Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Östra Blekinges nattcup 12

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: Östra Blekinges nattcup 12
Arrangörsorganisationer: OK Orion / Ronneby OK
Datum: torsdag 31 januari 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 49 anmälda deltagare.

Gotlands Bro OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Filip NilssonGotlands Bro OKLång Svart18027

Karlskrona SOK (12)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lennart BohmanKarlskrona SOKMellankort Orange16850
Stefan CaleklintKarlskrona SOKMellankort Orange7502040
Helena GummessonKarlskrona SOKMellan Svart1100373
Pontus JohanssonKarlskrona SOKLång Svart900214
Annika JosefssonKarlskrona SOKMellan Svart12577
Mats KarlssonKarlskrona SOKMellankort Orange244074
Hugo LarssonKarlskrona SOKLång Svart9030219
Magnus LarssonKarlskrona SOKLång Svart710829
Rebecka OlssonKarlskrona SOKMellan Svart812238
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOKMellan Svart808182
Emma ZettervallKarlskrona SOKMellan Svart1050824
Anton ÖsterbladKarlskrona SOKLång Svart911103

OK Orion (22)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ingmar AnderssonOK OrionMellankort Orange262488
Lennart AnderssonOK OrionMellankort Orange30357
Aleksander BernaciakOK OrionLång Svart504030
Axel BrattOK OrionMellankort Orange8050420
Niklas BrattOK OrionMellankort Orange8123666
Rasmus ElmelidOK OrionLång Svart9007063
Ewa GwóźdźOK OrionMellan Svart9101163
Anders HåkanssonOK OrionMellan Svart8051022
Filip HåkanssonOK OrionMellan Svart8130416
Jenny HåkanssonOK OrionMellan Svart8021031
Oliver HåkanssonOK OrionMellankort Orange8151022
Johan JacobssonOK OrionMellan Svart9681010
Pontus PeterssonOK OrionLång Svart920215
Magnus SagerOK OrionLång Svart895406
Måns SandgrenOK OrionLång Svart910200
Anders SundelinOK OrionMellankort Orange9700716
Erik SundelinOK OrionKort Gul1401311
Katarina SundelinOK OrionKort Gul9650108
Lena SwartzOK OrionMellankort Orange9620620
Lisa SwartzOK OrionMellankort Orange8040501
Nils SwartzOK OrionMellankort Orange8262490
Viktor TovessonOK OrionLång Svart930508

OK Vilse 87 (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Eddie KarlssonOK Vilse 87Mellankort Orange9060214
Roger ThörnOK Vilse 87Mellankort Orange7899999
Tore TjernlundOK Vilse 87Mellankort Orange9090958

Ronneby OK (9)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Håkan ForsmanRonneby OKMellankort Orange560619
Simon GiselssonRonneby OKMellan Svart8010821
Magnus GraadRonneby OKMellankort Orange710299
Jonny LagerströmRonneby OKMellankort Orange2122018
Elias LindströmRonneby OKKort Gul1080223
Torgny LindströmRonneby OKLång Svart730619
Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OKMellankort Orange1571127
Linus WernströmRonneby OKLång Svart8040312
Wille WernströmRonneby OKKort Gul9060112

Stigmännen Karlshamns OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Christian LindblomStigmännen Karlshamns OKMellankort Orange1811111
Per NilssonStigmännen Karlshamns OKMellankort Orange550812

Annonser

Mila