Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till OK Hällens 3-dagars, dag 1, medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: OK Hällens 3-dagars, dag 1, medel
Arrangörsorganisation: OK Hällen
Datum: måndag 27 juli 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Attunda OK (14)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emeli GrafströmAttunda OKD212132119
Mose GrafströmAttunda OKH141892504
Mia LagerströmAttunda OKD107110213
Ted LagerströmAttunda OKH148070516
Björn LövdahlAttunda OKH21880522
Greta SandvikAttunda OKD128090716
Maja SandvikAttunda OKD218020810
Svante SandvikAttunda OKH148061030
Daniel WallnerAttunda OKSvår 5 km7740816
Edvin WallnerAttunda OKH147070515
Jenny WallnerAttunda OKSvår 3 km7771029
Joel WallnerAttunda OKH167050910
Saga WallnerAttunda OKMycket lätt 2 km7120315
Maria Von SchmalenséeAttunda OKD218073101

Annonser

Mila