Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till OK Hällens 3-dagars, dag 1, medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: OK Hällens 3-dagars, dag 1, medel
Arrangörsorganisation: OK Hällen
Datum: måndag 27 juli 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 250 anmälda deltagare.

D21 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Zlatimira AbadzhievaOK Tyr2013414
Alice EkNyköpings OK8111003
Emeli GrafströmAttunda OK2132119
Frida JardingNyköpings OK9032003
Emma KantarpÄrla IF8009251
Marika Nylund EkNyköpings OK711002
Maja SandvikAttunda OK8020810
Alva SvenskTjällmo-Godegårds OK7030201
Hillevie SvärdSträngnäs-Malmby OL8016079
Ida WaernqvistNAIS Orienteringsklubb8030629
Emma WesterlundNyköpings OK1030610
Maria Von SchmalenséeAttunda OK8073101

H21 (37)

NamnOrganisationBricknummer
Andrey AbadzhievOK Tyr1409420
Elis AnderssonTrosabygdens OK7830917
Emil AnderssonLänna IF9974010
Noel BraunVäxjö OK8030504
Oskar CarlborgNyköpings OK580003
Odin EkNyköpings OK8170505
Per EkNyköpings OK9680725
Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK2123455
Hugo EricssonVäxjö OK8030714
Albin FalkNyköpings OK8010628
Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarna9116257
Edvin HellstenNyköpings OK8070530
Andreas HolmqvistNyköpings OK9174174
Filip HåkanssonOK Orion8130416
Joacim IngelssonOK Hammaren1090812
Robert JohanssonTäby OK8070794
Robbin KantarpÄrla IF8620305
Hugo KindbornOK Hällen8030129
Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OK8141414
Hugo LarssonKarlskrona SOK8030219
Axel LindgrenNyköpings OK9030501
Filip LindqvistTäby OK8040618
Johan LindqvistTäby OK8140673
Björn LövdahlAttunda OK880522
Andreas MagnussonOK Måsen1930916
Aleksandr ManoilovJärfälla OK8140628
Donald McCarthyÄrla IF1221172
Ingemar MånssonRonneby OK591016
Anders PelanderOK Djerf8229973
Casper SkeppSävedalens AIK8030217
Magnus SternerSträngnäs-Malmby OL8250766
William SturessonLerums SOK8020403
David SundströmSöderhamns OK8625750
Anders SvenskTjällmo-Godegårds OK660502
Arvid UmegårdLånghundra IF9010728
Viktor WaernqvistOK Kolmården8010211
Fabian ValleriusGamleby OK8448722

D16 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Cajsa AleniusNyköpings OK9060510
Meja AleniusNyköpings OK9040308
Linn De BoussardIFK Enskede8050730
Emelie ForslundKristinehamns OK8050902
Katja GustafssonNyköpings OK2065334
Emma LarssonKarlskrona SOK8050810
Ellen PelanderOK Djerf436046
Alma SvennerudKarlskrona SOK8040817
Hedda SvenssonOK Orion8150528
Tove ValleriusGamleby OK8040601
Julia WesthMullsjö SOK8040326
Emma ZettervallKarlskrona SOK1050824
Hanna ÖbergGamleby OK8040629
Tuva ÖstangårdGamleby OK8050326

H16 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AlbinssonOK Skogsfalken8420033
Oliver HåkanssonOK Orion8151022
Hjalmar HögsellKristinehamns OK1150501
Ian JohanssonLinköpings OK449702
Olle MalmströmLinköpings OK2109304
Joel WallnerAttunda OK7050910
Kasper VemdalMullsjö SOK8150909
Simon WesthMullsjö SOK8200517

D14 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Agnes AlexanderssonKristinehamns OK7771354
Moa GlanshedHaninge SOK449812
Miriam GustafssonNyköpings OK444535
Ella LindqvistTäby OK8652946
Adele PalmqvistNyköpings OK9060804
Märta SvennerudKarlskrona SOK7071005
Moa VemdalMullsjö SOK1070516
Irma WesthMullsjö SOK8070412

H14 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Emil ClashammarNyköpings OK9060605
Hampus GlanshedHaninge SOK449816
Mose GrafströmAttunda OK1892504
Wilmer HagrotTäby OK7771209
Ted LagerströmAttunda OK8070516
Edvard PelanderOK Djerf8436047
Svante SandvikAttunda OK8061030
Oscar SvenskTjällmo-Godegårds OK1070923
Edvin WallnerAttunda OK7070515
Edvin ÅttingLinköpings OK1070318
Carl ÖbergGamleby OK8160406
Rasmus ÖbergOK Hällen1061201

D12 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Ellen AlexanderssonKristinehamns OK1090421
Alma EreltOK Norrvirdarna1090411
Tuva Karlsson SandbergOK Hällen7080719
Elvira LindstenNyköpings OK7080505
Greta SandvikAttunda OK8090716
Elvira SvenskTjällmo-Godegårds OK7090709
Alma WesselLänna IF9081108

H12 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Melker ClashammarNyköpings OK9090824
Lucas De BoussardIFK Enskede8200805
Helmer GindemoÄrla IF1450895
Hilding GindemoÄrla IF1450874
Vilgot HellstenNyköpings OK501001
Lukas KantarpÄrla IF8624176
Victor PalmqvistNyköpings OK9090819
Erik ZettervallKarlskrona SOK1090930

D10 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa AxelssonOK Norrvirdarna1100106
Elin BeijarOK Hällen2109144
Ester FalkOK Hällen52386
Mia LagerströmAttunda OK7110213
Vera WesthMullsjö SOK7120325
Ingalisa ÖbergOK Hällen820407

H10 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Albert AxelssonOK Norrvirdarna1108051
Teodor BjerkeNyköpings OK1000682
Liam De BoussardIFK Enskede8201108
Axel GustafssonNyköpings OK432405
Leon JohanssonLinköpings OK449784
Markus KantarpÄrla IF8624304
Max LindqvistTäby OK8357369
Tage LindstenNyköpings OK7100228
Sixten NordinOK Hällen1021510
Cesar Regner EdhagerNyköpings OK205030
Alfons StenilsOK Hällen2089300
Jakob SternerSträngnäs-Malmby OL660528
Axel StridTrosabygdens OK444512
Hjalmar SvennerudKarlskrona SOK2109204
Alfred WesselLänna IF9100201
Loke ZeinowOK Hällen2089068
Simon ÅttingLinköpings OK344434
Elias ÖbergOK Hällen39697
Emil ÖbergOK Hällen1100707
Lukas ÖbergOK Hällen1204110

Inskolning 2 km (10)

NamnOrganisationBricknummer
Hanna BeijarOK Hällen
Ebba BjerkeNyköpings OK248887
Sofia ForslundKristinehamns OK402651
Ida Karlsson SandbergOK Hällen1080719
Erik Lindqvist ÖsterlundKristinehamns OK2420522
Lovisa Lindqvist ÖsterlundKristinehamns OK2420498
Buster NordinOK Hällen2089052
Lilja Regner EdhagerNyköpings OK1000679
Arvin ZeinowOK Hällen2074540
Hector ÖbergOK Hällen437374

Mycket lätt 2 km (6)

NamnOrganisationBricknummer
Emil EreltOK Norrvirdarna1120905
Alex JohanssonNyköpings OK770701
Oliver JohanssonNyköpings OK730808
Tatiana LindqvistTäby OK
Ivar StridTrosabygdens OK2065311
Saga WallnerAttunda OK7120315

Lätt 2,5 km (6)

NamnOrganisationBricknummer
Johanna ForslundKristinehamns OK354375
Linda Holmgren RylanderStockholms OK444138
Susanna LindellLinköpings OK950808
Ida RökenTäby OK1080902
Jonah StenilsOK Hällen1071020
Ulrika ZeinowOK Hällen437371

Medelsvår 3 km (14)

NamnOrganisationBricknummer
Gullan AnderssonVästerås SOK9200684
Anna ClashammarNyköpings OK9200678
Gunnel GillenäsKristinehamns OK28937
Åsa GindemoÄrla IF1450877
Britt GunnarssonKristinehamns OK1541217
Anna GustafssonNyköpings OK1470424
Emilia HagrotTäby OK438780
Heléne HolmqvistNyköpings OK9489384
Kajsa MalmströmLinköpings OK2148898
Isak PerssonEj klubbansluten
Robert RylanderStockholms OK553561
Karl Martin SvärdSträngnäs-Malmby OL450330
David WesthMullsjö SOK7206810
Maria ÖsterlundKristinehamns OK9555003

Svår 3 km (19)

NamnOrganisationBricknummer
Håkan AlderudNyköpings OK348312
Bo AnderssonVästerås SOK9200664
Olle ArmanNyköpings OK1434143
Titti BergendahlOK Måsen9520605
Ove ErikssonNyköpings OK1203550
Heidi ForsOK Grip527527
Maria FredrikssonNyköpings OK7680229
Christer GillenäsKristinehamns OK28936
Lars HagrotTäby OK7570427
Jonas KarlssonOK Hällen7011021
Linda LarssonKarlskrona SOK8050275
Mari-Louise LundgrenNyköpings OK581129
Claes NidebornNyköpings OK970128
Göran SvärdOK Klemmingen9490730
Monica SvärdOK Klemmingen9520326
Jenny WallnerAttunda OK7771029
Sigrid VemdalMullsjö SOK1061975
Madeleine ÖlfvingssonLinköpings OK751121
Pia ÖstangårdGamleby OK2059938

Svår 4 km (35)

NamnOrganisationBricknummer
Per-Ingvar AdamssonTrosabygdens OK1426994
Mikael AleniusNyköpings OK7898913
Andrea BalakovaNyköpings OK7770701
Nina De BoussardIFK Enskede501970
Hans-Ove ErikssonNyköpings OK2089305
Kristina ForsOK Grip980703
Michael ForslundKristinehamns OK402606
Simon GindemoÄrla IF1426064
Tomas GlanshedHaninge SOK59005
Susanne GranGamleby OK452364
Stefan GunnarssonKristinehamns OK1541223
Magnus HaraldssonGustavsbergs OK895424
Margareta HaraldssonGustavsbergs OK2078297
Monica HatlenSnättringe SK8213737
Joline IngelssonLinköpings OK259595
Laila IngelssonOK Hammaren259575
Ulf JonareLinköpings OK2089266
Lena KarlssonOK Måsen651213
Mats KarlssonSnättringe SK650508
Ulf KjellinOK Hedströmmen8004902
Jonas LarssonKristinehamns OK1973921
Christer LindellLinköpings OK8080409
David LindqvistKristinehamns OK9801480
Elinor LindstenNyköpings OK9790501
Sara MagnussonOK Måsen960924
Paul NorénOK Södertörn944415
Anders PerssonEj klubbansluten
Anna RökenTäby OK7710304
Emelie RökenTäby OK1110720
Patrik StenilsOK Hällen1710114
Linda SternerSträngnäs-Malmby OL19462
Marie SvennerudKarlskrona SOK1429409
Lotta ValentinGustavsbergs OK2078259
Arne WesterlundNyköpings OK1961094
Björn ZettervallKarlskrona SOK1690327

Svår 5 km (26)

NamnOrganisationBricknummer
Johannes AxelssonOK Norrvirdarna1850913
Kent BörjessonOK Måsen421869
Niclas ClashammarNyköpings OK9200668
Patric De BoussardIFK Enskede9720527
Sandra EdhagerNyköpings OK205029
Fredrik EreltOK Norrvirdarna1975107
Patrick EricsonMullsjö SOK1033076
Peter ForsOK Grip409336
Mats GustafssonNyköpings OK1403968
Erik HellstenNyköpings OK780607
Patrick HolmqvistNyköpings OK7193193
Jan JohanssonLinköpings OK721222
Magnus JohanssonNyköpings OK7730808
Håkan JonssonKristinehamns OK1974060
Magnus LarssonKarlskrona SOK8290871
Karri LindellOK Måsen438125
Ingemar MagnussonOK Måsen670905
Johan PalmqvistNyköpings OK9770609
Karin PalmqvistNyköpings OK9761030
Alice RökenTäby OK1060116
Niclas RökenTäby OK1720428
Johan SköldJärfälla OK8025547
Marie SvenskTjällmo-Godegårds OK740508
Daniel WallnerAttunda OK7740816
Johan ÅttingLinköpings OK660618
Christer ÖbergGamleby OK452366

Svår 7 km (2)

NamnOrganisationBricknummer
Marcus SvennerudKarlskrona SOK7700918
Petter ValleriusGamleby OK9200677

Annonser