Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Haninge, sprintstafett

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisationDölj laguppställningar

Tävlingens namn: Haninge, sprintstafett
Arrangörsorganisation: Haninge SOK
Datum: lördag 24 oktober 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 26 anmälda lag.

Stafett (26)

NamnLaguppställning
"vi kommer snart"
1Ida Svahn245253
2Emma Norin2095578
3Emma Svidén1000811
GOK L8s
1Dondi Nilsson2083813
2Anders Jenner2139722
3Lotta Valentin2078259
GOK Max:s
1Veronica Österberg2068853
2Henrik Österberg7660201
3Max Österberg7210276
GOK ungdomar
1Hannes Henriksson1620044
2Jonathan Nilsson1060802
3Rasmus Lindblom8160404
GOK Veteraner
1Anna Lindell9670322
2Magnus Lindblom8260576
3Peter Landén8005489
GOK:art
1Louise Lindell9030417
2Emilia Nilsson1130103
3Ida Österberg7040327
Gustavsbergs OK 2
1Carin Rosén8170268
2Anna Dahlgren-Rosén8160297
3David Bejbom9860224
Haninge 1
1Alfred Holmlund344560
2Sigrid Holmlund445265
3
Haninge 2
1Felix Hägglund445266
2Ricardo Mihai
3
Helo kitty
1Erik Norin2095226
2Elmin Hovmöller2115412
3Olle Thimberg2093568
IFK Enskede 1
1Ulrika Axell2089355
2Tomas Axell2141490
3Pontus Axell2089374
IFK Enskede 2
1Jon Forsberg Rundström8100503
2Per Forsberg680510
3Nils Forsberg Rundström8020003
IFK Enskede 3
1Nora Ahlström38783
2Lucas De Boussard8200805
3Linn De Boussard8050730
Mårsell kids
1Mira Mårsell2104486
2Viggo Mårsell2104122
3Hilda Mårsell2088908
OK Södertörn 2
1Rut Lundin2107432
2Lovis de Villiers7149473
3Niklas Erlandsson8050707
OLG Suhr
1Marion Widmer780219
2Martin Widmer8181818
3Marion Büchli8444448
OOK
1David Djupsjö262556
2Roger Djupsjö2075162
3David Djupsjö262556
Shashu
1Felicity Brown8001525
2Julian Dent8001522
3Kathryn Barr8640487
Släktfejden
1Daniel Leire740726
2Jonas Leire1080812
3Ola Leire2093439
Släktfejden - Almgren
1Sara Almgren2137573
2Elin Almgren9080518
3Karin Almgren1393128
Släktfejden / Team Henriques
1Viggo Henriques2126133
2Emma Henriques2078041
3Maria Henriques10417
Stora Tuna OK 1
1Alva Aldin8120824
2Nora Aldin8090912
3Niklas Aldin740410
Söderbönor
1Kristina Norin2089127
2Susanne Svidén895422
3Cecilia Enbäck2078173
Söders-Thimberg
1Stefan Norin7000432
2Carl-Johan Krook2078253
3Göran Thimberg2048775
Team Martinelle
1Signe Martinelle7001132
2Stina Martinelle7001145
3Markus Martinelle9084193
Vesslan, Åsnan och Mörten
1Vera Reveny2089129
2Åke Lewander347314
3Mårten Reveny33521

Annonser