Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SM Sport Vintercup #3

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: SM Sport Vintercup #3
Arrangörsorganisation: Göteborg-Majorna OK
Datum: lördag 23 februari 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 70 anmälda deltagare.

Svart lång (herr huvudklass) (22)

NamnOrganisationBricknummer
Felix AxelssonMarkbygdens OK8060199
Fredrik BakkmanIFK Göteborg Orientering8060729
Fredrik EdénIFK Göteborg Orientering921234
Mikael EliassonGöteborg-Majorna OK870229
Erik EngstrandIFK Göteborg Orientering811222
Sergey FedatsenkaSävedalens AIK8643971
Anders HedbergGöteborg-Majorna OK900813
Anders HederskogIFK Göteborg Orientering850831
Magnus HomannOK Orinto701214
Henrik HåkanssonGöteborg-Majorna OK950831
Tim JohanssonFK Friskus-Varberg9000420
Anton KarlssonOK Kullingshof1902933
Fredrik KarlssonGöteborg-Majorna OK727374
Marcus MillegårdSävedalens AIK7206301
Fredrik NorellFrölunda OL11320
Heino OllinSävedalens AIK551116
Kevin StåhlGöteborg-Majorna OK952413
Laust SörensenGöteborg-Majorna OK1046021
Viktor WassénHalden SK9881337
Fredrik WennermarkSävedalens AIK942310
Simon WikströmOK Pan-Kristianstad1997523
Johan WinteråsVästerbergslagens OL1423481

Svart mellan (dam huvudklass) (29)

NamnOrganisationBricknummer
David AnderssonIFK Lidingö SOK9811225
Emma AnderssonSävedalens AIK750915
Stina BergSävedalens AIK931015
Simon BjörklundSävedalens AIK2065327
Anastasia DzianisavaSävedalens AIK8000991
Aina EdgrenGöteborg-Majorna OK951601
Camilla EngstrandIFK Göteborg Orientering810423
Mats GustafssonGöteborg-Majorna OK806070
Elisabeth HanssonIFK Lidingö SOK724601
Bengt JohanssonFK Friskus-Varberg8080566
Emmi JokelaIFK Göteborg Orientering8636160
Niclas JonassonIFK Göteborg Orientering760614
Carl JosefssonSävedalens AIK9010111
Anton KastrupSävedalens AIK8298500
Eskil KinnebergIFK Göteborg Orientering8645081
Emma LindénFK Friskus-Varberg7201362
Elias LjungqvistSävedalens AIK7750778
Kristina LorentzonGöteborg-Majorna OK7800916
Maria MagnussonSävedalens AIK8020909
Lovisa NilssonSävedalens AIK900628
Kirsi NurmiIFK Göteborg Orientering9982611
Andreas PerssonGöteborg-Majorna OK7206333
Elin PetterssonIFK Göteborg Orientering9709090
Henrik PetterssonGöteborg-Majorna OK9751125
Jimmy PetterssonIFK Göteborg Orientering2119792
Viktor RunnbyGöteborg-Majorna OK930613
Casper SkeppSävedalens AIK9030217
Kerstin WadmanGöteborg-Majorna OK919498
Gabriel ÖhgrenSävedalens AIK9020225

Svart kort (19)

NamnOrganisationBricknummer
Marina AxelssonMarkbygdens OK700228
Johan BerglundSävedalens AIK860609
Susanne BerglundSävedalens AIK30695
Eva ErikssonFK Friskus-Varberg28150
Gösta ErikssonFK Friskus-Varberg28146
Nils GrimbeckSävedalens AIK9020315
Fredrik HofflanderGöteborg-Majorna OK2089486
Tobias JohanssonOK Löftan8040827
Magnus JosefssonSävedalens AIK9600219
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK9500500
Pierre KarlssonOK Alehof7550429
Stig LarssonGöteborg-Majorna OK302397
Hans LindgrenOK Skogshjortarna362061
Veronica LindgrenOK Skogshjortarna2072787
Henrik NordholmSävedalens AIK670423
Per NordholmSävedalens AIK882211
Peter WallentinLerums SOK7504294
Lucyna WiktorGöteborg-Majorna OK8636523
Wojciech WiktorGöteborg-Majorna OK7207543

Annonser