Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Klubbmästerskap Sprint OKK och MOK

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: Klubbmästerskap Sprint OKK och MOK
Arrangörsorganisation: OK Kontinent
Datum: lördag 13 oktober 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 74 anmälda deltagare.

Big Foot Orienteers (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Patrik GunnarssonBig Foot OrienteersH35797246
Troj GunnarssonBig Foot OrienteersH102107176
Jurgita PrakapieneBig Foot OrienteersD351421813

Malmö OK (40)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jörgen AnderssonMalmö OKH55330841
Håkan BrostMalmö OKH75444060
Emilia CederquistMalmö OKD121070128
Johan CederquistMalmö OKH35
Maria CederquistMalmö OKD351010526
Roland DahlmanMalmö OKH656188
Ida Danielson De AlmeidaMalmö OKD452126066
Aron De AlmeidaMalmö OKH102126036
Julia De AlmeidaMalmö OKD162126044
Evelina EkelundMalmö OKD359770826
Håkan GrubbMalmö OKH457680501
Jonathan GunnarssonMalmö OKH35820218
Arne GustafssonMalmö OKH759101537
Ted GustavssonMalmö OKH3541976
Kaare HanssonMalmö OKH65433494
Andreas HasselgrenMalmö OKH351978530
Mats HåkanssonMalmö OKH652095205
Benny JohanssonMalmö OKH7530455
Lars JohanssonMalmö OKH6529686
Magnus JonassonMalmö OKH45730912
Jan JönssonMalmö OKH65433500
Margareta KristenssonMalmö OKD6527599
Anders LevinssonMalmö OKH45450393
Ingela LevinssonMalmö OKD4517513
Måns LevinssonMalmö OKH14450391
Tova LevinssonMalmö OKD16330955
Jenny LindblomMalmö OKD357501114
Linus MalmstenMalmö OKH352077270
Gunnel NilssonMalmö OKD6517508
Håkan NilssonMalmö OKH65511010
Lars-Göran NilssonMalmö OKH55303446
Lennart NilssonMalmö OKH7517488
Arne PerssonMalmö OKH6517489
Jesper PerssonMalmö OKH452107599
Lena PerssonMalmö OKD7530460
Love PerssonMalmö OKH142107553
Hannah PetersonMalmö OKD21355949
Emanuel StridMalmö OKH359101404
Ingemar TuressonMalmö OKH75443701
Stein ØstbyMalmö OKH557444066

OK Kontinent (27)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Johan AspegrenOK KontinentH35919919
Kajsa AspegrenOK KontinentD351820408
Per AspegrenOK KontinentH21810517
Anna BrodinOK KontinentD2136601
Mari DanielssonOK KontinentD55262762
Ronja GérardOK KontinentD162075364
Anders HanssonOK KontinentH5547431
Christel HanssonOK KontinentD5547432
Lotta HanssonOK KontinentD5536677
Lina HidåsOK KontinentD21264071
Magnus JönssonOK KontinentH21860902
Leif KarlssonOK KontinentH5536676
Emma LundsgaardOK KontinentD107552266
Line LundsgaardOK KontinentD359808808
Liv LundsgaardOK KontinentD128070718
Magnus LundsgaardOK KontinentH142800735
Björn MöllerOK KontinentH357109140
Cornelia MöllerOK KontinentD1626123
Klara MöllerOK KontinentD12452516
Julia SörensenOK KontinentD167031213
Maja SörensenOK KontinentD142801207
Mattias SörensenOK KontinentH357780709
Sandra SörensenOK KontinentD357790107
Hanna ThysellOK KontinentD101180708
Isak ThysellOK KontinentH141050408
Markus ThysellOK KontinentH351300974
Mathea YngveOK KontinentD122801206

Ystads OK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hanna LarssonYstads OKD169031226
Stefan LindbergYstads OKH3512023
Moa NordinYstads OKD1412014
Olivia TillanderYstads OKD1212028

Annonser