Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Vätterbygdden By Night #3

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: Vätterbygdden By Night #3
Arrangörsorganisation: Os Hjälpkurvan
Datum: torsdag 13 december 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 83 anmälda deltagare.

Bredaryds SOK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anton GunnarssonBredaryds SOKMellan Herr519094
Filip TrofastBredaryds SOKLånga8221299

Eksjö SOK (14)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Julia AbajiEksjö SOKKorta Dam7060114
Nora AeglerEksjö SOKMellan Dam8261101
Sven-Gunnar BerganderEksjö SOKMellan Herr19705
Emma ErikssonEksjö SOKMellan Dam8021228
Jonas HåkanssonEksjö SOKMellan Herr450686
Simon NilssonEksjö SOKMellan Herr860303
Thea Nordin AbajiEksjö SOKKorta Dam7031006
Linda NordinEksjö SOKKorta Dam527278
Martina RizziEksjö SOKMellan Dam8120102
Gabriella S BerganderEksjö SOKMellan Dam8487432
Fanny SundbladEksjö SOKMellan Dam9201726
Oskar SvahnEksjö SOKMellan Herr430171
Simon SvahnEksjö SOKMellan Herr246071
Sarina ZülligEksjö SOKMellan Dam8110701

Forserums SOK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Stellan AhnströmForserums SOKKorta Herr29814

Gränna-Bygdens OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Philip HjellströmGränna-Bygdens OKKorta Herr9660611

Hestra IF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Alma HjertbergHestra IFMellan Dam8022828

IF Hallby SOK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Fredrik MouchardIF Hallby SOKKorta Herr7640349

IK Hakarpspojkarna (28)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emil BjörnlingerIK HakarpspojkarnaMellan Herr1991121
Stefan ErikssonIK HakarpspojkarnaMellan Herr343726
Fridolf EskilssonIK HakarpspojkarnaMellan Herr691026
Ida EskilssonIK HakarpspojkarnaMellan Dam8030329
Isak EskilssonIK HakarpspojkarnaMellan Herr7050627
Elna ForsbergIK HakarpspojkarnaMellan Dam919396
Adam GranstedtIK HakarpspojkarnaLånga1940513
Anette GranstedtIK HakarpspojkarnaMellan Dam680124
Emmy GranstedtIK HakarpspojkarnaMellan Dam9040605
Lukas GranstedtIK HakarpspojkarnaLånga719000
Andreas GustafssonIK HakarpspojkarnaLånga8230199
Markus HederskogIK HakarpspojkarnaLånga9107180
Joar HertinIK HakarpspojkarnaMellan Herr8200121
Hilda Holmqvist JohanssonIK HakarpspojkarnaMellan Dam1020927
Andreas JanssonIK HakarpspojkarnaLånga820519
Stig KarlsmoIK HakarpspojkarnaKorta Herr18659
Anders LingIK HakarpspojkarnaMellan Herr9005266
Ayan LingIK HakarpspojkarnaKorta Dam439379
Emil LingIK HakarpspojkarnaKorta Herr9201713
Erik LingIK HakarpspojkarnaKorta Herr9005268
Sandra LingIK HakarpspojkarnaKorta Dam9050730
Hans LundgrenIK HakarpspojkarnaMellan Herr9945637
Julia RangertIK HakarpspojkarnaMellan Dam991911
Isa S EnvallIK HakarpspojkarnaMellan Dam680329
Bengt ÖhlundIK HakarpspojkarnaMellan Herr2048217
Emil ÖhlundIK HakarpspojkarnaMellan Herr8011021
Eva ÖhlundIK HakarpspojkarnaMellan Dam2048230
Kalle ÖhlundIK HakarpspojkarnaMellan Herr1396641

IK Vista (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Gunnar AnderssonIK VistaKorta Herr353538

Malmö OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Agnes LindblomMalmö OKMellan Dam9020728

Markbygdens OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Petter BergstedtMarkbygdens OKMellan Herr9102775

Nässjö OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kenneth AnderssonNässjö OKKorta Herr29368
Måns LennermoNässjö OKMellan Herr29373
Simon LennermoNässjö OKMellan Herr29377

OK Bävern (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Linus LundbergOK BävernMellan Herr8010829
Oliwer LundbergOK BävernLånga8012210

OK Roxen (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hugo LillieströmOK RoxenLånga990911

OK Tranan (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Gustav OhlinOK TrananMellan Herr9020607

OK Tyr (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Nicolina MobergOK TyrMellan Dam8020605

OK Vivill (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Clara SamuelssonOK VivillMellan Dam8021010

Os Hjälpkurvan (21)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Arvid AronssonOs HjälpkurvanMellan Herr1020312
Lovisa BlomgrenOs HjälpkurvanMellan Dam8000523
Hugo DjurstedtOs HjälpkurvanMellan Herr9010528
Axel ElmbladOs HjälpkurvanLånga8200206
Isac EricssonOs HjälpkurvanMellan Herr9000707
Axel GranqvistOs HjälpkurvanLånga8131337
Simon HardenOs HjälpkurvanLånga649447
Emanuel HerberthsonOs HjälpkurvanMellan Herr8010621
Ebba HjertbergOs HjälpkurvanMellan Dam9000920
Hugo JakobssonOs HjälpkurvanMellan Herr9016916
Viktor Jellvert BörjesonOs HjälpkurvanMellan Herr1021212
Oscar JohanssonOs HjälpkurvanLånga9990331
Amanda KleijnOs HjälpkurvanMellan Dam2109106
Märta LjungbergOs HjälpkurvanMellan Dam9020219
Olof LjunggrenOs HjälpkurvanMellan Herr700521
Maxim OmelchenkoOs HjälpkurvanMellan Herr7020313
Mattis PerssonOs HjälpkurvanMellan Herr838408
Gustav RuneforsOs HjälpkurvanLånga7000611
Viktor WaernqvistOs HjälpkurvanMellan Herr8010211
Erik WigleOs HjälpkurvanLånga9101406
Alma VilhelmssonOs HjälpkurvanMellan Dam8410614

Sol Tranås (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sixten EkbladhSol TranåsMellan Herr9480525

Södertälje-Nykvarn OF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
David BorgSödertälje-Nykvarn OFMellan Herr9200690

Annonser