Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Idrefjällveckan Fjäll-O

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Idrefjällveckan Fjäll-O
Arrangörsorganisation: Idrefjällens OK
Datum: söndag 23 juni 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 432 anmälda deltagare.

D21 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK9641228
Frida BakkmanIFK Göteborg Orientering770817
Sandra BurénKöping-Kolsva OK910128
Elin CarlssonOK Pan-Kristianstad962608
Nelly CarlssonOK Pan-Kristianstad533251
Elsa EkelinKFUM Örebro OK770519
Jessica HallidayDomnarvets GOIF8493346
Pim HedbergOK Pan-Kristianstad960416
Klara HolmgårdKils OK960720
Lisa JohanssonOK Tranan9980514
Frida Jönsson HellstadiusLinköpings OK618941
Matilda LagerholmTumba-Mälarhöjden OK239773
Elin MånssonIFK Göteborg Orientering8029200
Frida NeroGöteborg-Majorna OK888866
Olivia NilssonOK Pan-Kristianstad8030619
Pia OlssonSkåneslättens OL7403243
Sarah PerssonOK Denseln9200693
Moa PetterssonGöteborg-Majorna OK961220
Kajsa RisbyOK Kåre9900718
Vendula SramkovaHemsedal IL505040
Moa SvenssonNässjö OK950530
Johanna ÖbergOK Linné8356356

H21 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AnderssonÄrla IF8078854
Per EklöfOK Milan9102012
Sven EngströmLinköpings OK8393103
Christian FoleySigtuna OK850527
Andreas GroteOLC SKOG Fribourg7775577
Joakim GustafssonFinspångs SOK443792
Fredrik HamreforsVästerås SOK8000319
Joakim HederskogIK Hakarpspojkarna831006
Christoffer JohanssonTrollhättans SOK8095714
Niclas JonassonIFK Göteborg Orientering760614
Robbin KantarpÄrla IF8620305
Olof LissmatsOK Södertörn886637
Jonas LundbergOK Renen8652942
Mattias LöfqvistVästerås SOK7602257
Josef NordlundOK Linné841100
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering252028
Joakim OlssonVäsby OK9006011
Albin RidefeltOK Linné9111230
Erik SkärbergTrollhättans SOK940306
Jan TroengOK Linné810425
Tobias ÖströmOK Tyr860317

D21 Kort (13)

NamnOrganisationBricknummer
Josefine AhlbäckOK Milan540215
Malin AxFinspångs SOK2101501
Karin ElghKöping-Kolsva OK850408
Susanne ErikssonOK Milan7870118
Audrey FoleySigtuna OK860526
Hanna GustafssonOK Kåre950490
Sandra HanssonÄrla IF9880614
Kristina HederskogJönköpings OK602168
Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK7732327
Emma KantarpÄrla IF8009251
Jessica NilssonOK Milan8414059
Fredrika VångellLinköpings OK789123
Åsa Zetterberg ErikssonOK Djerf8657125

H21 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik HamreforsVästerås SOK8042298

D20 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa HolmgårdKils OK8040599
Sofia JohanssonOK Skärmen9000811
Ella OlssonGrycksbo IF OK8200613

H20 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Albin AlsiöIF Hagen8137836
Oscar JohanssonKarlskrona SOK8033199
Andreas JonssonOK Orion8050899
Alexander KällTumba-Mälarhöjden OK7000619
Martin LammFrölunda OL1123456
Hugo LillieströmOK Roxen990911
Hampus NyströmIF Hagen9991209
Gustav OlssonOK Orion9000723
Emil PetterssonKarlskrona SOK990824

D18 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Moa AlsiöIF Hagen8189102
Emma ErikssonEksjö SOK8021228
Elsa ForsgrenVästerbergslagens OL7209760
Tilda GolsäterKorsnäs IF OK1470518
Clara JohanssonOK Skärmen9100302
Emma LingIK Hakarpspojkarna8020411
Kajsa LjungbergTumba-Mälarhöjden OK9021006
Katarina NorrbyOK Södertörn9201445

H18 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Isak AnängenNyköpings OK8020713
Andreas BorängSnättringe SK9020614
Thobias BrodinIFK Mora OK1408116
Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK438133

D16 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Hanna AlsiöIF Hagen8237648
Maja BergqvistKorsnäs IF OK8112761
Elsa HermanssonIFK Mora OK450657
Frida JohanssonOK Skärmen9030905
Tindra JonssonSkarpnäcks OL2063804
Elsa KällTumba-Mälarhöjden OK7040723
Thea NordinKorsnäs IF OK1038147

H16 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Albin BlombergSegersta OK1418870
Albin GenbergUlricehamns OK1420191
Eric HallnerOckelbo OK9030717
Jon HanssonOK Kåre9102609
Jonatan HälldalSkogslöparna8371334
Hugo KindbornOK Hällen7030129
Erik LingIK Hakarpspojkarna9005268
Egil LissmyrIFK Mora OK1130203
Marcus NilssonSkogslöparna9040301
Linus SjödénÄlvdalens IF OK8040611
Rasmus SöderbergGävle OK1031219

D14 Patrull (1)

NamnOrganisationBricknummer
Rut Lundin / Lovis de VilliersOK Södertörn / OK Södertörn2107432 / 7149473

D14 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Irma BergDomnarvets GOIF442043
Alva EliassonSundsvalls OK9060123
Alva ErssonIFK Mora OK7205503
Signe FeilSundsvalls OK2060777
Ylva HanssonOK Kåre9102610
Tuva HolmströmOK Ravinen355860
Sandra LingIK Hakarpspojkarna9050730
Alice LjungbergTumba-Mälarhöjden OK7060108
Tilde MansénSkarpnäcks OL8051028
Mira NordinKorsnäs IF OK1051117
Saga RydbergUmeå OK1157923
Emma ZettervallKarlskrona SOK1050824
Tuva ÖstangårdGamleby OK8050326

H14 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Nils BlombergSegersta OK355536
Hugo EkströmOK Tyr8060612
Martin ErikssonAnnebergs GIF27749
Niklas ErlandssonOK Södertörn8050707
Amund FlaskerudOL Toten-Troll2106177
Jens FochsenWaxholms OK8060308
Karl ForsgrenVästerbergslagens OL7209761
Isak HolmgårdKils OK1050604
Liam HälldalSkogslöparna8201859
Marcus LammFrölunda OL8060419
Ivar LissmyrIFK Mora OK1050904
Erik NederheimTäby OK711026
Johannes NorrbyOK Södertörn2083831
Nils SwartzOK Orion8262490
Axel TrofastTullinge SK449709
Viktor ÖhmanSkogslöparna1050508

D12 Patrull (2)

NamnOrganisationBricknummer
Alma Carlsson / Lovisa PihelKFUM Örebro OK / OK Tisaren17350 / 8080703
Saga Sehler / Julie CasselsjöOK Kolmården / OK Kolmården9071107 / 402903

D12 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Saga ChristensenSkåneslättens OL353082
Julia EkOK Ravinen1080226
Emma EngströmFinspångs SOK9070204
Ellen ForsgrenVästerbergslagens OL452647
Edith HolmstrandOK Landehof9071223
Viola HolmströmOK Ravinen217274
Hilda TrofastTullinge SK8400724

H12 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael BergOK Enen1112215
Hugo DanielssonLycksele IF2088700
Jakob EngströmHärnösands OK2087304
Petter FochsenWaxholms OK8071106
Joel HolmgårdKils OK9080305
Teodor JonssonSkarpnäcks OL209857
Emil LingIK Hakarpspojkarna8070505
Martin NilssonSkogslöparna9070228
Arvid NordinLycksele IF2119584
Manfred NordinLycksele IF227765
Albin SvenssonFK Herkules7428685
Felix ÖhmanSkogslöparna1070712

D10 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Tuva ChristensenSkåneslättens OL18548
Frida EkOK Ravinen1100321
Agnes FeilSundsvalls OK41830
Jonna Jodal GöthforsGöteborg-Majorna OK1863355
Lova JonssonSkarpnäcks OL22975
Elsa LakeSundsvalls OK2104482
Vera LindbergIFK Göteborg Orientering444676
Selma LöfqvistVästerås SOK7456886
Ronia MarstonHemsedal IL
Lilly Murtagh ÖstlinMariestads FK9419305
Lovisa NederheimTäby OK1885875
Allis SjödinOK Tisaren9102159

H10 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Malte AnderssonTrollhättans SOK9601465
Einar BlombergSegersta OK355537
Hampus DanielssonLycksele IF2088449
Lowe EkströmOK Tyr8090724
Herman EliassonSundsvalls OK9090421
Jonathan EngströmHärnösands OK2087305
Ivar HolmstrandOK Landehof443637
Lukas KantarpÄrla IF8623346
Erik KällTumba-Mälarhöjden OK7090519
Ossian NordinLycksele IF227744
Erik ZettervallKarlskrona SOK1090930

D35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Kristin DahlqvistOK Kåre248226
Annika EmanderStigmännen Karlshamns OK801219

H35 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Andreas AxelssonTjällmo-Godegårds OK1830510
Gabriel BengtssonStigmännen Karlshamns OK8110163
Tobias EliassonSundsvalls OK771118
Jakob EmanderStigmännen Karlshamns OK9781001
Stefan HogartKamrat och IF KIF32173
Anders HöijeGöteborg-Majorna OK800121
Jonatan SöderbergGävle OK1800208

D40 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Caroline AnderssonTrollhättans SOK8200677
Malin AnderssonUlricehamns OK1422648
Anna-Karin BondessonFrosta OK790301
Stina FeilSundsvalls OK2077293
Maria HolmstrandOK Landehof790209
Marlene HälldalSkogslöparna205448
Jenny JohanssonKFUM Örebro OK761206
Viktoria LindholmBoxholm-Mjölby OL1976112
Jenny NääsSundsvalls OK8454051
Cecilia RydbergUmeå OK1401347
Sara TimnerSundsvalls OK757677

H40 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Johan DanielssonLycksele IF2088408
Erik HarlénKFUM Örebro OK791114
Mattias HolmstrandOK Landehof780708
Tomas KristoferssonSundsvalls OK8458111
Bengt LeanderssonÄlvdalens IF OK555077
Fredrik RosénJönköpings OK8080625
Johan RydbergUmeå OK1401368

D45 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Karolina AnderssonLänna IF446184
Stina BorängSnättringe SK448865
Anna EkOK Ravinen2119878
Mia EronnLinköpings OK1721008
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll2106158
Cecilia FochsenWaxholms OK2050861
Therese HolmströmOK Ravinen16249
Annika JohanssonOK Tranan616851
Anna-Karin JonssonOK Orion18532
Kajsa LakeSundsvalls OK2088568
Tina LindgrenLinköpings OK1116116
Annika LundströmSundbybergs IK720223
Marie-louise PerssonFK Herkules38609
Maria Rosén ThelinJönköpings OK8040104
Annika SundströmVästerås SOK9701217

H45 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan BergOK Enen1380895
Johnny BlästaNjurunda OK7873720
Robert CederholmLänna IF436020
Johan EngströmHärnösands OK2087316
Trond FlaskerudOL Toten-Troll2106157
Anders GenbergUlricehamns OK2088941
Mats HainkeSnättringe SK2048740
Peter HermanssonIFK Mora OK720215
Jonas HälldalSkogslöparna7206297
Ola JodalGöteborg-Majorna OK9720117
Thomas JosarpFK Friskus-Varberg980923
Leif LindgrenLinköpings OK1973115
Neil MarstonHemsedal IL2038648
Jesper NordinKorsnäs IF OK9950623
Per-Anders OlssonOckelbo OK2058241
Börje PerssonOK Ravinen2107419
Andreas PihlströmOK Landehof445485
Stefan SehlerOK Kolmården9730319
Mikael SvenssonFK Herkules1447484
Olle WindeliusFrosta OK721102

D50 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa AlsiöIF Hagen8131823
Florence BergDomnarvets GOIF449225
Lena ErlandssonOK Södertörn8026021
Karin ErssonIFK Mora OK39774
Annelie JohanssonOK Skärmen343828
Åsa JosarpFK Friskus-Varberg1690710
Annika JosefssonKarlskrona SOK12577
Karin JägrydSkåneslättens OL8324901
Carina KaleredOK Denseln9640402
Malin LammFrölunda OL1680711
Anethe MansénSkarpnäcks OL2048615
Josefine NordströmOK Triangeln921107
Yvonne SjödénÄlvdalens IF OK8000228
Lotta StålVästerbergslagens OL7670521
Hana TichovskaSK Praga51676
Pia ÖstangårdGamleby OK2059938

H50 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Anders BergDomnarvets GOIF402008
Henrik BerlinOK Orion690423
Jörgen BlästaNjurunda OK219980
Tobias Den BraverOK Gränsen452711
Nils EklöwOK Södertörn990500
Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK2123455
Magnus FredrikssonKorsnäs IF OK8366991
Ola JernströmAvesta OK8118118
Hans JonssonVäsby OK9201483
Pontus JonssonOK Orion8090113
Anders JägrydSkåneslättens OL8638365
Anders LammFrölunda OL1660813
Oskar NederheimTäby OK660708
Jimmy NicklassonKexholms SK225165
Mikael NilssonSkogslöparna9680822
Anders PetterssonKarlskrona SOK650221
Pär StålVästerbergslagens OL7650415
Bo WesterbergTrollhättans SOK9650128
Peter WilhelmssonKarlskrona SOK12578
Björn ZettervallKarlskrona SOK1690327
Kristofer ÖhmanSkogslöparna691031

D55 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Anna GundSkattkärrs SOK1412222
Mia GustafssonOK Kåre620414
Karin HederskogJönköpings OK14237
Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK7631015
Ingrid KensbyOK Tyr9600221
Gunnel RaskIFK Mora OK10776
Carina Rosén ErikssonAnnebergs GIF27736
Camilla RosénAnnebergs GIF27747
Britta SahlinVänersborgs SK610126
Lena SwartzOK Orion9620620
Kristine Ö TollefsenOK Øst
Elisabeth TollemarkSkogsluffarnas OK2138890
Anna WidströmKvarnsvedens GOIF OK403977

H55 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Per BacklundOK Södertörn8196196
Ulf HamreforsVästerås SOK671400
Göran HellgrenOK Södertörn647201
Lars HolmgårdKils OK8010164
Ulf JungstrandOK Skogsfalken8180360
Mats JönssonKorsnäs IF OK8061040
Mats KensbyOK Tyr9600207
Mikael KindbornOK Hällen7620919
Mats LagerbladIFK Mora OK27160
Jan LindbergKorsnäs IF OK38856
Ronny NordgrenSundbybergs IK8131012
Ulf K. RaskIFK Mora OK640223
Terje SchjølbergRøros IL977886
Frode SjøvoldRøros IL9040962
Martin TichovskySK Praga51682
Bjørnar TollefsenOK Øst
Bosse WiggeDomnarvets GOIF47095

D60 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Kane AnderssonIFK Mora OK262922
Ylva GrapeDalaportens OL501847
Gudrun PerssonHallstahammars OK25308
Elisabeth ÖströmOK Tyr9560518

H60 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Torbjörn BergmanSnättringe SK8030655
Knut EngenRaumar Orientering9402901
Jan-Olov ErikssonAnnebergs GIF216598
Håkan ForsmanRonneby OK560619
Tomas HolmbergTumba-Mälarhöjden OK431397
Arne KarlssonTumba-Mälarhöjden OK29124
Jörgen KarlssonAttunda OK2107209
Lars LindgrenOK Ödmården9590622
Svante LindgrenKorsnäs IF OK571202
Roland NorellSöders-Tyresö570414
Frede ScheyeHerlufsholm OK7508016

D65 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Gullan AnderssonVästerås SOK9200684
Catherine DawsonGafanhori9102190
Lena LindgrenOK Järnbärarna2095414
Inger LindholmFjärås AIK28675
Inger MattssonVästerbergslagens OL353179
Annika NorströmHallstahammars OK25314
Helen TörnrosTumba-Mälarhöjden OK18744

H65 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Bo AnderssonVästerås SOK9200664
Karl-Erik AnderssonIFK Mora OK9510700
Matts BjörkeSöders-Tyresö530715
Olle BohmanHjärnarps OL8070907
Per Erik FogelVästerås SOK9000241
Michael FrenzelLOK Berlin501913
Inge HultmanKovlands IF226366
Sven LarssonSärna SK259375
Anders LillstrandSödertälje-Nykvarn OF2058210
Jan LindgrenOK Södertörn417620
Gunnar MunkteliusSurahammars SOK8652905
Helge SundbergRøros IL
Staffan TörnrosTumba-Mälarhöjden OK18718
Juergen ZiescheLOK Berlin236105
Lars ÖstlinOK Milan9530822
Olov ÖströmOK Tyr9541217

D70 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Elisabeth ErikssonOK Milan870118
Annie GunnarstorpOK Motala30368
Ann-Marie HolmströmGustavsbergs OK39742
Ulla LingJönköpings OK2078062
Ewa NordlundLänna IF36528
Ingrid TengelandIK Gandvik7470424

H70 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Lars-Gunnar BengtssonStigmännen Karlshamns OK354816
Roy DawsonGafanhori9102785
Per-Olof FernbergIS Skanne36139
Tommy HeldFK Åsen9818252
Ulf KjellinOK Hedströmmen8004902
Lennart LindgrenOK Järnbärarna2095408
Håkan NilssonMalmö OK511011
Roland NilssonSOK Viljan8000667
Leif NordlundLänna IF600914
Lars PerssonOK Kompassen9481206
Christer SandhOK Roxen9898533
Ingemar WidénKFUM Örebro OK439500
Per-Erik WåhlbergOK Linné592177

D75 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Birgitta JohanssonKristinehamns OK1430704
Kerstin JohanssonMarkbygdens OK18425
Lena LeanderssonÄlvdalens IF OK714542
Ulla NilssonSOK Viljan8250204
Gunborg WestinLeksands OK351880

H75 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Hans L AnderssonVästerbergslagens OL19030
Uno BergOK Motala448394
Johnny BrandtHällefors OK46763
Kurt FredrixonOK Skogshjortarna7019555
Pär-Erik JohanssonMarkbygdens OK9440525
Runo JohanssonKristinehamns OK1430827
Erland LingJönköpings OK2057367
Lars TuvessonUlricehamns OK33629
John VallinOK Hedströmmen236930

H80 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Nils JanssonSkattkärrs SOK36178
Holger PerssonOK Eken536516

U1 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Mattis CarlströmIK Hakarpspojkarna1828828
Olle DahlqvistOK Kåre2147913
Isak Jodal GöthforsGöteborg-Majorna OK1021805
Markus KantarpÄrla IF8624304
Svante LindbergIFK Göteborg Orientering2141429
Adelia NordinLycksele IF2088686
Märta OlssonOckelbo OK894982
Hugo RydbergUmeå OK1240663
Vide Zetterberg ViklundOK Djerf36308

U2 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Elin BrolinOckelbo OK2088647
Linnea BrolinOckelbo OK2124684
Ture CarlssonKFUM Örebro OK21760
Tove DahlqvistOK Kåre7110614
Lars FlaskerudOL Toten-Troll2106197
Nils ForsgrenVästerbergslagens OL452621
Ida OlssonOckelbo OK2058266
Alfred PihelOK Tisaren8110119
Oskar PihelOK Tisaren8110118
Assar Rosén ThelinJönköpings OK1100510
Wilda RydqvistÄlvdalens IF OK500132

Öppen 3 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Karin B. AnderssonIF Hagen436008
Margareta HeldFK Åsen9639108
Marita JohanssonMarkbygdens OK28830
Oskar WesterbergTrollhättans SOK439928

Öppen 5 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa CarlströmIK Hakarpspojkarna44640
Maria DanielssonLycksele IF2088411
Christina EngströmHärnösands OK2119454
Helena FalkTäby OK225348
Bernt ForsgrenVästerbergslagens OL452632
Emma KällTumba-Mälarhöjden OK231194
Ulrika LarssonLidköpings VSK441169
Helena LindbergIFK Göteborg Orientering449719
Jenny ÖhmanSkogslöparna1975917

Öppen 7 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Hans AnderssonIK Gandvik16239
Andreas AppelbringOK Milan8171088
Ylva FornanderCentrum OK428884
Elin HerrmannFalköpings AIK OK433612
Stefan Karlsson AlsiöIF Hagen433608
Joel LarssonKöping-Kolsva OK18908
Lena LjungbergTumba-Mälarhöjden OK9690921
Stefan LjungbergTumba-Mälarhöjden OK9720812
Annika TollefsenOK Øst
Jan WiklundFalköpings AIK OK990919
Julius WiklundFalköpings AIK OK960902
Tilda WiklundFalköpings AIK OK920807
Pia VångellLinköpings OK920414
Tomas VångellLinköpings OK2079665

Öppen 8 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Sven LarssonGöteborgs SK259349
Ida MattssonOK Kåre353180
Tomas NordinLycksele IF1532600

Öppen 9 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Patrik BlomRehns BK8208230
Tord HederskogJönköpings OK610111
Niklas NorlingOK Ödmården439983
Jimmy PetterssonIFK Göteborg Orientering2119792

Annonser