Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till KM-natt Kalmar OK

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: KM-natt Kalmar OK
Arrangörsorganisation: Kalmar OK
Datum: torsdag 18 oktober 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 55 anmälda deltagare.

Kalmar OK (29)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anna ArvidssonKalmar OKD21920406
Maria ArvidssonKalmar OKD21870317
Sivert AxelssonKalmar OKH5036419
Olle BjörneldKalmar OKH212104243
Tobias BorgerKalmar OKH21616999
Jan DanielssonKalmar OKH5018589
Fredrik EllinKalmar OKH212135447
Jakob EllinKalmar OKHD122107404
Lars ErikssonKalmar OKH50209020
Anna GustavssonKalmar OKÖppen motion 12119383
Kristina JohanssonKalmar OKD50600325
Ove LernåKalmar OKH50600524
Anne LindellKalmar OKD501660819
Ulf LundbergKalmar OKH5018590
Petra LundgrenKalmar OKÖppen motion 12119586
Ville LundgrenKalmar OKH162119984
Jonas LundqvistKalmar OKH502107442
Selmer MånssonKalmar OKHD122135446
Anders MårtenssonKalmar OKH2129284
Stefan NormanKalmar OKH501161215
Stefan PeterssonKalmar OKH21435968
Bo SalomonsonKalmar OKH50560531
Adrian SkobeKalmar OKH212088520
Viktor SkobeKalmar OKH212088543
Edvin StrandbergKalmar OKH212101805
Filippa SöderbergKalmar OKD211426461
Mats SöderbergKalmar OKH21641204
Hugo UnossonKalmar OKH212107428
Lars-Åke ÅbergKalmar OKH50914074

Karlskrona SOK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Thomas AlmqvistKarlskrona SOKH508051754
Kristina BerlinKarlskrona SOKD2118509

Nybro OK (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Michael AdamssonNybro OKH2129332
Fredrik KarlssonNybro OKH217110251
Kenneth KarlssonNybro OKÖppen motion 129285
Marie-Louise KarlssonNybro OKD50507049
Leif LindströmNybro OKH501396333
Henrik PeterssonNybro OKH507701006

OK Orion (9)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Mats AnderssonOK OrionH21435798
Henrik BerlinOK OrionH21690423
Per-Ivan EngströmOK OrionH50417688
Johan JacobssonOK OrionH219681010
Eskil JohanssonOK OrionH50262491
Johan SwartzOK OrionH212058124
Lena SwartzOK OrionD509620620
Lisa SwartzOK OrionD168040501
Nils SwartzOK OrionH168262490

OK Pan-Kristianstad (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sofie JosefssonOK Pan-KristianstadD219912212

Torsås OK (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Rasmus EjermarkTorsås OKH169202076
Emil NilssonTorsås OKH21
Magnus NilssonTorsås OKH507043828
Catrine OlssonTorsås OKD21721229
Magnus OlssonTorsås OKH21500723
Jonas PerssonTorsås OKH219670123
Simon WaxegårdTorsås OKHD127472821

Täby OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Robert SöderbergTäby OKH2110446

Annonser