Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till MTBO DM Småland

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: MTBO DM Småland
Arrangörsorganisation: Nybro OK
Datum: lördag 3 november 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 85 anmälda deltagare.

D21 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa BlomkvistBjörkfors GOIF451488
Johanna JonssonSOK Aneby621743
Helena LindénVäxjö OK794342

H21 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Albin CarlssonVimmerby OK9890408
Daniel EvaldssonVäxjö OK760125
Alexander GraadRonneby OK9812310
Oskar Stensson-bohmanNybro OK872919

D16 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Hanna RingRonneby OK9020829

H16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Emil GranathIF Hallby SOK8200303
Johan HanssonSOK Viljan1906003

D14 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Linn BjörneldKalmar OK2104231
Emma RindstigSOK Viljan451078
Embla ThorénRonneby OK7502082

H14 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anton KarlssonFK Finn451930

D12 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Selma LeopoldOK Orion7070108

H12 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Frans SummersonOK Norrvirdarna7071605

D10 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Frida AhlOK Norrvirdarna1081214
Stina SummersonOK Norrvirdarna244725

H10 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Erik LeopoldOK Orion7080122

D40 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Kristina BerlinKarlskrona SOK18509
Lena JakobssonNybro OK29350
Sarah LindströmRonneby OK770601
Kajsa NiemiEmmaboda Verda OK9750225
Maria RindstigSOK Viljan29323
Cecilia RönnfjärdOK Skogsfalken10782

H40 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Anders AhlOK Norrvirdarna9997799
Johan AxelssonOK Älme7202774
Henrik BerlinOK Orion690423
Magnus GraadRonneby OK710299
Tord HultbergSOK Viljan559911
Johan HåmåsTenhults SOK18674
Lasse JanssonEksjö SOK439441
Mikael JohanssonVärend GN OL7202822
Anders LeopoldOK Orion9771005
Torgny LindströmRonneby OK730619
Mikael PerssonFK Göingarna8101115
Våge RindstigSOK Viljan29322
Darren SummersonOK Norrvirdarna9710424

D50 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Lotta Lidman AlmqvistVästerviks OK610419
Åsa BergforsSOK Viljan960005
Karin FreylandSOK Aneby7661106
Monica KollbergEksjö SOK1240461
Cecilia LingerudOK Skogsfalken231204
Christina SmedbergOK Skogsfalken641022
Katarina Westin-KarlssonOK Reftele7630610

H50 (13)

NamnOrganisationBricknummer
John E ErikssonVäxjö OK620104
Johan GranathIF Hallby SOK8170567
Mikael GustafssonIK Vista8657151
Johan JacobssonOK Orion9681010
Håkan KarlssonFK Finn9102157
Stefan KollbergEksjö SOK8652935
Lars PerssonOK Skogsfalken9641230
Thomas PeterssonNAIS Orienteringsklubb28798
Ulf RindstigÅlems OK16968
Fredrik SmedbergOK Skogsfalken8000042
Joakim SorinderOK Skogsfalken670140
Håkan SvenssonIK Vista9051163
Lars ThorénRonneby OK9850917

D60 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Gunvor ArbinAnnebergs GIF448640
Görel SkoogVäxjö OK203960
Margareta SvenssonAnkarsrums OK26777

H60 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Leif AhlstrandIF Hallby SOK12094
Thomas AlmqvistVästerviks OK560611
Stefan ArbinAnnebergs GIF448629
Åke ArvidssonHultsfreds OK28242
Stefan HåmåsIK Hakarpspojkarna350750
Peter JoelssonÅlems OK408157
Kjell JohanssonAnkarsrums OK263771
Jan-Ola KarlssonOK Njudung8023045
Sonny MyrefeltKalmar OK8003838
Stefan OlssonÅlems OK441034
Lars-gunnar SkoogVäxjö OK330992
Göran SvenssonSkillingaryds FK28267

H70 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Bo JohanssonOK Stigen15515
Jan PerssonYstads OK9470110
Lars-Åke SjökvistVärend GN OL10320
Anders SvenssonAnkarsrums OK26780

Öppen motion 2 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AhlOK Norrvirdarna1110602
Åsa AhlOK Norrvirdarna8646071
Nina RingRonneby OK2048792

Öppen motion 5 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Peter AllwoodKarlskrona SOK1010481
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Marie KarlssonVäxjö OK7850715
Göran PerssonVärend GN OL9620709
Jens WestlundTorsås OK9640210

Annonser