Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Vintercupen nr 7, BroSö OK

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Vintercupen nr 7, BroSö OK
Arrangörsorganisation: BroSö OK
Datum: söndag 20 januari 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 77 anmälda deltagare.

5 banor (2)

NamnOrganisationBricknummer
Fredrik NilssonOK Pan-Kristianstad920803
Benjamin ViebkeMalmö OK9895435

4 banor (8)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik AnderssonHässleholms OK9771215
Lina BergmanOK Skogsfalken820203
Ludvig HallabroHässleholms OK8629809
Jesper HåkanssonFK Göingarna1008402
Henric HöglindOK Pan-Kristianstad208583
Pontus LarssonOK Skogsfalken264152
Johan NöjdFK Göingarna433787
Anders SelinFK Göingarna16277

3 banor (17)

NamnOrganisationBricknummer
Anders BlomqvistOK Skogsfalken9660822
Magnus EmilssonFK Åsen15906
Göran FastOK Pan-Kristianstad1218542
Michael HusénOK Pan-Kristianstad42024
Jonas K JohanssonOK Skogsfalken438779
Josefine JungstrandOK Skogsfalken9690301
Håkan JönssonOK Pan-Kristianstad340175
Jon MobergFK Göingarna9991004
Per NilssonStigmännen Karlshamns OK550812
Johnny NimvikFK Åsen620325
Paul OlssonOK Skogsfalken1972830
Hans PerssonAndrarums IF8408408
Lena PerssonOK Skogsfalken12244
Camilla SelinFK Göingarna26690
Christina SmedbergOK Skogsfalken641022
Henrik ViktorssonOK Skogsfalken2057332
Hanna WåhlinOK Skogsfalken920831

2 banor (28)

NamnOrganisationBricknummer
Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK19571
Britt-Marie BengtssonFK Åsen620228
David BengtssonFK Åsen800430
Lars-Gunnar BengtssonStigmännen Karlshamns OK10711
Kerstin DahlHärlövs IF404162
Lars DahlHärlövs IF234427
Torgny HolmströmHärlövs IF9690415
Nils-Arne HåkanssonStigmännen Karlshamns OK15223
Thomas JohanssonStigmännen Karlshamns OK1490927
Julia KarlssonOK Skogsfalken7102210
Nils KarlssonVäxjö AIS426900
Elena KurashovaFK Åsen1980316
Barbro KärvhagOK Skogsfalken431001
Karin LindqvistStigmännen Karlshamns OK770422
Elvira LjungbergOK Skogsfalken9201714
Per-Ola MelanderStigmännen Karlshamns OK640327
Birgitta NilssonStigmännen Karlshamns OK1570402
Matilda NilssonOK Gynge448834
Lena OlssonBroSö OK253707
Melker OlssonBroSö OK15230
Ida SchybergOK Skogsfalken2125963
Kenth SvenssonOK Skogsfalken12289
Lars SäfströmOK Pan-Kristianstad26693
Ingrid SöderbergOK Skogsfalken9820429
Anna ViktorssonOK Skogsfalken7203836
Zacharias ÅkerlundStigmännen Karlshamns OK354818
Anders ÅkessonMalmö OK42262
Ann ÖhlinStigmännen Karlshamns OK451996

1 bana (10)

NamnOrganisationBricknummer
Kerstin ArnessonOK Skogsfalken12202
Conny BerggrenVäxjö AIS25596
Katarina FastOK Pan-Kristianstad1334770
Margret KarlssonOK Skogsfalken12207
Pernilla LarssonOK Skogsfalken214241
Ann-Sophie NilssonStigmännen Karlshamns OK11825
Agnes OlssonOK Skogsfalken1111005
Olof OlssonOK Skogsfalken1070314
Ingvar PerssonFK Åsen7451005
Marie SvenssonFK Åsen9821120

Gul (9)

NamnOrganisationBricknummer
Frida EmilssonFK Åsen2104137
Carolina KarlssonOK Skogsfalken7040379
Sonia KurashovaFK Åsen1080909
Anna MobergFK Göingarna1500403
Ellen MobergFK Göingarna1500715
Kati NémethStigmännen Karlshamns OK1396116
Maria SköldqvistOK Skogsfalken
Olivia SvenssonFK Åsen1081218
Eric TenlandStigmännen Karlshamns OK947815

Vit (3)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid OlssonBroSö OK253707
Klara OlssonBroSö OK253704
Olle SchybergOK Skogsfalken2115583

Annonser

Mila