Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Lunds OK Nattcup 2018 etapp 2

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Lunds OK Nattcup 2018 etapp 2
Arrangörsorganisation: Lunds OK
Datum: tisdag 13 november 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 60 anmälda deltagare.

Dam Lång (2)

NamnOrganisationBricknummer
Sara Snogerup LinseLunds OK620430
Kristina SpångbergLunds OK8468864

Dam Mellan (8)

NamnOrganisationBricknummer
Anna BjärbyFrosta OK421160
Petra EklundLunds OK8006157
Elin HugossonLunds OK1020510
Selma LarssonLunds OK7030731
Annie LennartssonSkåneslättens OL7906300
Anna LjungqvistLunds OK9990619
Johanna Matsdotter AhlgrenLunds OK7830412
Alva NystedtSkåneslättens OL9165622

Dam Kort (9)

NamnOrganisationBricknummer
Anna BondesonLunds OK7100300
Jenny GustafssonLunds OK342460
Veronika NesverovaLunds OK2104044
Gudrun NilssonLunds OK1025266
Ida PetterssonLunds OK245296
Ann-Kristin SjöströmLunds OK610330
Christine SvendsenLunds OK2135531
Siri WahlströmMalmö OK9512564
Moa WallenborgLunds OK8031002

Dam Lätt (3)

NamnOrganisationBricknummer
Fanni Gustafson FaegerstenLunds OK2104047
Christina-A-M RönngrenLunds OK9920912
My WallenborgLunds OK8071020

Herr Lång (10)

NamnOrganisationBricknummer
Jonas HammarskiöldOK Skogsfalken970315
Viktor HenmyrOK Vilse 879860706
Jonas HjertFalköpings AIK OK840417
Johan JensenSkåneslättens OL438134
Mikael KristenssonSkåneslättens OL528825
David LarssonLunds OK41574
Ola MarkholmSkåneslättens OL7710220
Daniel NilssonSkåneslättens OL615009
Erik SchultzLunds OK8086061
Martin WendtLunds OK8060801

Herr Mellan (11)

NamnOrganisationBricknummer
Peter BengtslinLunds OK760629
Robert BertilssonLunds OK2060853
André BjärbyFrosta OK28778
Henrik EklundLunds OK9790527
Sebastian GieseÖrkelljunga FK1252660
Johan GustafsonLunds OK7771015
Felix GustafssonLunds OK7030912
Martin HeydenLunds OK9921121
Mattias KovacicFrosta OK1233321
Örjan LarssonLunds OK7700316
Hans PerssonAndrarums IF8408408

Herr Kort (15)

NamnOrganisationBricknummer
Richard BengtssonLunds OK451069
Rune BergLunds OK204697
Nils-Erik BondessonFrosta OK581124
Mats BredfeltLunds OK941008
Gordon GustafsonLunds OK2088955
Fredrik HugossonLunds OK690610
Christer JönssonLunds OK439918
Leif KarlssonFrosta OK27905
Malte LennerstedtLunds OK700709
Bo Anders NilssonLunds OK1025267
Roland OffrellFrosta OK8001962
Leif SandgrenFrosta OK671202
Per SvenningssonLunds OK246064
Jan WahlströmSnättringe SK9874998
Stein ØstbyMalmö OK7444066

Herr Lätt (2)

NamnOrganisationBricknummer
Niklas GustafsonLunds OK2104046
Hugo HjelmLunds OK1060215

Annonser