Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till OL-NV Natträning 1

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: OL-NV Natträning 1
Arrangörsorganisationer: FK Boken / Helsingborgs SOK / Hjärnarps OL / OK Kompassen / Örkelljunga FK
Datum: tisdag 13 november 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 63 anmälda deltagare.

Långa (10)

NamnOrganisationBricknummer
Felix AlnervikHelsingborgs SOK9810930
David AnderssonIFK Lidingö SOK9811225
Jonas BengtssonHelsingborgs SOK790326
Oskar CervinHelsingborgs SOK1325476
Joel KristianssonSkåneslättens OL940833
Jacob MobergHelsingborgs SOK1449293
John OskarssonHelsingborgs SOK910630
Stefan PålssonSkåneslättens OL930629
Conny RaskHjärnarps OL9731124
Lars SvantessonHjärnarps OL9630518

Mellan (17)

NamnOrganisationBricknummer
Johan BökmanHelsingborgs SOK452289
Thea BökmanHelsingborgs SOK9031101
Hugo CedervallÖrkelljunga FK8040829
Elisabeth HanssonIFK Lidingö SOK724601
Erica HöstHjärnarps OL9703060
Alfred KjellénHelsingborgs SOK9021605
Agust KronkvistÖrkelljunga FK9130829
Hans KööhlerTrollhättans SOK9630618
Peter LarssonFK Boken620721
Ulf NilssonHjärnarps OL2052788
Jan-I NygrenFK Boken2119552
David PerssonHelsingborgs SOK2107596
Mathias PerssonHelsingborgs SOK760417
Alf-Erik RagnarssonHjärnarps OL7710426
Carin StenbergHelsingborgs SOK860212
Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOK9630308
Christina SternerTockarps IK7630502

Korta (21)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid AlbinssonHjärnarps OL8051225
Erik AlbinssonHjärnarps OL8030322
Marie AlbinssonHjärnarps OL8000626
Sven-Eric EricsonHelsingborgs SOK500318
Dennis HansenOK Kompassen2052719
Catarina HardenFK Boken2077929
Dan JohanssonHelsingborgs SOK16197
Noah KrikströmHjärnarps OL8050410
Ola KrikströmHjärnarps OL8197706
Daniel KämpeÖrkelljunga FK1399774
Elia KämpeÖrkelljunga FK9051030
Anna LarssonÖrkelljunga FK17163
Kjell LönnHjärnarps OL7480607
Hanna MorénHjärnarps OL1060118
Lennart MorénHjärnarps OL1690819
Axel NilssonÖrkelljunga FK9583631
Fredrik NilssonÖrkelljunga FK2106196
Lars PerssonOK Kompassen9481206
Dan SjöholmHalmstad OK300924
Anne SvantessonHjärnarps OL9650111
Mats ToftnerOK Kompassen2052707

Lätta (15)

NamnOrganisationBricknummer
David AnderssonIS Skanne36105
Benjamin DavidsonHelsingborgs SOK9070524
Lotta EkbergÖrkelljunga FK1399754
Carina ErikssonHjärnarps OL244687
Liane GunnarssonÖrkelljunga FK1399772
Milton GunnarssonÖrkelljunga FK1399762
Rebecca HardenFK Boken993523
Torun HedinIS Skanne209062
Ebba NilssonÖrkelljunga FK2106186
Anette NybergÖrkelljunga FK228094
Otto NybergÖrkelljunga FK1399746
Elis OlssonHelsingborgs SOK1873997
Erik OlssonHelsingborgs SOK42628
Felicia PerssonHelsingborgs SOK8080318
Kurt SjöbergHelsingborgs SOK8070216

Annonser