Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Östra Blekinges nattcup 17

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: Östra Blekinges nattcup 17
Arrangörsorganisationer: OK Orion / Ronneby OK
Datum: torsdag 7 mars 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 46 anmälda deltagare.

Karlskrona SOK (14)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lennart BohmanKarlskrona SOKMellankort Orange7460826
Emil FolinoKarlskrona SOKLång Svart8260786
Mats KarlssonKarlskrona SOKMellankort Orange244074
Hugo LarssonKarlskrona SOKLång Svart9030219
Magnus LarssonKarlskrona SOKLång Svart710829
Emil PetterssonKarlskrona SOKLång Svart8240899
Maria SibilevaKarlskrona SOKMellankort Orange1201174
Alma SvennerudKarlskrona SOKMellan Svart8040817
Marcus SvennerudKarlskrona SOKMellan Svart7162534
Märta SvennerudKarlskrona SOKMellankort Orange2109207
Kent TörnqvistKarlskrona SOKMellankort Orange2109249
Björn ZettervallKarlskrona SOKMellan Svart1690327
Emma ZettervallKarlskrona SOKMellan Svart1050824
Anton ÖsterbladKarlskrona SOKLång Svart911103

OK Orion (16)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lennart AnderssonOK OrionMellankort Orange30357
Aleksander BernaciakOK OrionLång Svart504030
Axel BrattOK OrionMellankort Orange8050420
Niklas BrattOK OrionMellankort Orange8123666
Rasmus ElmelidOK OrionLång Svart9007063
Daniel GunnarssonOK OrionLång Svart840623
Ewa GwóźdźOK OrionMellan Svart9101163
Anders HåkanssonOK OrionMellan Svart8051022
Filip HåkanssonOK OrionMellan Svart8130416
Jenny HåkanssonOK OrionMellankort Orange8021031
Oliver HåkanssonOK OrionMellankort Orange8151022
Johan JacobssonOK OrionMellan Svart9681010
Pontus PeterssonOK OrionLång Svart920215
Magnus SagerOK OrionLång Svart895406
Måns SandgrenOK OrionLång Svart910200
Viktor TovessonOK OrionLång Svart930508

Ronneby OK (13)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Simon GiselssonRonneby OKMellan Svart8010821
Magnus GraadRonneby OKMellan Svart8007102
Fredrik HåkanssonRonneby OKMellankort Orange9721010
Samuel HåkanssonRonneby OKMellankort Orange800301
Elisabet JannerRonneby OKMellankort Orange9650504
Thomas JohannessonRonneby OKMellan Svart7670129
Jonny LagerströmRonneby OKMellankort Orange2122018
Elias LindströmRonneby OKKort Gul1080223
Torgny LindströmRonneby OKLång Svart730619
Emil RingRonneby OKKort Gul9061103
Hanna RingRonneby OKMellan Svart9020829
Linus WernströmRonneby OKLång Svart8040312
Wille WernströmRonneby OKKort Gul9060112

Stigmännen Karlshamns OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Christian LindblomStigmännen Karlshamns OKMellankort Orange1811111

Södertälje-Nykvarn OF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Joakim AndénSödertälje-Nykvarn OFMellan Svart8030380

Växjö OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Louise LundgrenVäxjö OKMellan Svart8483848

Annonser