Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SkidO, IFK Umeå, VOF-cup, #1, medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: SkidO, IFK Umeå, VOF-cup, #1, medel
Arrangörsorganisation: IFK Umeå
Datum: söndag 20 januari 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 68 anmälda deltagare.

HJS-Vansbro OK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anette PalmHJS-Vansbro OKD409660425
Lilian PalmHJS-Vansbro OKD219020702
Sonja PalmHJS-Vansbro OKD2142755
Zeb PalmHJS-Vansbro OKH219000908

Härnösands OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lars SjölanderHärnösands OKH6037115

I 19 IF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Evelina WickbomI 19 IFD218191217

IF Hallby SOK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Johannes EklöfIF Hallby SOKH211950430

IFK Mora OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Isabel SalénIFK Mora OKD21960488

IFK Umeå (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kajsa DahlbergIFK UmeåD21402955
Jakob OdebladIFK UmeåH21810602
Hans PerssonIFK UmeåH21811098
Erik SilfverIFK UmeåH21205416

IK Jarl Rättvik (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Linda LindkvistIK Jarl RättvikD212057207

Lugnviks IF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jan-Ivar FlodinLugnviks IFH60449541

Lycksele IF (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hampus DanielssonLycksele IFÖppen 12088449
Hugo DanielssonLycksele IFH122088700
Johan DanielssonLycksele IFÖppen 52088408

OK Renen (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Markus LundholmOK RenenH21920214

Robertsfors IK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Mattias LindmarkRobertsfors IKH409730331
Sixten WalheimRobertsfors IKH21722195

SK Björnen (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Andreas SvenssonSK BjörnenH161030701
Edvard SvenssonSK BjörnenH141061026

Skellefteå OK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Frans PerssonSkellefteå OKH12350506
Tomas PerssonSkellefteå OKH21227338
Patrik WennbergSkellefteå OKH409720918
Thea WennbergSkellefteå OKD219020221

Stöcksjö IS (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Torbjörn YttergrenStöcksjö ISH607210270

Säterbygdens OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Frida SandbergSäterbygdens OKD218393797

Umedalens IF (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emmy KärrlanderUmedalens IFD14897412
Stefan KärrlanderUmedalens IFH40897411

Umeå OK (31)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hilja BerggrundUmeå OKÖppen 31196000
Mattias BerggrundUmeå OKÖppen 3750322
Vigon BerggrundUmeå OKÖppen 31960003
Erik BlomgrenUmeå OKH218628547
Åsa BäckstrandUmeå OKD402089235
Lea EdvardssonUmeå OKD212089211
Siri EdvardssonUmeå OKÖppen 1452676
Håkan ErikssonUmeå OKH6019777
Lukas ErikssonUmeå OKH12980816
Rasmus ErikssonUmeå OKH217030529
Agneta FriesUmeå OKD4019787
Clas FriesUmeå OKH609973314
Elisabeth FriesUmeå OKD217662220
Mats KlingvallUmeå OKH609470902
Andreas LundholmUmeå OKH211001013
Emma LundholmUmeå OKD40440991
Isak LundholmUmeå OKH211440991
Maja LundholmUmeå OKD141505010
Terho NevalainenUmeå OKH60262941
Anna Karin NilssonUmeå OKD407081807
Jakob NilssonUmeå OKH217088807
Mattias NyströmUmeå OKH21830527
Tjelvar OtterbjörkUmeå OKH601960001
Axel SamuelssonUmeå OKH122132101
Ebba SamuelssonUmeå OKD142132108
Fredrik SamuelssonUmeå OKH402132245
Tuva SirviöUmeå OKD142089208
Gunnar TigerUmeå OKH609129243
Niklas TimbyUmeå OKH402106193
Otto TimbyUmeå OKH142104499
Klara YngvessonUmeå OKD217970907

Wilhelmina OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hans-Erik GrenholmWilhelmina OKH6025072

Vännäs OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ester LaudonVännäs OKD21419676
Hjalmar LaudonVännäs OKH40429703

Årsunda IF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sven PerssonÅrsunda IFH40355960

Örnsköldsviks OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Beatrice AlmÖrnsköldsviks OKD217891961
Cornelia HörnquistÖrnsköldsviks OKD142068920
Marita SöderlindÖrnsköldsviks OKD402068968

Annonser