Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SkidO, IFK Umeå, VOF-cup, #1, medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: SkidO, IFK Umeå, VOF-cup, #1, medel
Arrangörsorganisation: IFK Umeå
Datum: söndag 20 januari 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 68 anmälda deltagare.

D21 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Beatrice AlmÖrnsköldsviks OK7891961
Kajsa DahlbergIFK Umeå402955
Lea EdvardssonUmeå OK2089211
Elisabeth FriesUmeå OK7662220
Ester LaudonVännäs OK419676
Linda LindkvistIK Jarl Rättvik2057207
Lilian PalmHJS-Vansbro OK9020702
Sonja PalmHJS-Vansbro OK42755
Isabel SalénIFK Mora OK960488
Frida SandbergSäterbygdens OK8393797
Thea WennbergSkellefteå OK9020221
Evelina WickbomI 19 IF8191217
Klara YngvessonUmeå OK7970907

H21 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Erik BlomgrenUmeå OK8628547
Johannes EklöfIF Hallby SOK1950430
Rasmus ErikssonUmeå OK7030529
Andreas LundholmUmeå OK1001013
Isak LundholmUmeå OK1440991
Markus LundholmOK Renen920214
Jakob NilssonUmeå OK7088807
Mattias NyströmUmeå OK830527
Jakob OdebladIFK Umeå810602
Zeb PalmHJS-Vansbro OK9000908
Hans PerssonIFK Umeå811098
Tomas PerssonSkellefteå OK227338
Erik SilfverIFK Umeå205416
Sixten WalheimRobertsfors IK722195

H16 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Andreas SvenssonSK Björnen1030701

D14 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Cornelia HörnquistÖrnsköldsviks OK2068920
Emmy KärrlanderUmedalens IF897412
Maja LundholmUmeå OK1505010
Ebba SamuelssonUmeå OK2132108
Tuva SirviöUmeå OK2089208

H14 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Edvard SvenssonSK Björnen1061026
Otto TimbyUmeå OK2104499

H12 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Hugo DanielssonLycksele IF2088700
Lukas ErikssonUmeå OK980816
Frans PerssonSkellefteå OK350506
Axel SamuelssonUmeå OK2132101

D40 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa BäckstrandUmeå OK2089235
Agneta FriesUmeå OK19787
Emma LundholmUmeå OK440991
Anna Karin NilssonUmeå OK7081807
Anette PalmHJS-Vansbro OK9660425
Marita SöderlindÖrnsköldsviks OK2068968

H40 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan KärrlanderUmedalens IF897411
Hjalmar LaudonVännäs OK429703
Mattias LindmarkRobertsfors IK9730331
Sven PerssonÅrsunda IF355960
Fredrik SamuelssonUmeå OK2132245
Niklas TimbyUmeå OK2106193
Patrik WennbergSkellefteå OK9720918

H60 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Håkan ErikssonUmeå OK19777
Jan-Ivar FlodinLugnviks IF449541
Clas FriesUmeå OK9973314
Hans-Erik GrenholmWilhelmina OK25072
Mats KlingvallUmeå OK9470902
Terho NevalainenUmeå OK262941
Tjelvar OtterbjörkUmeå OK1960001
Lars SjölanderHärnösands OK37115
Gunnar TigerUmeå OK9129243
Torbjörn YttergrenStöcksjö IS7210270

Öppen 1 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Hampus DanielssonLycksele IF2088449
Siri EdvardssonUmeå OK452676

Öppen 3 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Hilja BerggrundUmeå OK1196000
Mattias BerggrundUmeå OK750322
Vigon BerggrundUmeå OK1960003

Öppen 5 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Johan DanielssonLycksele IF2088408

Annonser