Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Vätterbygdden By Night #3

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Vätterbygdden By Night #3
Arrangörsorganisation: Os Hjälpkurvan
Datum: torsdag 13 december 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 83 anmälda deltagare.

Korta Dam (5)

NamnOrganisationBricknummer
Julia AbajiEksjö SOK7060114
Ayan LingIK Hakarpspojkarna439379
Sandra LingIK Hakarpspojkarna9050730
Thea Nordin AbajiEksjö SOK7031006
Linda NordinEksjö SOK527278

Korta Herr (8)

NamnOrganisationBricknummer
Stellan AhnströmForserums SOK29814
Gunnar AnderssonIK Vista353538
Kenneth AnderssonNässjö OK29368
Philip HjellströmGränna-Bygdens OK9660611
Stig KarlsmoIK Hakarpspojkarna18659
Emil LingIK Hakarpspojkarna9201713
Erik LingIK Hakarpspojkarna9005268
Fredrik MouchardIF Hallby SOK7640349

Mellan Dam (23)

NamnOrganisationBricknummer
Nora AeglerEksjö SOK8261101
Lovisa BlomgrenOs Hjälpkurvan8000523
Emma ErikssonEksjö SOK8021228
Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna8030329
Elna ForsbergIK Hakarpspojkarna919396
Anette GranstedtIK Hakarpspojkarna680124
Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna9040605
Alma HjertbergHestra IF8022828
Ebba HjertbergOs Hjälpkurvan9000920
Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna1020927
Amanda KleijnOs Hjälpkurvan2109106
Agnes LindblomMalmö OK9020728
Märta LjungbergOs Hjälpkurvan9020219
Nicolina MobergOK Tyr8020605
Julia RangertIK Hakarpspojkarna991911
Martina RizziEksjö SOK8120102
Gabriella S BerganderEksjö SOK8487432
Isa S EnvallIK Hakarpspojkarna680329
Clara SamuelssonOK Vivill8021010
Fanny SundbladEksjö SOK9201726
Alma VilhelmssonOs Hjälpkurvan8410614
Sarina ZülligEksjö SOK8110701
Eva ÖhlundIK Hakarpspojkarna2048230

Mellan Herr (33)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid AronssonOs Hjälpkurvan1020312
Sven-Gunnar BerganderEksjö SOK19705
Petter BergstedtMarkbygdens OK9102775
Emil BjörnlingerIK Hakarpspojkarna1991121
David BorgSödertälje-Nykvarn OF9200690
Hugo DjurstedtOs Hjälpkurvan9010528
Sixten EkbladhSol Tranås9480525
Isac EricssonOs Hjälpkurvan9000707
Stefan ErikssonIK Hakarpspojkarna343726
Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna691026
Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna7050627
Anton GunnarssonBredaryds SOK519094
Emanuel HerberthsonOs Hjälpkurvan8010621
Joar HertinIK Hakarpspojkarna8200121
Jonas HåkanssonEksjö SOK450686
Hugo JakobssonOs Hjälpkurvan9016916
Viktor Jellvert BörjesonOs Hjälpkurvan1021212
Måns LennermoNässjö OK29373
Simon LennermoNässjö OK29377
Anders LingIK Hakarpspojkarna9005266
Olof LjunggrenOs Hjälpkurvan700521
Linus LundbergOK Bävern8010829
Hans LundgrenIK Hakarpspojkarna9945637
Simon NilssonEksjö SOK860303
Gustav OhlinOK Tranan9020607
Maxim OmelchenkoOs Hjälpkurvan7020313
Mattis PerssonOs Hjälpkurvan838408
Oskar SvahnEksjö SOK430171
Simon SvahnEksjö SOK246071
Viktor WaernqvistOs Hjälpkurvan8010211
Bengt ÖhlundIK Hakarpspojkarna2048217
Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna8011021
Kalle ÖhlundIK Hakarpspojkarna1396641

Långa (14)

NamnOrganisationBricknummer
Axel ElmbladOs Hjälpkurvan8200206
Axel GranqvistOs Hjälpkurvan8131337
Adam GranstedtIK Hakarpspojkarna1940513
Lukas GranstedtIK Hakarpspojkarna719000
Andreas GustafssonIK Hakarpspojkarna8230199
Simon HardenOs Hjälpkurvan649447
Markus HederskogIK Hakarpspojkarna9107180
Andreas JanssonIK Hakarpspojkarna820519
Oscar JohanssonOs Hjälpkurvan9990331
Hugo LillieströmOK Roxen990911
Oliwer LundbergOK Bävern8012210
Gustav RuneforsOs Hjälpkurvan7000611
Filip TrofastBredaryds SOK8221299
Erik WigleOs Hjälpkurvan9101406

Annonser

Mila