Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SkidO, DM, lång, Södermanland + Stockholm

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: SkidO, DM, lång, Södermanland + Stockholm
Arrangörsorganisation: Ärla IF
Datum: söndag 17 februari 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 46 anmälda deltagare.

D21 SÖ (4)

NamnOrganisationBricknummer
Sonja HaasNybro OK29338
Ida HylanderNyköpings OK920223
Kristin HylanderNyköpings OK912562
Rebecka HylanderNyköpings OK8031841

D21 ST (2)

NamnOrganisationBricknummer
Tilde BacklundOK Södertörn9010218
Kerstin ÅbergTumba-Mälarhöjden OK656420

H21 SÖ (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ulf HylanderNyköpings OK954104
Henrik JonssonÄrla IF8071992
Viktor LarssonÄrla IF8080689
Stefan PetterssonOxvretens SK408792

H21 ST (2)

NamnOrganisationBricknummer
Per BacklundOK Södertörn9600225
Fredric JohanssonSnättringe SK8631096

D20 ST (1)

NamnOrganisationBricknummer
Therese NilssonOK Österåker620314

H20 ST (2)

NamnOrganisationBricknummer
Alvar MelinHaninge SOK8202120
Martin SkärlénHaninge SOK8000328

D16 SÖ (1)

NamnOrganisationBricknummer
Miia RollerJärfälla OK8030570

H14 SÖ (2)

NamnOrganisationBricknummer
Rasmus DoeringGarphyttans IF8450677
Rasmus HedarOK Tor7050818

H14 ST (2)

NamnOrganisationBricknummer
Jonatan AndersonJärfälla OK2065333
Niklas ErlandssonOK Södertörn8050707

D12 SÖ (1)

NamnOrganisationBricknummer
Elin DoeringGarphyttans IF8070917

H12 ST (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ludvig Eggöy MarkhesterSnättringe SK8070721
Ted LagerströmAttunda OK7070516

H10 ST (1)

NamnOrganisationBricknummer
Gustav Eggöy MarkhesterSnättringe SK8090905

D35 ST (1)

NamnOrganisationBricknummer
Sarah-Jane BarrableOK Ravinen9840610

H35 ST (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ove OksvoldCentrum OK2101637

D45 SÖ (1)

NamnOrganisationBricknummer
Marie HedarOK Tor7671221

D45 ST (1)

NamnOrganisationBricknummer
Malin AlbinssonIFK Enskede674199

H45 SÖ (1)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik FlordalKatrineholms OK9740821

H45 ST (4)

NamnOrganisationBricknummer
Peter AlbinssonIFK Enskede680506
Nick BarrableOK Ravinen9740608
Henrik ErlandssonOK Södertörn9926022
Ola LagerströmAttunda OK202595

D55 ST (1)

NamnOrganisationBricknummer
Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK510136

H55 SÖ (3)

NamnOrganisationBricknummer
Håkan AlmqvistNybro OK29337
Tomas AnderssonOK Tor7003066
Gunnar MunkteliusSurahammars SOK8652905

H55 ST (1)

NamnOrganisationBricknummer
Hans OlsénSundbybergs IK19469

D65 ST (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anna BlomgrenTullinge SK780426

D65 SÖ (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ingegerd LusenskySträngnäs-Malmby OL1395944

H65 ST (3)

NamnOrganisationBricknummer
Ulf CarnbyTäby OK30045
Tomas PetterssonHaninge SOK2041885
Lars-Åke SjökvistVärend GN OL10320

H65 SÖ (3)

NamnOrganisationBricknummer
Olle AdolfssonLerums SOK7001947
Jan BrolundSödertälje-Nykvarn OF2119346
Bo SegerEskilstuna OL249214

Annonser