Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Vinterrace etapp 5

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Vinterrace etapp 5
Arrangörsorganisation: Vänersborgs SK
Datum: söndag 3 februari 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 72 anmälda deltagare.

H-kort (23)

NamnOrganisationBricknummer
Ville AbrahamssonBrattås CK2089075
Johannes AnderssonVänersborgs SK9090312
Malte AnderssonTrollhättans SOK9601465
Albin AppelgrenTrollhättans SOK449691
Cenny AppelgrenTrollhättans SOK449665
Per-Arne JohanssonVänersborgs SK807547
Alvin JonassonSvanesunds GIF340103
Jan KjellströmSvanesunds GIF11581
Måns LindénUddevalla OK2075196
Rasmus LindénUddevalla OK2075289
Tor LindénUddevalla OK2062726
Hans LindqvistTrollhättans SOK2085365
Lars LjungbergTrollhättans SOK717445
Hannes ModénVänersborgs SK1120815
Nore ModénVänersborgs SK1090708
Göte NatanaelssonLjungskile FK26578
Viktor NilssonStångenäs AIS253787
Leif OlofssonOK Flundrehof419726
Gunnar PerssonSvanesunds GIF234760
Sven PerssonLjungskile FK26588
Joel SimonssonSvanesunds GIF340102
Berkley StaggOK Skogsvargarna7886688
Vilgot ÅhlundVänersborgs SK7080701

H-mellan (13)

NamnOrganisationBricknummer
Viggo AnderssonTrollhättans SOK9577765
Gunnar BejbomUddevalla OK866886
Hans EkbergTrollhättans SOK1531029
Magnus EmanuelssonOK Skogsvargarna7660612
Andreas GleisnerOK Skärmen2062784
Lars HogedalVänersborgs SK9500514
Johnny KarlssonUddevalla OK356093
Olof KarlssonUddevalla OK30302
Pierre KarlssonOK Alehof7550429
Thomas KarlssonFrämmestads IK2060752
Olof MartanderTrollhättans SOK7710811
Bengt NorrmanTrollhättans SOK9640304
Odd WallanderBrattås CK7740810

H-lång (7)

NamnOrganisationBricknummer
David AlménVänersborgs SK8039596
Anders JohanssonUddevalla OK448856
Arne LundStenungsunds OK2081968
Johan LundStenungsunds OK2101918
Pär SvenssonStenungsunds OK345327
Anders VedinSundsvalls OK9940430
Jacob ÖstermanVänersborgs SK520702

D-kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ulrika AppelgrenTrollhättans SOK449663
Alicia LundgrenUddevalla OK17334

D-mellan (23)

NamnOrganisationBricknummer
Ida AnderssonVänersborgs SK9070512
Sara AnderssonVänersborgs SK7730913
Alma AppelgrenTrollhättans SOK9030210
Nina BejbomUddevalla OK610801
Elvira BjörklundTrollhättans SOK970513
Andrea EnbomVänersborgs SK9709122
Lisa Hafstad WallanderBrattås CK722307
Birgit HanssonHerrestads AIF26221
Kerstin Haugen LundStenungsunds OK2081945
Ulrika HellmanEj klubbansluten264394
Gunilla HogedalVänersborgs SK9530312
Ingrid JessenFrämmestads IK1413010
Susanne JohanssonStångenäs AIS246504
Kristina LindOK Skärmen2062775
Elsa MartanderTrollhättans SOK8050624
Louise ModénVänersborgs SK1770410
Jenny NymanVänersborgs SK25121
Maja NymanVänersborgs SK9060323
Lena PeterssonOK Alehof449292
Linnea Solvang StaggTrollhättans SOK7041117
Birgitta StenströmVänersborgs SK2083903
Kristina ÅhlundVänersborgs SK7781110
Charlotte ÖstermanVänersborgs SK615465

D-lång (4)

NamnOrganisationBricknummer
Agnes GleisnerOK Skärmen2062800
Eva KarlssonUddevalla OK356097
Ebba LindOK Skärmen9020220
Emelie SvalinVänersborgs SK800707

Annonser