Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till PreO, DM, öppet, Skåne och Blekinge

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: PreO, DM, öppet, Skåne och Blekinge
Arrangörsorganisationer: Blekinge OF / OK Pan-Kristianstad
Datum: lördag 17 november 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 70 anmälda deltagare.

Pre-A (64)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan AgmarkenHalmstad OK970400
Owe AnderssonOK Löftan11060
Roger AnderssonHalmstad OK16358
Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK19571
Gabriel BengtssonStigmännen Karlshamns OK8110163
Lars-Gunnar BengtssonStigmännen Karlshamns OK10711
Henrik BerlinOK Orion690423
Kristina BerlinKarlskrona SOK18509
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Sigurd DæhliLøten o-lag530506
Lars EdbergOK Nackhe438380
Niklas EdvardssonHästveda OK671112
Mattis ErnstssonFK Göingarna950022
Wiveka ErnstssonFK Göingarna26659
Yngve ErnstssonFK Göingarna26640
Pahn GardhemNybro OK1560430
Ingemar GidenstamKungälvs OK14464
Per HolmbergRonneby OK8012594
Thomas JohannessonRonneby OK7670129
Ingmar JohanssonFK Friskus-Varberg262386
Kristin JohanssonKarlskrona SOK21069
Andreas Duc JørgensenTisvilde Hegn OK970314
Agne KarlssonSimlångsdalens IF16531
Johanna KarlssonOK Pan-Kristianstad7922001
Krister LindebergMalmö OK30457
Elinor LindelöwHärlövs IF9102600
Sarah LindströmRonneby OK770601
Torgny LindströmRonneby OK730619
Bengt-Göran MånssonOK Pan-Kristianstad510704
Danute MånssonOK Pan-Kristianstad17071
Gunnel MånssonOK Vilse 8713787
Andreas NilssonOK Pan-Kristianstad41557
Ann-Sophie NilssonStigmännen Karlshamns OK11825
Björn NilssonHärlövs IF516516
Helen NilssonHärlövs IF500918
Niklas NilssonHärlövs IF9670724
Nils-Åke NilssonHärlövs IF28568
Stefan NilssonStigmännen Karlshamns OK9901991
Tommy OlssonKarlskrona SOK16659
Rudi OlvenmyrOK Tyr451047
Knut Terje OvesenLardal OL341304
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL1041944
Ivan PerssonMalmö OK433497
Nisse RosénStigmännen Karlshamns OK15225
Raimo SalminenOK Pan-Kristianstad354710
Søren SaxtorphBallerup OK246247
Britt-Marie SvenssonOK Pan-Kristianstad19372
Max SvenssonOK Pan-Kristianstad19372
Lars SäfströmOK Pan-Kristianstad26693
Mats TellqvistHalmstad OK
Eric TenlandStigmännen Karlshamns OK947815
Ari TertsunenTuusulan Voima-Veikot2080682
Carina ThynellHärlövs IF9497731
Christian TingströmGöteborg-Majorna OK912501
Viktoria TingströmGöteborg-Majorna OK8377377
Kerstin TjernlundOK Vilse 879600831
Tore TjernlundOK Vilse 879090958
Maria TuressonHärlövs IF8010323
Bo UllmanOK Pan-Kristianstad43492
Andreas WerlinSimlångsdalens IF1401338
Kerstin YngströmOK Löftan226916
Zacharias ÅkerlundStigmännen Karlshamns OK354818
Inge ÅkessonStigmännen Karlshamns OK2093390
Geir Myhr ØienRingsaker OK216787

Pre-B (6)

NamnOrganisationBricknummer
Bertil AhlbergOK Gynge27831
Helen AndertoftMarkaryds FK521030
Gunnar BladhOK Älme17730
Hubert HugossonOK Gynge27828
Elias LindströmRonneby OK1080223
Torill SvendsenFrosta OK25270

Annonser