Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Veteran-SM, sprint

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Veteran-SM, sprint
Arrangörsorganisation: Köping-Kolsva OK
Datum: fredag 28 augusti 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 45 anmälda deltagare.

D40 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Susanne AxelssonVaggeryds SOK28659
Sofia CarlssonLindebygdens OK8160213
Ulrika JohnsonAnderstorps OK227233
Åsa LinnersjöOK Tor8421226

H45 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Håkan JonssonKristinehamns OK1974060

H50 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus FredrikssonKorsnäs IF OK8366991

D55 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Laila HöglundFK Herkules8111648
Gunnel RaskIFK Mora OK8250263

H55 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Joakim ErikssonSödertälje-Nykvarn OF8111654
Ulf K. RaskIFK Mora OK8230264

D60 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Christina OlssonSkåneslättens OL580810

H60 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Gunnar HedlundSödertälje-Nykvarn OF7620407
Werner KöhlerTullinge SK1919604
Bengt SchwartzOK Kolmården7070600

D65 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Karin AxelssonIK Uven14380
Åsgerd BergmanOK Tranan12429
Solveig HedenblomSjövalla FK11005
Monica IvarssonOK Skogshjortarna15812
Monica MartinssonOK Tranan540504

H65 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Torbjörn ErikssonSnättringe SK8030655
Sven GranathTjällmo-Godegårds OK1550816
Kent GranqvistVästerviks OK8195213
Ulf HenrikssonKorsnäs IF OK8005512
Kent IvarssonOK Skogshjortarna2801320
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK8231000
Thomas KarlssonSödertälje-Nykvarn OF8000942
Per MolinSödertälje-Nykvarn OF8365992

D70 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Marie HolmströmGustavsbergs OK355859

H70 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Ingvar BergmanOK Tranan12437
Sten ErikssonSträngnäs-Malmby OL2078098
Kjell MartinssonOK Tranan890406
Paul NorénOK Södertörn944415
Sven-Inge NylundJärfälla OK9500624
Gert OlssonSkåneslättens OL9200092
Bo SegerEskilstuna OL249214
Sören SvenssonSjövalla FK11351

D75 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Gunnel BalckIFK Lidingö SOK8636977
Ulla LindheIK Stern7201252
Birgitta NylundJärfälla OK8450328

H75 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Curt BalckIFK Lidingö SOK9555001
Jan BojlingSolna OK19204
Henrik HvoslefIK Stern7201243
Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden9450626

H80 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ragnar ErikssonOK Hedströmmen2135798

Annonser