Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Fyrsprinten 2

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Fyrsprinten 2
Arrangörsorganisation: Njurunda OK
Datum: onsdag 22 maj 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 66 anmälda deltagare.

Öppen 1 Mixad (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ruben JensenSundsvalls OK2119873
Calle MobergSundsvalls OK39829
Lisen MobergSundsvalls OK811104
Klemens OpelSundsvalls OK2135693

Öppen 2 Mixad (3)

NamnOrganisationBricknummer
Hugo LindströmSundsvalls OK2135515
Ida Nyman EricssonSundsvalls OK
Tobias OpelSundsvalls OK2119996

Öppen 3 Dam (7)

NamnOrganisationBricknummer
Savanna DahlkvistKovlands IF1071021
Klara EdströmSundsvalls OK2119672
Elisabet EngbergSundsvalls OK2119972
Christina FlordalSundsvalls OK501030
Klara HedinSundsvalls OK2119872
Wilma LindströmSundsvalls OK2121904
Inger LorentzsonSundsvalls OK362533

Öppen 3 Herr (7)

NamnOrganisationBricknummer
Alex AnderssonSundsvalls OK2063827
Winn BjörklundSundsvalls OK8460916
Jon FlordalSundsvalls OK827400
Valter HoffmanSundsvalls OK2124679
Erik KardellNjurunda OK439415
Linus OpelSundsvalls OK2120007
Ove PeterssonSundsvalls OK15485

Öppen 4 Dam (12)

NamnOrganisationBricknummer
Lovisa DufvaSundsvalls OK2077261
Alva EliassonSundsvalls OK9060123
AnnaKarin HaglundSundsvalls OK1281228
Kajsa HedinSundsvalls OK43978
Irené LarssonSundsvalls OK1771213
Wilma LarssonSundsvalls OK2063895
Annelie LodénSelånger SOK203999
Anne OpelSundsvalls OK2135655
Åsa PonténSelånger SOK417544
Clary RexSundsvalls OK241598
Sara TimnerSundsvalls OK757677
Karin ViklundKovlands IF1667145

Öppen 4 Herr (13)

NamnOrganisationBricknummer
Torbjörn AnderssonSundsvalls OK2063873
Peter ErngrundSelånger SOK1970092
Stefan GullbackVK Uvarna351854
Peter HanssonSundsvalls OK403917
Hans-Erik JanssonVK Uvarna1962062
Ove JanssonSundsvalls OK443219
Kasper LarssonSundsvalls OK1061102
Mattias LarssonSundsvalls OK1051126
Mattias LindahlSundsvalls OK351882
Peter LorentzsonSundsvalls OK15459
Mats NissiläSelånger SOK1963626
Wilmer RexSundsvalls OK9050528
Sven Erik SundinSelånger SOK7500429

Öppen 5 Dam (8)

NamnOrganisationBricknummer
Ebba AnderssonSundsvalls OK2060816
Emma JohanssonSundsvalls OK2059993
Kadri KalvoSundsvalls OK43142
Hanna KjellinSundsvalls OK9990314
Sofia LindénSelånger SOK449569
Ana MatkovicSundsvalls OK2104355
Astrid RexSundsvalls OK9030928
Amanda SchönfeldtSundsvalls OK2139873

Öppen 5 Herr (12)

NamnOrganisationBricknummer
Anders AxlingSundsvalls OK820513
Tony DalebrandSundsvalls OK439801
Robin EdlundSundsvalls OK2063880
Martin ErikssonSundsvalls OK2119985
Gustav FrænellSundsvalls OK997275
Lars HenrikssonSundsvalls OK7102260
Mats JohanssonSundsvalls OK2059997
Magnus JonssonSundsvalls OK730321
Hannes LindahlSundsvalls OK1020703
Thomas RexSundsvalls OK234871
Erik ToomingasSundsvalls OK9920329
Jonas ÅkerdahlSundsvalls OK9850623

Annonser