Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Pölder Sport Nattcup Etapp 3

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Pölder Sport Nattcup Etapp 3
Arrangörsorganisation: OK Pan-Kristianstad
Datum: torsdag 27 december 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 89 anmälda deltagare.

Lång svart/blå (22)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik AnderssonHässleholms OK9771215
Isak BergmanOK Skogsfalken820900
Petra EklundLunds OK8006157
Henrik EngOK Pan-Kristianstad820715
Ludvig HallabroHässleholms OK8629809
Allan HedbergLunds OK8110228
Pesho HedbergLunds OK8240962
Pim HedbergOK Pan-Kristianstad960416
Jesper HåkanssonFK Göingarna1008402
Henric HöglindOK Pan-Kristianstad208583
Hampus LarssonFK Göingarna9709021
Magnus LarssonFK Göingarna9670106
Thomas LåstbomHärlövs IF690906
Oscar ModigOK Pan-Kristianstad8000417
Fredrik NilssonOK Pan-Kristianstad920803
Martin NilssonStigmännen Karlshamns OK959697
Niklas NilssonHärlövs IF9670724
Jonas PilbladIFK Göteborg Orientering770831
Johan SanderSkåneslättens OL9101727
Edvin SelinFK Göingarna8030901
Fredrik WennermarkSävedalens AIK942310
Johan WennermarkOK Orion9641230

Mellan svart/blå (29)

NamnOrganisationBricknummer
Melker AnderssonOK Pan-Kristianstad9921006
Kajsa BenattiSkåneslättens OL1240373
David BengtssonFK Åsen800430
Lina BergmanOK Skogsfalken820203
Marie EngOK Pan-Kristianstad780721
Sara EngOK Pan-Kristianstad830528
Nayara GillsparrOK Österåker2125944
Lars HallabroHässleholms OK8063010
Loke HedbergLunds OK8031205
Thomas HenmyrOK Vilse 87600812
Hanna JohannessonRonneby OK9812368
Thomas JohannessonRonneby OK7670129
Johanna KarlssonOK Pan-Kristianstad7922001
Jens KastenssonValbonne SAO616304
Alma LeijonHärlövs IF1010626
Björn NilssonHärlövs IF516516
Irmalinn NilssonHärlövs IF565432
Olivia NilssonOK Pan-Kristianstad8030619
Jörgen OlssonOK Pan-Kristianstad420173
Alice OlvegårdFK Göingarna2087152
Johan RisbergTormestorps IF1965621
Anders SelinFK Göingarna16277
Camilla SelinFK Göingarna26690
Svante SelinFK Göingarna8001001
Tuva SelinFK Göingarna8050913
Wilmer SelinFK Göingarna8100100
Martin SjöbergOK Pan-Kristianstad7622001
Ella SöderbergOK Skogsfalken9030110
Ola SöderbergOK Skogsfalken9730919

Kort blå (26)

NamnOrganisationBricknummer
Gustav AnderssonOK Pan-Kristianstad1040717
Ingela AnderssonLunds OK9000888
Susanne AnderssonOK Pan-Kristianstad711011
Elinor DelinFK Åsen1990428
Göran FastOK Pan-Kristianstad1218542
Katarina FastOK Pan-Kristianstad1334770
Torbjörn GillsparrOK Österåker2123566
Tommy HautopOK Pan-Kristianstad9520818
Håkan JönssonOK Pan-Kristianstad340175
Kajsa JönssonOK Pan-Kristianstad340178
Ola JönssonOK Vilse 879670922
Eddie KarlssonOK Vilse 879060214
Linn KarlssonOK Vilse 879200683
Lotta KastenssonValbonne SAO636106
Malin LeijonHärlövs IF1030527
Jon MobergFK Göingarna9991004
Andreas NilssonOK Pan-Kristianstad41557
Helen NilssonHärlövs IF500918
Magnus NilssonHärlövs IF1965090
Marie NilssonHärlövs IF1973013
Claes OlvegårdFK Göingarna448823
Anders PerssonOK Vilse 87205255
Vilmalee SuwanOK Vilse 879030714
Marie SvenssonFK Åsen9821120
Kerstin TjernlundOK Vilse 879580909
Tore TjernlundOK Vilse 879090958

Kort gul (12)

NamnOrganisationBricknummer
Lukas BlissingOK Vilse 87205269
Martina KarlssonOK Vilse 87260796
Siri KleinOK Vilse 87205272
Noah MulariOK Vilse 87500976
Carl-Johan OlvegårdFK Göingarna448826
Kerstin OlvegårdFK Göingarna448824
Filip PaulinOK Vilse 87205242
Hilma PaulinOK Vilse 8710119
Jonas PaulinOK Vilse 87205262
Isabell RosenbergOK Vilse 879040106
Edvin SanderSkåneslättens OL1060316
Valter SanderSkåneslättens OL1080929

Annonser