Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Pölder Sport Nattcup Etapp 1

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Pölder Sport Nattcup Etapp 1
Arrangörsorganisation: OK Vilse 87
Datum: torsdag 29 november 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 74 anmälda deltagare.

Lång svart/blå (20)

NamnOrganisationBricknummer
Filip BengtssonOL Teamet Olofström8001337
Emma BergmanOK Pan-Kristianstad8180991
Isak BergmanOK Skogsfalken820900
Henrik EngOK Pan-Kristianstad820715
Simon FogelströmTorsås OK9020812
Isak HagbergKalmar OK8021021
Allan HedbergOL Teamet Olofström8110228
Björn HellrupOK Pan-Kristianstad880413
Jesper HåkanssonFK Göingarna1008402
Lukas KatvalaOL Teamet Olofström9000724
Nils KörleOL Teamet Olofström8450121
Magnus LarssonFK Göingarna9670106
Francesco MagenesVäxjö OK2053499
Ola MartnerOK Pan-Kristianstad8242526
Oscar ModigOL Teamet Olofström8000417
Fredrik NilssonOK Pan-Kristianstad920803
Fredrik SmedbergOK Skogsfalken8000042
Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK7071723
Gernot YmsénOK Pan-Kristianstad8180883
Carl ÅsLunds OK9020827

Mellan svart/blå (27)

NamnOrganisationBricknummer
Melker AnderssonOK Pan-Kristianstad9921006
Hilda AxelssonOL Teamet Olofström961860
Tommy HautopOK Pan-Kristianstad9520818
Paul IripFK Göingarna2115533
Ebba JensenOL Teamet Olofström1444619
Johanna KarlssonOK Pan-Kristianstad7922001
Linn KarlssonOL Teamet Olofström9200683
Pontus LarssonOK Skogsfalken264152
Povel LarssonOK Skogsfalken409586
Håkan LindbergOK Vilse 87205249
Jon MobergFK Göingarna9991004
Bengt-Göran MånssonOK Pan-Kristianstad510704
Elin NilssonOL Teamet Olofström8020326
Irmalinn NilssonHärlövs IF565432
Jörgen OlssonOK Pan-Kristianstad420173
Lisa OlssonOL Teamet Olofström9020523
Alice OlvegårdFK Göingarna2087152
Mikael PerssonFK Göingarna8101115
Marcus RovinaOK Skogsfalken891103
Anders SelinFK Göingarna16277
Edvin SelinFK Göingarna8030901
Vilmalee SuwanOK Vilse 879030714
Ella SöderbergOK Skogsfalken9030110
Ola SöderbergOK Skogsfalken9730919
Fabian ValleriusOL Teamet Olofström8448722
Elvira WildheimOL Teamet Olofström640055
Johan VinbladOL Teamet Olofström7020514

Kort blå (21)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Katrin AlmquistFK Göingarna446071
Susanne AnderssonOK Pan-Kristianstad711011
Ann-Sofie BrinkMarkaryds FK1680904
Elinor DelinFK Åsen7990428
Linda HammarquistBroSö OK446075
Ola JönssonOK Vilse 879670922
Mikael KarlssonOK Skogsfalken7042467
Andreas NilssonOK Pan-Kristianstad41557
Per NilssonStigmännen Karlshamns OK550812
Ingmar OlssonOK Vilse 8710138
Claes OlvegårdFK Göingarna448823
Jonas PaulinOK Vilse 87205262
Camilla SelinFK Göingarna26690
Svante SelinFK Göingarna8001001
Tuva SelinFK Göingarna8050913
Wilmer SelinFK Göingarna8100100
Margareta SvenssonOK Vilse 879500520
Marie SvenssonFK Åsen9821120
Roger ThörnOK Vilse 877899999
Kerstin TjernlundOK Vilse 879580909
Tore TjernlundOK Vilse 879090958

Kort gul (6)

NamnOrganisationBricknummer
Gustav AnderssonOK Pan-Kristianstad1040717
Ida FastOK Pan-Kristianstad427047
Katarina FastOK Pan-Kristianstad1334770
Eddie KarlssonOK Vilse 879060214
Filip PaulinOK Vilse 87205242
Hilma PaulinOK Vilse 8710119

Annonser