Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Natt-Cup 2 Dalarna

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: Natt-Cup 2 Dalarna
Arrangörsorganisationer: Karlsbyhedens OK / Korsnäs IF OK
Datum: onsdag 5 december 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 46 anmälda deltagare.

Grycksbo IF OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Elin BryggarGrycksbo IF OKMellan D

IFK Mora OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Carl MagnussonIFK Mora OKMellan H

Karlsbyhedens OK (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Klara BerglundKarlsbyhedens OKKorta D
Simon BerglundKarlsbyhedens OKKorta H
Greta BladlundKarlsbyhedens OKKorta D
Mathias BladlundKarlsbyhedens OKKorta H
Olle BladlundKarlsbyhedens OKKorta H
Pontus HedbergKarlsbyhedens OKKorta H
Pelle NilssonKarlsbyhedens OKKorta H

Korsnäs IF OK (13)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Maja BergqvistKorsnäs IF OKMellan D
Moa BergqvistKorsnäs IF OKKorta D
Therese BergqvistKorsnäs IF OKMellan D
Elsa GolsäterKorsnäs IF OKKorta D
Joel GolsäterKorsnäs IF OKMellan H
Mats JönssonKorsnäs IF OKMellan H
Svante LindgrenKorsnäs IF OKMellan H
Jesper NordinKorsnäs IF OKMellan H
Mira NordinKorsnäs IF OKKorta D
Agnes WallinKorsnäs IF OKMellan D
Bo WallinKorsnäs IF OKKorta H
Michael WilhelmssonKorsnäs IF OKMellan H
Erik ÅbergKorsnäs IF OKMellan H

Kvarnsvedens GOIF OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Erik StigsmarkKvarnsvedens GOIF OKMellan H

Malungs OK Skogsmårdarna (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Johan BäckmanMalungs OK SkogsmårdarnaLång H
Anna-Karin NilssonMalungs OK SkogsmårdarnaKorta D
Oskar SandbergMalungs OK SkogsmårdarnaLång H
Filip WadstenMalungs OK SkogsmårdarnaLång H
Ludvig ÅhlundMalungs OK SkogsmårdarnaLång H

OK Kåre (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Matilda AnderssonOK KåreMellan D
Hanna BarkegrenOK KåreMellan D
Anders HåkanssonOK KåreMellan H
Patrik SöderqvistOK KåreMellan H
Vendela SöderqvistOK KåreMellan D

OK Linné (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Erik BjörklundOK LinnéLång H
Erik LindOK LinnéLång H
Ulrika LindstamOK LinnéKorta D

Stora Tuna OK (9)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Tove AlexanderssonStora Tuna OKLång D
Jonas AnderssonStora Tuna OKLång H
Anton ForsbergStora Tuna OKLång H
Olle KaleredStora Tuna OKLång H
Mattias MårtsStora Tuna OKLång H
Torbjörn Nilsson AlataloStora Tuna OKMellan H
Magdalena OlssonStora Tuna OKLång D
Emil SvenskStora Tuna OKLång H
Jesper SvenskStora Tuna OKLång H

Västerås SOK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Klas LindgrenVästerås SOKMellan H

Annonser