Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Vintercup nr 10, Pan-Kristianstad

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Vintercup nr 10, Pan-Kristianstad
Arrangörsorganisation: OK Pan-Kristianstad
Datum: söndag 10 februari 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

2 banor (58)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Katrin AlmquistFK Göingarna446071
Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK19571
David BengtssonFK Åsen800430
Lars-Gunnar BengtssonStigmännen Karlshamns OK10711
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad502218
Agnes BerlinKarlskrona SOK449545
Kristina BerlinKarlskrona SOK18509
Susanna CaleklintKarlskrona SOK7908140
Annika EmanderStigmännen Karlshamns OK801219
Jakob EmanderStigmännen Karlshamns OK9781001
Per Inge ErikssonStigmännen Karlshamns OK530322
Kasper FagerKarlskrona SOK7060207
Eva Folkesson LööfOK Pan-Kristianstad29773
Annika FrantzBroSö OK15228
Bengt-Göran FrantzBroSö OK244365
Inger FrickFK Göingarna26656
Johan FridströmKarlskrona SOK7700325
Linda HammarquistBroSö OK446075
Gunnel HanssonKarlskrona SOK2095236
Hans-Inge HanssonOK Pan-Kristianstad421183
Viola HolmströmHärlövs IF9040610
Annika JosefssonKarlskrona SOK12577
Helena KristianssonHässleholms OK7681220
Elena KurashovaFK Åsen1980316
Tom LindbergLunds OK7206840
Svante LorentzsonBroSö OK7560763
Maria MickelåkerAndrarums IF9790301
Dorthe MunktvedAllerød OK8621007
Owe NilssonStigmännen Karlshamns OK9102854
Stefan NilssonStigmännen Karlshamns OK9901991
Birgitta OlssonOK Skogsfalken214205
Rebecka OlssonKarlskrona SOK812238
Claes OlvegårdFK Göingarna448823
Kerstin OlvegårdFK Göingarna448824
Jakob OmelchenkoKarlskrona SOK7060323
Bertil OttossonFK Göingarna910018
Anna PerssonFK Göingarna9860222
Ingvar PerssonFK Åsen7451005
Jan PerssonYstads OK9470110
Mats PeterssonStigmännen Karlshamns OK1415667
Ann-Sofie RobértStigmännen Karlshamns OK2101716
Pierre RobértStigmännen Karlshamns OK2101717
Nellie RydlundHässleholms OK8442363
Raimo SalminenOK Pan-Kristianstad354710
Maria SibilevaKarlskrona SOK1201174
Anna Simonsson-SøndenåBroSö OK
Christina SternerTockarps IK7630502
Märta SvennerudKarlskrona SOK2109207
Kenth SvenssonOK Skogsfalken12289
Anton TörnqvistKarlskrona SOK7474111
Kent TörnqvistKarlskrona SOK2109249
Bo UllmanOK Pan-Kristianstad43492
Mats WidesjöBroSö OK15242
Sandra WiduchKarlskrona SOK8041104
Peter WilhelmssonKarlskrona SOK12578
Oleksii ZhelobkovKarlskrona SOK2109211
Zacharias ÅkerlundStigmännen Karlshamns OK354818
Ann ÖhlinStigmännen Karlshamns OK451996

Annonser