Lidingö SOK449747
Fanny KarlsVäsby OK450206
Ella LindqvistTäby OK8652946
Sara LiwångIFK Lidingö SOK2078191
Klara LobergJärfälla OK2123874
Fiffi MalmströmJärfälla OK46993
Linnea MalstadBromma-Vällingby SOK245669
Matilda ModigVäsby OK1070831
Amanda MörkforsJärfälla OK444790
Julia PetterssonJärfälla OK7070913
Sofia QuasWaxholms OK2140395
Ida RökenTäby OK1080902
Astrid SkantzeIFK Lidingö SOK2088970
Alva SmedsVäsby OK2107544
Selma SundbergSundbybergs IK7577294
Elsa TunbladMälarö SOK2107229
Alva WidegrenMälarö SOK2107210
Irma WidehagSundbybergs IK7080318

H12 (40)

NamnOrganisationBricknummer
Simon AndersonJärfälla OK2065316
Oskar BartschJärfälla OK8070300
Edvin BjörklundJärfälla OK450866
Max BoströmJärfälla OK7070800
Gustav DarginTäby OK2139836
David EideforsSundbybergs IK1080415
Åke EngmanIFK Lidingö SOK2095247
Petter FochsenWaxholms OK8071106
Mose GrafströmAttunda OK1892504
Victor GranathVäsby OK9853482
Wilmer HagrotTäby OK7771209
Arvid HellbergSundbybergs IK403082
Noel HellbergSundbybergs IK1977062
Benjamin HjerténJärfälla OK9080329
Folke IsakssonVäsby OK1487252
Edvin Johansson LiljegrenVäsby OK2095103
Lorentz KaikkonenJärfälla OK2107282
Alvin KimbladJärfälla OK2138885
Ted LagerströmAttunda OK7070516
Leo LindkvistTäby OK2135768
Arthur LindquistJärfälla OK2123851
Elliot LjungdellTäby OK1071016
Petter LjungquistTäby OK12101
Markus Loader BengtssonBromma-Vällingby SOK438761
John NymanJärfälla OK2087200
Albin PerssonTäby OK9070116
Botvid SimonssonSundbybergs IK436116
Lukas SjöblomAttunda OK2139736
Filip SjölanderTäby OK2095586
Ludvig SundströmSundbybergs IK1070409
Vilgot SöderströmSundbybergs IK2119345
Viktor TofteJärfälla OK2109350
Simon TrossingTäby OK2101638
Leo UvhagenJärfälla OK2123493
Edvin WallnerAttunda OK7070515
Egon WistedtSundbybergs IK2089325
Junior YlipääMälarö SOK2107205
Gustav ÅkerlundVäsby OK2801311
Felix ÖhmanVäsby OK2119887
Carl ÖrnebrandJärfälla OK1061415

D12 Kort (5)

NamnOrganisationBricknummer
Sigrid AlmJärfälla OK2135329
Nora ElkertAttunda OK353972
Meja MichelsenJärfälla OK2107188
Astrid RollJärfälla OK2087191
Sofia SollenbergJärfälla OK229541

H12 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Vilhelm BäckiusJärfälla OK
Melker JohanssonAttunda OK353973
Kasper Åberg EkstrandJärfälla OK341725

D10 (43)

NamnOrganisationBricknummer
Iris AhlqvistTäby OK2132200
Signe AlbinssonOK Österåker1090709
Torun Berneklint RhedinWaxholms OK1321173
Emilia DarginTäby OK9041028
Sofia Dell'OrtoSundbybergs IK2083822
Roseanna EdvardssonSundbybergs IK7100926
Ingrid EngmanIFK Lidingö SOK2107446
Nova FalkSundbybergs IK19424
Ebba FrendeliusIFK Lidingö SOK780608
Alva GawellIFK Lidingö SOK2101618
Olivia GoldJärfälla OK2109338
Carolinne GripIFK Lidingö SOK7503202
Ella HallstenTäby OK2109197
Ida HellbergSundbybergs IK1101031
Saga HellbergSundbybergs IK1101032
Julia HolmströmTäby OK1030609
Dagny IkoTäby OK2107285
Bodil JohanssonSundbybergs IK8090924
Ella LjungdellTäby OK1091016
Sigrid MellbergWaxholms OK442179
Lovisa NederheimTäby OK1885875
Emilia NilssonMälarö SOK42181
Märta NilssonWaxholms OK445891
Cornelia Näsman LandhSundbybergs IK2112596
Stella Näsman LandhSundbybergs IK2112581
Esther OlivSundbybergs IK2140399
Betty PerssonSundbybergs IK38115
Moa PerssonTäby OK9090401
Ida PetterssonJärfälla OK7090907
Julia E PetterssonJärfälla OK612415
Livia QuasWaxholms OK2101700
Ingrid SamrudIFK Lidingö SOK2123364
Greta SandvikAttunda OK8090716
Alice Slars PaulssonSundbybergs IK1091114
Lilly Slars PaulssonSundbybergs IK1111010
Elin SmedsVäsby OK2123908
Iben StattinVäsby OK1239712
Elin StenkvistWaxholms OK445900
Vera SundbergSundbybergs IK2123941
Hanna SundströmSundbybergs IK1090808
Alma SvahnSundbybergs IK59153
Hedda TunbladMälarö SOK2107202
Ellen Wickbom WestmanSundbybergs IK2077324

H10 (28)

NamnOrganisationBricknummer
Samuel AnderssonJärfälla OK7906131
Adrian AntonssonAttunda OK2122024
Deniz BasolTäby OK501833
Kuzey BasolTäby OK501832
Gustav BursjöSundbybergs IK
Edvin CarlsteinIFK Lidingö SOK1399765
Wilmer CarlsteinIFK Lidingö SOK771005
Jonathan ChristianssonTäby OK7090105
Linus DanielssonSolna OK2123591
Björn EdemyrJärfälla OK2109324
Malte HallmanAttunda OK9100321
Justus HedinJärfälla OK438771
Folke JohanssonSundbybergs IK302690
Noel KimbladJärfälla OK2138852
Max LindqvistTäby OK8357369
Erik LjungquistTäby OK10370
Maximilian MazyaAttunda OK7100411
Viktor NygrenVäsby OK1068029
David NymanJärfälla OK2093667
Jamie RollerJärfälla OK6013
Vincent RylanderVäsby OK1090722
Albin SandebergWaxholms OK2123480
Theo SantaliusVäsby OK1147369
Erik SjölanderTäby OK2095104
Tage StattinVäsby OK1665627
Anton ThermaeniusTäby OK2124590
Elias TrossingTäby OK2101604
Alve WistedtSundbybergs IK2115471

Inskolning (14)

NamnOrganisationBricknummer
Isak AndersonJärfälla OK1410872
Ivar AntonssonAttunda OK1331530
Ruben BlomqvistVäsby OK221212
Albin FlodellVäsby OK2222222
Viktor HolmströmTäby OK351104
Frida JonssonJärfälla OK2123854
Ida Kastenholm TennAttunda OK730308
Alexander NilssonMälarö SOK42180
Knut NormanSundbybergs IK239981
Filip PerssonSundbybergs IK
Edvin PetterssonJärfälla OK2140393
Mary RylanderVäsby OK1150713
Vilma SandbergAttunda OK2420579
Liv SanderiAttunda OK501883

U1D (27)

NamnOrganisationBricknummer
Louise BartschJärfälla OK229541
Esther Berneklint RhedinWaxholms OK1706110
Emma DybergIFK Lidingö SOK
Olivia ErikssonSundbybergs IK239980
Jenna GradinSundbybergs IK
Ines HolfveBromma-Vällingby SOK438769
Freja HäggSolna OK438704
Kajsa JonssonJärfälla OK2123587
Maria KaikkonenJärfälla OK229782
Lucia LiljebladJärfälla OK
Lilly LundqvistMälarö SOK2125971
Ellen MellqvistAttunda OK2140391
Mira MichelsenJärfälla OK2135329
Viktoria MulicVäsby OK
Sigrid MyringerBromma-Vällingby SOK438764
Lydia NordlundSundbybergs IK
Alicia OlsonSundbybergs IK
Amalia RenströmSundbybergs IK
Edith RenströmSundbybergs IK
Hedvig RudsanderAttunda OK2420526
Juni RylanderVäsby OK1110121
Liv SaxinJärfälla OK2109348
Ebba SkantzeIFK Lidingö SOK1420195
Moa SundbergJärfälla OK12259
Nora TunbladMälarö SOK2107224
Miri WachtmeisterBromma-Vällingby SOK1110140
Saga WallnerAttunda OK7120315

U1H (36)

NamnOrganisationBricknummer
Oskar AhlgrenBromma-Vällingby SOK438763
Adam BechorJärfälla OK
Loa Bodevik ArhammarBromma-Vällingby SOK438760
Ludvig BomanMälarö SOK2139811
Albin EdvinssonJärfälla OK
Frans ForkSundbybergs IK239981
Robin GoldJärfälla OK37395
Melker HallmanAttunda OK8120127
Viktor HellbergSundbybergs IK2139638
Loke HultqvistJärfälla OK2109344
Emton InsulanderJärfälla OK2139707
William JonssonJärfälla OK
Victor JuresicSundbybergs IK
Sam KlassonTäby OK2124598
Elliot KlippingeSolna OK
Oskar KällSundbybergs IK239984
Max LeireMälarö SOK1979122
David LiljebladJärfälla OK
Walter LindquistJärfälla OK2135305
Valter LöfvingVäsby OK
Folke MalmströmJärfälla OK2093664
Nils PalmqvistJärfälla OK2109330
Isak PerssonTäby OK8121215
Hugo RundlöfVäsby OK2148445
Alvin SandbergAttunda OK2095404
Elias SandebergWaxholms OK2101665
Arvid SollenbergJärfälla OK2093700
Filip SoneAttunda OK41772
Oliver SvedbrantSolna OK438740
Emil SöderströmSundbybergs IK239999
Axel ThermaeniusTäby OK2124614
Emil TofteJärfälla OK2139805
Nils WadenvikJärfälla OK
Mattias WestermarkTäby OK12110
Folke WällstedtJärfälla OK2139000
Hugo ÅbergVäsby OK1100604

U2D (12)

NamnOrganisationBricknummer
Helena EideforsSundbybergs IK1504081
Tilda JohanssonAttunda OK353979
Frida JosefssonVäsby OK1429402
Elly Kastenholm TennAttunda OK7091119
Alva Lind SundinJärfälla OK2135320
Edith LindénJärfälla OK2067183
Miranda MazyaAttunda OK8105191
Moa MellqvistAttunda OK2139932
Lisa Moström FastBromma-Vällingby SOK438767
Astrid NilssonWaxholms OK445882
Emma NygrenVäsby OK1137398
Livia SandströmAttunda OK7612260

U2H (25)

NamnOrganisationBricknummer
Nils Andersson RollJärfälla OK2093673
Vilhelm AskehedTäby OK1101000
Theodor BjörknäsAttunda OK2123477
Nestor BlomqvistVäsby OK2138984
Felix BrobergVäsby OK2148436
Eskil ChateletSundbybergs IK239970
Anton Cortes EliassonBromma-Vällingby SOK438752
Franz EngmanIFK Lidingö SOK2139834
Edvin FlodellVäsby OK264318
Ludwig KlippingeSolna OK
Oskar LindbomSundbybergs IK409677
William LindelöfSundbybergs IK553397
Gabriel Melander PerézVäsby OK2123832
Arvid MellergårdJärfälla OK2123597
Albin MyringerBromma-Vällingby SOK438751
Joar PerssonSundbybergs IK228240
Morgan RånmanVäsby OK7091227
Rasmus SigfridssonVäsby OK1101121
Hampus SiljekvistJärfälla OK2109307
Hugo SundelinJärfälla OK431179
Edwin SvedbrantSolna OK438717
Gustav SvenskAttunda OK2123858
Tom ValjusIFK Lidingö SOK2115483
Leonard Ydremark ParkinsonWaxholms OK2101665
Love Åberg EkstrandJärfälla OK2135306

U3 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Emilia HagrotTäby OK7130708
Alfred HäggSolna OK438739
Eskil IsakssonVäsby OK1374334
Moa Johansson LiljegrenVäsby OK2062036
Lukas LindströmTäby OK2124612
Gustaf MonellTäby OK2123598
Elliot NordströmSolna OK438747
Kelvin NordströmSolna OK438714
Wilton RosengrenSolna OK
Linnéa SandströmAttunda OK212068
Alwin WallinSolna OK
Anton WarneIFK Lidingö SOK2139740

U4 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Isabelle BoströmSundbybergs IK239970
Maja FinneSundbybergs IK239972
Leopoldine Raihle HeldSundbybergs IK239980

Annonser

Mila