Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till PreO, Upplandshelg

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: PreO, Upplandshelg
Arrangörsorganisation: OK Linné
Datum: lördag 15 juni 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 59 anmälda deltagare.

Pre-Elit (34)

NamnOrganisationBricknummer
Göran AnderssonAttunda OK36102
Nils-Olov AnderssonOK Rodhen404117
Owe AnderssonOK Löftan11060
Eva BjörkmanOK Tyr213873
Karin BödecsVingåkers OK1680916
Kent-Ove BödecsVingåkers OK1990712
Tsz Ho ChuiMOPC1815971
Bosse EngborgHällefors OK417380
Ken GammelgårdOK Ravinen2067123
Ingemar GidenstamKungälvs OK14464
Clara JakobssonTidaholm SOK Sisu9990820
Robert JakobssonTidaholm SOK Sisu9740812
Nils JanssonOK Raseborg263868
Ola JanssonBjörklinge SOK1966041
Tomas JanssonBjörklinge SOK902946
Johan JohanssonVänersborgs SK203840
Marcus JohanssonVänersborgs SK203840
Michael JohanssonVänersborgs SK203838
Björn KarlssonRehns BK29085
Elisabeth Norsell KarlssonRehns BK29088
Rolf B KarlssonSurahammars SOK2058951
Rolf I KarlssonRehns BK29089
Ove LarssonKvarnsvedens GOIF OK432430
Torbjörn LentzOK Milan403617
Erik LundkvistHJS-Vansbro OK226753
Per-Ivar MöllbergArboga OK9431011
Ove NäslundOK Roslagen8070409
Rudi OlvenmyrOK Tyr451047
Lars SilvervretOK Hedströmmen259288
Magnus SternerSträngnäs-Malmby OL10508
Lennart WahlgrenRehns BK423460
Andreas WerlinSimlångsdalens IF1401338
Elisabet WiksellStora Tuna OK14948
Geir Myhr ØienRingsaker OK216787

Pre-A (24)

NamnOrganisationBricknummer
Liselott AndénOK Linné351835
Lennart AnderssonHäverödals SK422404
Ragnar AnderssonHäverödals SK422403
Malin BromanLänna IF2106029
Claes ElvhammarAttunda OK8195711
Malin FriskVästerås SOK207518
Patrik FriskVästerås SOK207591
Pahn GardhemNybro OK1560430
Arne GustafsonLänna IF42542
Johannes JakobssonTidaholm SOK Sisu9020308
Kerstin JakobssonTidaholm SOK Sisu17972
Agne KarlssonSimlångsdalens IF16531
Håkan LundbergHäverödals SK422405
Monika MathiassonElverum OK550711
Olle MathiassonElverum OK1172311
Erik NordströmBjörklinge SOK2058224
Annsofi PetterssonSimlångsdalens IF351639
Tom RymoenOK Milan2101502
Leif SalinOK Tyr260736
David StansvikOK Milan340981
Lennart SvenssonStockholms Godtemplares IF342839
Eva TrangiusOK Tyr208897
Arne YngströmHagaby GoIF Örebro13840
Kerstin YngströmOK Löftan226916

Pre-B (1)

NamnOrganisationBricknummer
Jan BurellOK Enen441958

Annonser