Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Övikssprinten

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Övikssprinten
Arrangörsorganisation: Skogslöparna
Datum: fredag 31 maj 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 131 anmälda deltagare.

D21 Elit (2)

NamnOrganisationBricknummer
Louise HaneOK Nolaskogsarna2089233
Helen HanstockÖstersunds OK8091216

H21 Elit (4)

NamnOrganisationBricknummer
Anders BoströmJärfälla OK820429
Simon DahlbergOK Nolaskogsarna9903265
Isak ErikssonOK Nolaskogsarna8431109
James TurtonÖstersunds OK1950612

H20 Elit (1)

NamnOrganisationBricknummer
Adrian JohanssonOK Nolaskogsarna8313131

H18 Elit (1)

NamnOrganisationBricknummer
Samuel JohanssonOK Nolaskogsarna1961111

D21 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Frida ForsbergTullinge SK971123
Ana MatkovicSundsvalls OK2104355
Jenny NääsSundsvalls OK26975

H21 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Fredrik ForsbergTullinge SK920407

D20 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Beatrice AlmÖrnsköldsviks OK7891961
Elin BlombergLycksele IF227727

D16 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Hanny EdströmHärnösands OK8040521
Nora EngströmOK Nolaskogsarna7040206
Emilia JohanssonOK Nolaskogsarna8078890
Elsa LindahlHärnösands OK452970
Elin NäslundOK Nolaskogsarna1168432
Nora WesterlundOK Nolaskogsarna903045
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK8240804

H16 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Emil BlidefalkOK Södertörn682297
Jonatan HälldalSkogslöparna8371334
Elis IversAttunda OK7040211
Axel MannelqvistOK Nolaskogsarna2096745
Marcus NilssonSkogslöparna9040301
Filip NordströmSkogslöparna1040709
Svante SirviöUmeå OK2089223

D14 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Saga BergvinSkogslöparna2112384
Lovisa DufvaSundsvalls OK2077261
Frida HägglundOK Nolaskogsarna440897
Cornelia HörnquistÖrnsköldsviks OK2068920
Maja LundholmUmeå OK1505010
Clara NordströmSkogslöparna2104124
Julina NyströmOK Nolaskogsarna306105
Liv PaulerSkogslöparna8060213
Alva PerboSkogslöparna7051118
Alice RytterstedtSkogslöparna2089215
Tuva SirviöUmeå OK2089208
Ellen WesterlundOK Nolaskogsarna1060327
Hilma VikströmUmeå OK2089231
Ella YtterströmSundsvalls OK2077279

H14 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Joel ByströmOK Nolaskogsarna9201448
William HäggkvistOK Nolaskogsarna1706968
Liam HälldalSkogslöparna8201859
Axel JonssonSkogslöparna448570
Mattias LarssonSundsvalls OK1051126
Sixten PerssonSkogslöparna1050204
Otto TimbyUmeå OK2104499
Viktor ÖhmanSkogslöparna1050508

D12 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Felicia Aspnäs FermSidensjö IK47232
Signe ForsbergSkogslöparna9070907
Alva MattssonSkogslöparna
Delisia NyströmOK Nolaskogsarna306104
Ida PaulerSkogslöparna8080320
Emma PerboSkogslöparna7080723
Tindra RytterstedtSkogslöparna2089004
Hanna WoxlinSkogslöparna7070430

H12 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Gustav BergvinSkogslöparna2112374
Elias EdinSidensjö IK2104186
Jakob EngströmHärnösands OK2087304
Sixten KjellqvistSidensjö IK448760
Martin NilssonSkogslöparna9070228
Valter VikströmUmeå OK2089229
Felix ÖhmanSkogslöparna1070712

D10 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Märta MannelqvistOK Nolaskogsarna2096746
Ella MattssonSkogslöparna
Stina PerssonSkogslöparna36326
Elsa WoxlinSkogslöparna7100607
Selma YtterströmSundsvalls OK2104419

H10 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Filip Aspnäs FärmSidensjö IK405404
Alexander DufvaSundsvalls OK41920
Jonathan EngströmHärnösands OK2087305
Ture ForsbergSkogslöparna9990111
Hannes HägglundOK Nolaskogsarna9932457
Nils JonssonSkogslöparna448572
Hilding KjellqvistSidensjö IK2104036
Arvid NordströmSkogslöparna2104477

D40 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Lina KjellqvistSidensjö IK448724
Irené LarssonSundsvalls OK1771213
Anna QuayleOK Nolaskogsarna21869
Monika WesterlundOK Nolaskogsarna7589230

H40 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Johan FärmSidensjö IK47238
Tomas KristoferssonSundsvalls OK2104331
Andreas LundholmUmeå OK1001013
Niklas NyströmOK Nolaskogsarna246074
Tom QuayleOK Nolaskogsarna750815

D45 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa HägglundOK Nolaskogsarna449390

H45 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Patrik BlidefalkOK Södertörn560203
Björn ByströmOK Nolaskogsarna452611
Fredrik ForsgrenOK Nolaskogsarna8412569
Magnus JonssonSundsvalls OK730321
Anders MannelqvistOK Nolaskogsarna9201464
Niklas TimbyUmeå OK2106193
Mathias WesterlundOK Nolaskogsarna1989230

D50 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Anna-Karin Barkholt WiklundOK Nipan2137571
Marita SöderlindÖrnsköldsviks OK2068968
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK8270169

H50 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Urban BlombergLycksele IF227726
Hans-Erik CarlborgIFK Umeå433618
Ulrik IversAttunda OK7691127
Ulf LindahlHärnösands OK435778
Rune LindströmOK Nolaskogsarna7670302
Jan NäslundOK Nolaskogsarna670903
Jonas PetersonIFK Umeå581018

D60 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Inger EdinSidensjö IK47230
Katarina KvickSkogslöparna9550706
Kristina PetersonIFK Umeå590513

H60 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Jörgen EdinSidensjö IK405410

H65 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Thomas LarssonLugnviks IF244973
Leif SellingHärnösands OK402972

D70 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lena StenbergIFK Umeå259325

H70 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Stig BlidefalkOK Nipan259212
Urban BoströmSolna OK19205
Berndt StenbergIFK Umeå1259369
Per SundinSkogslöparna438150

D75 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anne-Marie ByströmSidensjö IK47228

Inskolning (1)

NamnOrganisationBricknummer
Martin EdinSidensjö IK2104024

U2 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Isabell AhlqvistÖrnsköldsviks OK208391
Emma ByströmOK Nolaskogsarna452609
Linnea DufvaSundsvalls OK2104400
Sara HäggquistOK Nolaskogsarna1090331
Tilde LarssonÖrnsköldsviks OK208318
Amanda MattssonÖrnsköldsviks OK208315
Milea NyströmOK Nolaskogsarna208350

Öppen 3 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anna HörnquistÖrnsköldsviks OK208309

Öppen 5 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Caroline YtterströmSundsvalls OK2078255
Daniel YtterströmSundsvalls OK2104368

Öppen 7 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Kristina NilssonIFK Umeå1426984

U3 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Lisa EdinSidensjö IK2068987
Astrid ÖströmOK Nolaskogsarna

Annonser