Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till OK Hällens 3-dagars, dag 1, medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: OK Hällens 3-dagars, dag 1, medel
Arrangörsorganisation: OK Hällen
Datum: måndag 27 juli 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 250 anmälda deltagare.

Attunda OK (14)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emeli GrafströmAttunda OKD212132119
Mose GrafströmAttunda OKH141892504
Mia LagerströmAttunda OKD107110213
Ted LagerströmAttunda OKH148070516
Björn LövdahlAttunda OKH21880522
Greta SandvikAttunda OKD128090716
Maja SandvikAttunda OKD218020810
Svante SandvikAttunda OKH148061030
Daniel WallnerAttunda OKSvår 5 km7740816
Edvin WallnerAttunda OKH147070515
Jenny WallnerAttunda OKSvår 3 km7771029
Joel WallnerAttunda OKH167050910
Saga WallnerAttunda OKMycket lätt 2 km7120315
Maria Von SchmalenséeAttunda OKD218073101

Ej klubbansluten (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anders PerssonEj klubbanslutenSvår 4 km
Isak PerssonEj klubbanslutenMedelsvår 3 km

Gamleby OK (9)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Susanne GranGamleby OKSvår 4 km452364
Fabian ValleriusGamleby OKH218448722
Petter ValleriusGamleby OKSvår 7 km9200677
Tove ValleriusGamleby OKD168040601
Carl ÖbergGamleby OKH148160406
Christer ÖbergGamleby OKSvår 5 km452366
Hanna ÖbergGamleby OKD168040629
Pia ÖstangårdGamleby OKSvår 3 km2059938
Tuva ÖstangårdGamleby OKD168050326

Gustavsbergs OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Magnus HaraldssonGustavsbergs OKSvår 4 km895424
Margareta HaraldssonGustavsbergs OKSvår 4 km2078297
Lotta ValentinGustavsbergs OKSvår 4 km2078259

Haninge SOK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hampus GlanshedHaninge SOKH14449816
Moa GlanshedHaninge SOKD14449812
Tomas GlanshedHaninge SOKSvår 4 km59005

IFK Enskede (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Liam De BoussardIFK EnskedeH108201108
Linn De BoussardIFK EnskedeD168050730
Lucas De BoussardIFK EnskedeH128200805
Nina De BoussardIFK EnskedeSvår 4 km501970
Patric De BoussardIFK EnskedeSvår 5 km9720527

IK Hakarpspojkarna (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Viktor GunnarssonIK HakarpspojkarnaH219116257

Järfälla OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Aleksandr ManoilovJärfälla OKH218140628
Johan SköldJärfälla OKSvår 5 km8025547

Karlskrona SOK (12)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emma LarssonKarlskrona SOKD168050810
Hugo LarssonKarlskrona SOKH218030219
Linda LarssonKarlskrona SOKSvår 3 km8050275
Magnus LarssonKarlskrona SOKSvår 5 km8290871
Alma SvennerudKarlskrona SOKD168040817
Hjalmar SvennerudKarlskrona SOKH102109204
Marcus SvennerudKarlskrona SOKSvår 7 km7700918
Marie SvennerudKarlskrona SOKSvår 4 km1429409
Märta SvennerudKarlskrona SOKD147071005
Björn ZettervallKarlskrona SOKSvår 4 km1690327
Emma ZettervallKarlskrona SOKD161050824
Erik ZettervallKarlskrona SOKH121090930

Kristinehamns OK (17)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Agnes AlexanderssonKristinehamns OKD147771354
Ellen AlexanderssonKristinehamns OKD121090421
Emelie ForslundKristinehamns OKD168050902
Johanna ForslundKristinehamns OKLätt 2,5 km354375
Michael ForslundKristinehamns OKSvår 4 km402606
Sofia ForslundKristinehamns OKInskolning 2 km402651
Christer GillenäsKristinehamns OKSvår 3 km28936
Gunnel GillenäsKristinehamns OKMedelsvår 3 km28937
Britt GunnarssonKristinehamns OKMedelsvår 3 km1541217
Stefan GunnarssonKristinehamns OKSvår 4 km1541223
Hjalmar HögsellKristinehamns OKH161150501
Håkan JonssonKristinehamns OKSvår 5 km1974060
Jonas LarssonKristinehamns OKSvår 4 km1973921
Erik Lindqvist ÖsterlundKristinehamns OKInskolning 2 km2420522
Lovisa Lindqvist ÖsterlundKristinehamns OKInskolning 2 km2420498
David LindqvistKristinehamns OKSvår 4 km9801480
Maria ÖsterlundKristinehamns OKMedelsvår 3 km9555003

Lerums SOK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
William SturessonLerums SOKH218020403

Linköpings OK (13)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Joline IngelssonLinköpings OKSvår 4 km259595
Ian JohanssonLinköpings OKH16449702
Jan JohanssonLinköpings OKSvår 5 km721222
Leon JohanssonLinköpings OKH10449784
Ulf JonareLinköpings OKSvår 4 km2089266
Christer LindellLinköpings OKSvår 4 km8080409
Susanna LindellLinköpings OKLätt 2,5 km950808
Kajsa MalmströmLinköpings OKMedelsvår 3 km2148898
Olle MalmströmLinköpings OKH162109304
Edvin ÅttingLinköpings OKH141070318
Johan ÅttingLinköpings OKSvår 5 km660618
Simon ÅttingLinköpings OKH10344434
Madeleine ÖlfvingssonLinköpings OKSvår 3 km751121

Långhundra IF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Arvid UmegårdLånghundra IFH219010728

Länna IF (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emil AnderssonLänna IFH219974010
Alfred WesselLänna IFH109100201
Alma WesselLänna IFD129081108

Mullsjö SOK (9)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Patrick EricsonMullsjö SOKSvår 5 km1033076
Kasper VemdalMullsjö SOKH168150909
Moa VemdalMullsjö SOKD141070516
Sigrid VemdalMullsjö SOKSvår 3 km1061975
David WesthMullsjö SOKMedelsvår 3 km7206810
Irma WesthMullsjö SOKD148070412
Julia WesthMullsjö SOKD168040326
Simon WesthMullsjö SOKH168200517
Vera WesthMullsjö SOKD107120325

NAIS Orienteringsklubb (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ida WaernqvistNAIS OrienteringsklubbD218030629

Nyköpings OK (51)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Håkan AlderudNyköpings OKSvår 3 km348312
Cajsa AleniusNyköpings OKD169060510
Meja AleniusNyköpings OKD169040308
Mikael AleniusNyköpings OKSvår 4 km7898913
Olle ArmanNyköpings OKSvår 3 km1434143
Andrea BalakovaNyköpings OKSvår 4 km7770701
Ebba BjerkeNyköpings OKInskolning 2 km248887
Teodor BjerkeNyköpings OKH101000682
Oskar CarlborgNyköpings OKH21580003
Anna ClashammarNyköpings OKMedelsvår 3 km9200678
Emil ClashammarNyköpings OKH149060605
Melker ClashammarNyköpings OKH129090824
Niclas ClashammarNyköpings OKSvår 5 km9200668
Sandra EdhagerNyköpings OKSvår 5 km205029
Alice EkNyköpings OKD218111003
Odin EkNyköpings OKH218170505
Per EkNyköpings OKH219680725
Hans-Ove ErikssonNyköpings OKSvår 4 km2089305
Ove ErikssonNyköpings OKSvår 3 km1203550
Albin FalkNyköpings OKH218010628
Maria FredrikssonNyköpings OKSvår 3 km7680229
Anna GustafssonNyköpings OKMedelsvår 3 km1470424
Axel GustafssonNyköpings OKH10432405
Katja GustafssonNyköpings OKD162065334
Mats GustafssonNyköpings OKSvår 5 km1403968
Miriam GustafssonNyköpings OKD14444535
Edvin HellstenNyköpings OKH218070530
Erik HellstenNyköpings OKSvår 5 km780607
Vilgot HellstenNyköpings OKH12501001
Andreas HolmqvistNyköpings OKH219174174
Heléne HolmqvistNyköpings OKMedelsvår 3 km9489384
Patrick HolmqvistNyköpings OKSvår 5 km7193193
Frida JardingNyköpings OKD219032003
Alex JohanssonNyköpings OKMycket lätt 2 km770701
Magnus JohanssonNyköpings OKSvår 5 km7730808
Oliver JohanssonNyköpings OKMycket lätt 2 km730808
Axel LindgrenNyköpings OKH219030501
Elinor LindstenNyköpings OKSvår 4 km9790501
Elvira LindstenNyköpings OKD127080505
Tage LindstenNyköpings OKH107100228
Mari-Louise LundgrenNyköpings OKSvår 3 km581129
Claes NidebornNyköpings OKSvår 3 km970128
Marika Nylund EkNyköpings OKD21711002
Adele PalmqvistNyköpings OKD149060804
Johan PalmqvistNyköpings OKSvår 5 km9770609
Karin PalmqvistNyköpings OKSvår 5 km9761030
Victor PalmqvistNyköpings OKH129090819
Cesar Regner EdhagerNyköpings OKH10205030
Lilja Regner EdhagerNyköpings OKInskolning 2 km1000679
Arne WesterlundNyköpings OKSvår 4 km1961094
Emma WesterlundNyköpings OKD211030610

OK Djerf (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anders PelanderOK DjerfH218229973
Edvard PelanderOK DjerfH148436047
Ellen PelanderOK DjerfD16436046

OK Grip (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Heidi ForsOK GripSvår 3 km527527
Kristina ForsOK GripSvår 4 km980703
Peter ForsOK GripSvår 5 km409336

OK Hammaren (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Joacim IngelssonOK HammarenH211090812
Laila IngelssonOK HammarenSvår 4 km259575

OK Hedströmmen (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ulf KjellinOK HedströmmenSvår 4 km8004902

OK Hällen (21)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Elin BeijarOK HällenD102109144
Hanna BeijarOK HällenInskolning 2 km
Ester FalkOK HällenD1052386
Ida Karlsson SandbergOK HällenInskolning 2 km1080719
Tuva Karlsson SandbergOK HällenD127080719
Jonas KarlssonOK HällenSvår 3 km7011021
Hugo KindbornOK HällenH218030129
Buster NordinOK HällenInskolning 2 km2089052
Sixten NordinOK HällenH101021510
Alfons StenilsOK HällenH102089300
Jonah StenilsOK HällenLätt 2,5 km1071020
Patrik StenilsOK HällenSvår 4 km1710114
Arvin ZeinowOK HällenInskolning 2 km2074540
Loke ZeinowOK HällenH102089068
Ulrika ZeinowOK HällenLätt 2,5 km437371
Elias ÖbergOK HällenH1039697
Emil ÖbergOK HällenH101100707
Hector ÖbergOK HällenInskolning 2 km437374
Ingalisa ÖbergOK HällenD10820407
Lukas ÖbergOK HällenH101204110
Rasmus ÖbergOK HällenH141061201

OK Klemmingen (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Göran SvärdOK KlemmingenSvår 3 km9490730
Monica SvärdOK KlemmingenSvår 3 km9520326

OK Kolmården (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Viktor WaernqvistOK KolmårdenH218010211

OK Måsen (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Titti BergendahlOK MåsenSvår 3 km9520605
Kent BörjessonOK MåsenSvår 5 km421869
Lena KarlssonOK MåsenSvår 4 km651213
Karri LindellOK MåsenSvår 5 km438125
Andreas MagnussonOK MåsenH211930916
Ingemar MagnussonOK MåsenSvår 5 km670905
Sara MagnussonOK MåsenSvår 4 km960924

OK Norrvirdarna (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Albert AxelssonOK NorrvirdarnaH101108051
Elsa AxelssonOK NorrvirdarnaD101100106
Johannes AxelssonOK NorrvirdarnaSvår 5 km1850913
Alma EreltOK NorrvirdarnaD121090411
Emil EreltOK NorrvirdarnaMycket lätt 2 km1120905
Fredrik EreltOK NorrvirdarnaSvår 5 km1975107

OK Orion (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Filip HåkanssonOK OrionH218130416
Oliver HåkanssonOK OrionH168151022
Hedda SvenssonOK OrionD168150528

OK Skogsfalken (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emil AlbinssonOK SkogsfalkenH168420033

OK Södertörn (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Paul NorénOK SödertörnSvår 4 km944415

OK Tyr (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Andrey AbadzhievOK TyrH211409420
Zlatimira AbadzhievaOK TyrD212013414

Ronneby OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ingemar MånssonRonneby OKH21591016

Snättringe SK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Monica HatlenSnättringe SKSvår 4 km8213737
Mats KarlssonSnättringe SKSvår 4 km650508

Stockholms OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Linda Holmgren RylanderStockholms OKLätt 2,5 km444138
Robert RylanderStockholms OKMedelsvår 3 km553561

Strängnäs-Malmby OL (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jakob SternerSträngnäs-Malmby OLH10660528
Linda SternerSträngnäs-Malmby OLSvår 4 km19462
Magnus SternerSträngnäs-Malmby OLH218250766
Hillevie SvärdSträngnäs-Malmby OLD218016079
Karl Martin SvärdSträngnäs-Malmby OLMedelsvår 3 km450330

Sävedalens AIK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Casper SkeppSävedalens AIKH218030217

Söderhamns OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
David SundströmSöderhamns OKH218625750

Tjällmo-Godegårds OK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Alva SvenskTjällmo-Godegårds OKD217030201
Anders SvenskTjällmo-Godegårds OKH21660502
Elvira SvenskTjällmo-Godegårds OKD127090709
Marie SvenskTjällmo-Godegårds OKSvår 5 km740508
Oscar SvenskTjällmo-Godegårds OKH141070923

Trosabygdens OK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Per-Ingvar AdamssonTrosabygdens OKSvår 4 km1426994
Elis AnderssonTrosabygdens OKH217830917
Axel StridTrosabygdens OKH10444512
Ivar StridTrosabygdens OKMycket lätt 2 km2065311

Tumba-Mälarhöjden OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OKH212123455
Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OKH218141414

Täby OK (14)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emilia HagrotTäby OKMedelsvår 3 km438780
Lars HagrotTäby OKSvår 3 km7570427
Wilmer HagrotTäby OKH147771209
Robert JohanssonTäby OKH218070794
Ella LindqvistTäby OKD148652946
Filip LindqvistTäby OKH218040618
Johan LindqvistTäby OKH218140673
Max LindqvistTäby OKH108357369
Tatiana LindqvistTäby OKMycket lätt 2 km
Alice RökenTäby OKSvår 5 km1060116
Anna RökenTäby OKSvår 4 km7710304
Emelie RökenTäby OKSvår 4 km1110720
Ida RökenTäby OKLätt 2,5 km1080902
Niclas RökenTäby OKSvår 5 km1720428

Västerås SOK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Bo AnderssonVästerås SOKSvår 3 km9200664
Gullan AnderssonVästerås SOKMedelsvår 3 km9200684

Växjö OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Noel BraunVäxjö OKH218030504
Hugo EricssonVäxjö OKH218030714

Ärla IF (9)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Helmer GindemoÄrla IFH121450895
Hilding GindemoÄrla IFH121450874
Simon GindemoÄrla IFSvår 4 km1426064
Åsa GindemoÄrla IFMedelsvår 3 km1450877
Emma KantarpÄrla IFD218009251
Lukas KantarpÄrla IFH128624176
Markus KantarpÄrla IFH108624304
Robbin KantarpÄrla IFH218620305
Donald McCarthyÄrla IFH211221172

Annonser

Mila