Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till GOF NattCup Etapp 5

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: GOF NattCup Etapp 5
Arrangörsorganisationer: Chalmers OL / Göteborgs OF
Datum: torsdag 13 december 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 104 anmälda deltagare.

Eksjö SOK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sanna FasthEksjö SOKMellan8080198
Lucas SundbladEksjö SOKLånga970502

Falkenbergs OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jonatan AnderssonFalkenbergs OKMellan7880626
Sandra AnderssonFalkenbergs OKKorta306584

FK Herkules (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Erik LauriFK HerkulesMellan226998
Johan WettergrenFK HerkulesMellan451911

Freidig (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Håvard Sandstad EidsmoFreidigLånga7130998

Frölunda OL (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anders ArfwedsonFrölunda OLMellan721107
Fredrik NorellFrölunda OLLånga11320
Richard SottFrölunda OLMellan2110373
Lennart VamlingFrölunda OLKorta362508

Göteborg-Majorna OK (19)

NamnOrganisationKlassBricknummer
David AndréGöteborg-Majorna OKMellan1981614
Rasmus ArfwedsonGöteborg-Majorna OKMellan970702
Ulf BörjessonGöteborg-Majorna OKMellan7404031
Aina EdgrenGöteborg-Majorna OKMellan951601
Joakim EliassonGöteborg-Majorna OKLånga933796
Moa EnmarkGöteborg-Majorna OKMellan654488
Henrik HåkanssonGöteborg-Majorna OKLånga950831
Martin Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OKLånga981091
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OKKorta9500500
Fredrik KarlssonGöteborg-Majorna OKMellan727374
Per KjellanderGöteborg-Majorna OKKorta650410
Daniel MartinssonGöteborg-Majorna OKLånga913337
Jonas MerzGöteborg-Majorna OKLånga991021
Hanna MårtenssonGöteborg-Majorna OKMellan9904299
Viktor RunnbyGöteborg-Majorna OKLånga930613
Agnes SpånérGöteborg-Majorna OKMellan980925
Kerstin WadmanGöteborg-Majorna OKMellan919498
Ola WallinderGöteborg-Majorna OKMellan667893
Måns ÖstmanGöteborg-Majorna OKLånga8217579

Göteborgs SK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Mattias GrahnGöteborgs SKMellan7873417

Halden SK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Elias Bäcklund EkvallHalden SKLånga9806190
Viktor WassénHalden SKLånga9881337

Halmstad OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Malin SettergrenHalmstad OKKorta900216
Dan SjöholmHalmstad OKKorta300924

Hestra IF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jesper SjögrenHestra IFLånga7210182

IF Rigor (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Per-Martin JohanssonIF RigorKorta2095353

IFK Göteborg Orientering (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Fredrik BakkmanIFK Göteborg OrienteringLånga8060729
Max Peter BejmerIFK Göteborg OrienteringLånga8350032
John PerssonIFK Göteborg OrienteringLånga741615
Jimmy PetterssonIFK Göteborg OrienteringMellan2119792
Håvard Sandstad EidsmoIFK Göteborg OrienteringLånga7130998
Morten Jarvis WestergårdIFK Göteborg OrienteringLånga8000309

IFK Lidingö SOK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Simon SchusterIFK Lidingö SOKLånga9101417

IK Hakarpspojkarna (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Arvid NordIK HakarpspojkarnaLånga970517
Filip OssianssonIK HakarpspojkarnaLånga960518

IK Uven (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Gustav BoquistIK UvenLånga950716
Anton HemlinIK UvenMellan880513

Karlskrona SOK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Axel HalvarssonKarlskrona SOKLånga1992212

Kils OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Erik KvarnströmKils OKKorta304097

Kungälvs OK (11)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OKMellan1030712
Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OKKorta9060405
Erik AderstedtKungälvs OKMellan9730526
Lisa BörnstedtKungälvs OKMellan9000914
Björn GrothKungälvs OKMellan9710608
Magnus HedmanKungälvs OKMellan7142856
Arvid HermanssonKungälvs OKKorta7060211
Filip JohanssonKungälvs OKKorta239822
Stefan L JohanssonKungälvs OKKorta9670415
Hans NilssonKungälvs OKKorta2048652
Christian StiernstedtKungälvs OKMellan8080202

Lerums SOK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Klara DjerfLerums SOKMellan980812
Jakob GunnarssonLerums SOKMellan9020130
Gabriel SturessonLerums SOKLånga9990407
Sören SturessonLerums SOKMellan9991220
William SturessonLerums SOKMellan9990402

Långhundra IF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Johan WikanderLånghundra IFKorta1988891

Malmö OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jörgen AnderssonMalmö OKKorta330841

OK Alehof (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Pierre KarlssonOK AlehofMellan7550429
Hugo ThunbergOK AlehofLånga7980726

OK Hammaren (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kevin StåhlOK HammarenLånga952413

OK Kullingshof (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anton KarlssonOK KullingshofLånga1902933

OK Kåre (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jonas GustafssonOK KåreLånga9971121

OK Landehof (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Magnus KarlssonOK LandehofMellan9641006
Johan LidénOK LandehofMellan1416207
Martin LidénOK LandehofKorta1416209
Göran StuhlhoferOK LandehofKorta9631106

OK Orion (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Myrra CarlssonOK OrionMellan8080614
Nils Hammaräng GripOK OrionLånga8171298

OK Pan-Kristianstad (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Richard SjöholmOK Pan-KristianstadLånga9900630

OK Ravinen (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hanna HänströmOK RavinenMellan9809051

OK Tisaren (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Olle JosarpOK TisarenLånga8098092

Ryda SK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Simon BörjesonRyda SKMellan7766666
Kristin SkaarRyda SKMellan36229

Skåneslättens OL (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Erik Barr ZeilonSkåneslättens OLLånga971031
Annie LennartssonSkåneslättens OLMellan7906300

Stora Tuna OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Maria BjörklundStora Tuna OKMellan9920614

Sävedalens AIK (9)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jenny BengtssonSävedalens AIKKorta900917
Anna BrodinSävedalens AIKMellan2060847
Sergey FedatsenkaSävedalens AIKLånga8643971
Vitalii HychkoSävedalens AIKLånga9200124
Marcus MillegårdSävedalens AIKLånga890216
Heino OllinSävedalens AIKLånga551116
Klara PålssonSävedalens AIKMellan950602
Albin ThunbergSävedalens AIKLånga7920429
Fredrik WennermarkSävedalens AIKLånga942310

Tolered-Utby Ol-klubb (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubbMellan611228
Emma EkbergTolered-Utby Ol-klubbMellan427019
Jan HindérTolered-Utby Ol-klubbMellan14774
Peter OlssonTolered-Utby Ol-klubbMellan2104103
Jonas RothénTolered-Utby Ol-klubbMellan7672080

Tullinge SK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Simon ImarkTullinge SKLånga8011211

Uddevalla OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Linnea GustafssonUddevalla OKMellan9930406

Ulricehamns OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Björn ArnessonUlricehamns OKLånga851101

Annonser