Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Unionsmatchen 2019 - Individuellt

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Unionsmatchen 2019 - Individuellt
Arrangörsorganisation: Åmåls OK
Datum: lördag 25 maj 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

H14 (64)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik Julian Fontes AarbuØstfold orienteringskrets 7202439
Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK9060405
Fabian AlinderSjövalla FK8050909
Hjalmar AxelssonFK Göingarna8060515
Jakob BaierTolered-Utby Ol-klubb8150102
Nov Bar-NathanAkershus og Oslo orienteringskrets
Noel BengtssonOK Skogshjortarna2083778
Oskar BlomOK Löftan9143404
Martin Christoffer BorgAkershus og Oslo orienteringskrets408986
Eskil BrændenAkershus og Oslo orienteringskrets
Birk BreimoØstfold orienteringskrets
Martin BryggenØstfold orienteringskrets 1970164
Sebastian Bøhn-BryntesenØstfold orienteringskrets 7720530
Simon CorneliussonOK Löftan8050321
Håvard EikAkershus og Oslo orienteringskrets
Johan ErikssonTrollhättans SOK9050329
Isak FagerlandBuskerud o-krets
Fredrik Fet AndersenBuskerud o-krets
Olle FlorénIF Rigor7193430
Simen Gløgård StensrudAkershus og Oslo orienteringskrets
August Hellerud SireBuskerud o-krets
Ivar HenrikssonTolered-Utby Ol-klubb2104136
Jonas HickenAkershus og Oslo orienteringskrets
Liam HogedalVänersborgs SK1061008
Oskar HopeBuskerud o-krets
Emil Husebye AamodtØstfold orienteringskrets 8013536
Mats JohnsenBuskerud o-krets
Henrik KaiserBuskerud o-krets8210966
Alfred KjellénHelsingborgs SOK9021605
Noah KrikströmHjärnarps OL8050410
Elia KämpeÖrkelljunga FK9051030
Marcus LammFrölunda OL8060419
Ragnar LandeMjøs-o8270705
Ola LeireGöteborg-Majorna OK2093439
Even LienMjøs-o9060320
Emil LindbladSävedalens AIK9990826
Alexander LännhultEds SK2093254
Tim MartnerFrölunda OL7051202
Elias MosebekkØstfold orienteringskrets 1751208
Andreas Myrvold SkovlystBuskerud o-krets7016461
Nils Anders NiklassonAkershus og Oslo orienteringskrets
Viktor NilssonStångenäs AIS253787
Audun NordbyØstfold orienteringskrets
Edvin OckbornTrollhättans SOK9050222
Sondre OlaussenAkershus og Oslo orienteringskrets
Erlend OtterleiAkershus og Oslo orienteringskrets
Hannes PerssonFK Herkules2059091
Berglund RasmusBuskerud o-krets7000033
Magnus Skourup RognebakkeBuskerud o-krets8199444
Ludwig RosénGöteborg-Majorna OK8060507
Kristoffer Børke SætabergetMjøs-o
Emil SeldénIF Rigor9201460
Svante SelinFK Göingarna8001001
Wilmer SelinFK Göingarna8100100
Isak SkoglundUlricehamns OK2101675
Albin SkottÅmåls OK9060210
Albin SundströmHestra IF8050818
Elias ThoresenØstfold orienteringskrets 20693
Tom WeihartHestra IF9051121
Kasper VemdalMullsjö SOK1050909
Simon WesthMullsjö SOK8200517
Julius WiklundFalköpings AIK OK214808
Jens WoldBuskerud o-krets8259854
Christoffer ÅnensenAkershus og Oslo orienteringskrets

Annonser