Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Klubbmästerskap Sprint OKK och MOK

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Klubbmästerskap Sprint OKK och MOK
Arrangörsorganisation: OK Kontinent
Datum: lördag 13 oktober 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 74 anmälda deltagare.

D21 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Anna BrodinOK Kontinent36601
Lina HidåsOK Kontinent264071
Hannah PetersonMalmö OK355949

H21 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Per AspegrenOK Kontinent810517
Magnus JönssonOK Kontinent860902

D16 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Julia De AlmeidaMalmö OK2126044
Ronja GérardOK Kontinent2075364
Hanna LarssonYstads OK9031226
Tova LevinssonMalmö OK330955
Cornelia MöllerOK Kontinent26123
Julia SörensenOK Kontinent7031213

D14 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Moa NordinYstads OK12014
Maja SörensenOK Kontinent2801207

H14 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Måns LevinssonMalmö OK450391
Magnus LundsgaardOK Kontinent2800735
Love PerssonMalmö OK2107553
Isak ThysellOK Kontinent1050408

D12 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Emilia CederquistMalmö OK1070128
Liv LundsgaardOK Kontinent8070718
Klara MöllerOK Kontinent452516
Olivia TillanderYstads OK12028
Mathea YngveOK Kontinent2801206

D10 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Emma LundsgaardOK Kontinent7552266
Hanna ThysellOK Kontinent1180708

H10 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Aron De AlmeidaMalmö OK2126036
Troj GunnarssonBig Foot Orienteers2107176

D35 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Kajsa AspegrenOK Kontinent1820408
Maria CederquistMalmö OK1010526
Evelina EkelundMalmö OK9770826
Jenny LindblomMalmö OK7501114
Line LundsgaardOK Kontinent9808808
Jurgita PrakapieneBig Foot Orienteers1421813
Sandra SörensenOK Kontinent7790107

H35 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AspegrenOK Kontinent919919
Johan CederquistMalmö OK
Jonathan GunnarssonMalmö OK820218
Patrik GunnarssonBig Foot Orienteers797246
Ted GustavssonMalmö OK41976
Andreas HasselgrenMalmö OK1978530
Stefan LindbergYstads OK12023
Linus MalmstenMalmö OK2077270
Björn MöllerOK Kontinent7109140
Emanuel StridMalmö OK9101404
Mattias SörensenOK Kontinent7780709
Markus ThysellOK Kontinent1300974

D45 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ida Danielson De AlmeidaMalmö OK2126066
Ingela LevinssonMalmö OK17513

H45 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Håkan GrubbMalmö OK7680501
Magnus JonassonMalmö OK730912
Anders LevinssonMalmö OK450393
Jesper PerssonMalmö OK2107599

D55 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Mari DanielssonOK Kontinent262762
Christel HanssonOK Kontinent47432
Lotta HanssonOK Kontinent36677

H55 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Jörgen AnderssonMalmö OK330841
Anders HanssonOK Kontinent47431
Leif KarlssonOK Kontinent36676
Lars-Göran NilssonMalmö OK303446
Stein ØstbyMalmö OK7444066

D65 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Margareta KristenssonMalmö OK27599
Gunnel NilssonMalmö OK17508

H65 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Roland DahlmanMalmö OK6188
Kaare HanssonMalmö OK433494
Mats HåkanssonMalmö OK2095205
Lars JohanssonMalmö OK29686
Jan JönssonMalmö OK433500
Håkan NilssonMalmö OK511010
Arne PerssonMalmö OK17489

D75 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lena PerssonMalmö OK30460

H75 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Håkan BrostMalmö OK444060
Arne GustafssonMalmö OK9101537
Benny JohanssonMalmö OK30455
Lennart NilssonMalmö OK17488
Ingemar TuressonMalmö OK443701

Annonser