Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till EES 2019 - Eslöv Evening Sprint - Etapp 3

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: EES 2019 - Eslöv Evening Sprint - Etapp 3
Arrangörsorganisation: Eslövs FK
Datum: tisdag 21 maj 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 60 anmälda deltagare.

Herrar (26)

NamnOrganisationBricknummer
Rasmus AnderbergMalmö OK2089040
André BjärbyFrosta OK7807110
Torbjörn DavidssonMalmö OK42675
Sven-Erik ForsellSkåneslättens OL9664311
Sebastian GieseÖrkelljunga FK8357136
Bo GlantzAndrarums IF240945
Kaare HanssonMalmö OK2141481
Viktor HenmyrOK Vilse 879860706
Johan JensenSkåneslättens OL7690327
Anders JägrydSkåneslättens OL8638365
Leif KarlssonFrosta OK27905
Roger KlotzMalmö OK256892
Göran LiljequistOK Älme1463986
Ulf LinderfalkSkåneslättens OL641207
Johnny MalmgrenHjärnarps OL9430124
Bengt NilssonAndrarums IF450322
Fredrik NystedtSkåneslättens OL9440144
Håkan OlssonRävetofta OK247630
Bo PaxbyMalmö OK428976
Mikael PerssonFK Göingarna8101115
Adam SegerslättSkåneslättens OL9981030
Petter SoldingFrosta OK28756
Jonny SvenssonHärlövs IF404167
Jan WahlströmMalmö OK9874998
Björn ÅkessonSkåneslättens OL2083861
Stein ØstbyMalmö OK7444066

Damer (20)

NamnOrganisationBricknummer
Helena AppelgrenRävetofta OK247648
Anna BjärbyFrosta OK421160
Linnéa BjärbyFrosta OK7061216
Elsa EricssonLunds OK9030317
Tina HagårdRävetofta OK601224
Emelie HöögMalmö OK217219
Kerstin JensenSkåneslättens OL7012262
Karin JägrydSkåneslättens OL8324901
Annie LennartssonSkåneslättens OL7906300
Barbro LiljequistHeleneholms IF17724
Caroline LindelöwHärlövs IF8102600
Alva NystedtSkåneslättens OL9165622
Elsa OlssonRävetofta OK403434
Pia OlssonSkåneslättens OL7403243
Carina RydlundHässleholms OK8301270
Linnea RydlundHässleholms OK8041225
Nellie RydlundHässleholms OK8442363
Christina SegerslättSkåneslättens OL591103
Siri WahlströmMalmö OK9512564
Helena WestlingMalmö OK2115478

Herr kort (7)

NamnOrganisationBricknummer
Alexander BjärbyFrosta OK7080423
Phillip BorggrenFrosta OK2078112
Love EnerothLunds OK2106190
Atle KulstadSkåneslättens OL7080221
Ronald Mc GrailHjärnarps OL8657150
Manfred SoldingFrosta OK421174
Klas TykessonSkåneslättens OL9005071

Dam kort (7)

NamnOrganisationBricknummer
Sussie BorggrenFrosta OK2123338
Lisbeth DamsgaardHjärnarps OL8656153
Kerstin GlantzAndrarums IF240944
Kim KulstadSkåneslättens OL7711009
Karin MalmgrenHjärnarps OL7480618
Anne SoldingFrosta OK28751
Helén ÅkessonSkåneslättens OL2083897

Annonser

Mila